ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
Pramogos
Skandalingai pagarsėjusiai A. Stumbrei – nauji kaltinimai
Skandalingąją stilistę Agnę Stumbrę ir vėl užplūdo nemalonumai. Moteris kaltinama pasiskolinusi didelę pinigų sumą, kurią vengia grąžinti.
Verslas
Byloje dėl duomenų vagystės iš klinikos sulaikyta įtariamųjų
Ikiteisminiame tyrime dėl duomenų vagystės iš klinikos „Grožio chirurgija“ trečiadienį Kaune sulaikyti trys įtariamieji, spaudos konferencijoje ketvirtadienį pranešė policijos generalinio komisaro pavaduotojas Edvardas Šileris.
Anglijoje
„Brexit“: kas kam mokės milijonus?
Verdant karštoms deryboms tarp ES ir Didžiosios Britanijos kalbėta, kad šalis sąjungai turės sumokėti keliasdešimt milijonų už skyrybas. Tačiau gali nutikti ir atvirkščiai – ES sumokėti Didžiajai Britanijai.
Lietuva
Skolos “Sodrai” atskleidė niūresnį emigracijos veidą
Po to, kai “Sodra” paragino skolingus emigrantus sumokėti skolas už nesumokėtas privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokas, svetur gyvenantys lietuviai nusprendė deklaruoti savo išvykimą iš Lietuvos. Oficialiai savo išvykimą iš Lietuvos įteisinusių žmonių skaičius šių metų sausį – rekordinis.
Pramogos
Per naktį tapo skolingas milijoną
Jaunas bedarbis buvo priblokštas, kai vieną rytą gavo priminimą iš banko apie didžiulę skolą, nors savo sąskaitoje turėjo vos keliasdešimt pensų. Dėl tokio akibrokšto tikriausiai bus kalti sukčiai.
Aktualijos
JK bankai skolingi tūkstančiams klientų
Tūkstančiams Jungtinės Karalystės (JK) bankų klientų, kurie iki 2016-ųjų ėmė asmenines paskolas, buvo paskaičiuotos neteisingos palūkanos.
Gyvenimas
Pacientai iš užsienio NHS skolingi įpūdingą sumą
Pacientai iš užsienio Nacionalinei Sveikatos sistemai yra skolingi 30 milijonų svarų per metus.
Lietuva
SVARBU: “Sodra” primena, kad skolininkų sąskaitas blokuos
Užsienyje gyvenantys lietuviai turėtų nepamiršti sumokėti privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokų, nes susikaupusios skolos “Sodrai” gali apkartinti šventes.
Pramogos
Nepažįstamojo atlygis už pagalbą šokiravo
Kai moteris parduotuvėje nusprendė sumokėti už nepažįstamo vyro pirkinius, ji negalėjo įsivaizduoti, koks atlygis jos už tai laukė.
Lietuva
Skolų prislėgta šeima sulaukė kalėdinio stebuklo
Vos prieš kelias dienas spaudoje nepritekliumi ir slėgusiomis skolomis pasiskundusi šeima, šiandien ramiai laukia Kalėdų. Edita ir Artūras Gaižauskai, kurių istoriją paviešino portalas lrytas.lt, teigė, kad dabar verčia naują gyvenimo puslapį, nes juos slėgusias skolas padengė geros valios žmonės, tad kvėpuoti tapo gerokai lengviau.
Aktualijos
Teismas: R. Javtokas agentui skolingas 325 tūkst. eurų
Kauno „Žalgirio“ vidurio puolėjui Robertui Javtokui nutrauktas kontraktas su agentu kainuos nemažai. „Verslo žinios“ praneša, kad Lietuvos Aukščiausiasis Teismas pripažino ir leido vykdyti Šveicarijos arbitražo teismo sprendimą, kuris nurodo, jog už neteisėtai nutrauktą bendradarbiavimą krepšininkas turės sumokėti 325 tūkstančius eurų „Interperformances“ agentūrai.
Pasaulis
Ieškai darbo? Italiją geriau aplenkti
Italijai iki šiol nepavyko susidoroti su ekonominės krizės sukeltomis problemomis. Viena jų – didelis nedarbas. Atlikus tyrimą ir įvertinus šalies ekonomikos augimo tempus, ateities prognozės nėra tokios optimistinės, kaip kad buvo prieš kurį laiką.
ŽYMA
DUOMENŲ VAGYSTĖ