sekmadienis, liepos 5 d.
Lietuva
Trenerė, treniravusi vaikus kai žuvo mažametė, lieka nuteista
Apie šią didelį rezonansą sukėlusią bylą Teismai.lt rašo: „Moteris buvo nuteista už tai, kad, būdama valstybės tarnautojui prilygintas asmuo bei būdama atsakinga už sportininkų saugumą, gyvybę bei poilsio režimą, netinkamai atliko savo pareigas. Ji nesilaikė elgesio saugumo taisyklių ir taip dėl neatsargumo atėmė gyvybę kitam žmogui. Nuteistoji dviračių treniruotės metu, pažeisdama Kelių eismo taisyklių reikalavimus, neužtikrindama saugių treniravimosi sąlygų, išvažiavo su dviem mažamečiais ugdytiniais į kelią, einantį mišku. Viena iš ugdytinių, prasilenkdama su priešpriešais atvažiuojančia sunkiasvore autotransporto priemone, griuvo kelio važiuojamojoje dalyje ir pateko po automobilio galiniais ratais. 11-metė žuvo vietoje."
Aktualijos
Nusikalstama lietuvių grupuotė Airijoje įtariama pavogusi dviračių už milijonus
Dubline veikianti nusikalstama lietuvių grupuotė įtariama pavogusi ir perpardavusi daugybę brangių dviračių.
Gyvenimas
Per plauką nuo tragedijos: per taką ištiesta virvė vos nenupjovė moteriai galvos
Dviračiu važiavusi moteris nuo transporto priemonės nugriuvo jos kaklą perrėžus per taką ištiestai virvei.
Aktualijos
Edinburge laikinai uždaromos pagrindinės miesto gatvės
Nuo sekmadienio Edinburge – eismo pokyčiai. Siekiant sumažinti oro taršą, daugelis miesto centre esančių gatvių laikinai tapo nepravažiuojamos automobiliams, t.y. jose vakar buvo draudžiamas automobilių eismas, rašo Bbc.com.
Temos
Po kalnus, prieš vėją, per įspūdžius
777 kilometrai, užfiksuoti odometre baigus kelionę dviračiais po įspūdingąją JAV Jutos valstiją, – tik gražus sutapimas. Gintaras Biržietis su žmona Giedre nesivaikė skaičių magijos nei ištvermės rekordų. Pora tiesiog ieškojo grožio ir gerų emocijų, o jų link reikėjo šiek tiek paminti.
Pasaulis
Patrauklų Danijos veidą bjauroja vėžio grimasa
Nepaisant aukšto pragyvenimo lygio, Danija pirmauja tarp šalių, kuriose daugiausiai vėžinių susirgimų ir trumpiausias šia liga sergančių ligonių išgyvenamumas diagnozavus ligą ir pabaigus gydymą. Pasaulio vėžio tyrimų fondo duomenimis, Danijoje gyvena daugiausiai vėžiu sergančių žmonių visame pasaulyje.
Lietuva
Lietuviai – jau ne Rytų europiečiai
Naujausią pasaulio valstybių klasifikaciją pagal regionus pateikusios Jungtinės Tautos (JT) Lietuvą jau priskiria ne prie Rytų, o prie Šiaurės Europos.
ŽYMA
DVIRAČIAI