sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Pasaulis
Duomenų apsauga
Griežtinamas vartotojų duomenų perkėlimas iš ES į JAV
Pasaulis
Populiari pramoga vos nesibaigė tragiškai
Internete plinta kraupus vaizdo įrašas, kuriame įamžinti daugiau nei dvi minutes trukę bandymai išsilaikyti už sklandytuvo rankenos.
Gyvenimas
Tėvui numirti padėjusi moteris nebijo kalėjimo
Į specialų eutanazijos centrą savo tėvą nugabenusi ir taip jam mirti savo noru padėjusi Jungtinės Karalystės gyventoja gali sėsti į belangę, tačiau teigia esanti tam pasiruošusi.
Pasaulis
Jaunas latvis Šveicarijoje surengė tikras skerdynes (atnaujinta)
Mažame Šveicarijos miestelyje kirviu ginkluotas paauglys sekmadienį vakare sužalojo aštuonis žmones, mažiausiai vieną jų – sunkiai, kol buvo pašautas ir sulaikytas policijos, pirmadienį pranešė pareigūnai.
Pasaulis
Šveicarijoje vyks referendumas dėl veido dangalų draudimo
Šveicarijos vyriausybė sako rinkėjai galės nuspręsti, ar uždrausti tokius veido apdangalus, kaip kaukės arba musulmoniškos visą kūną dengiančios burkos ir hidžabai.
Pasaulis
Šveicarijoje nuleistas didelis kiekis banknotų užkimšo tualetų vamzdžius
Jei kas nors pasako, kad nuleido į klozetą daugiau kaip šimtą tūkstančių, tai dažniausiai tebūna vaizdinga metafora apie prastą investiciją arba nežmonišką išlaidumą.
Pasaulis
Susidūrus dviems traukiniams sužeista dešimtys keleivių
Apie trisdešimt keleivių sužeista po to, kai Šveicarijos Alpėse, Andermatt mieste susidūrė du traukiniai.
Pasaulis
Šveicarijoje – išpuolis: žmones puolė benzininiu pjūklu
Mažiausiai penki žmonės pirmadienį buvo sužeisti paslaptingo išpuolio metu šiaurinėje Šveicarijos dalyje esančiame mieste.
Pramogos
Prabangų automobilį sudaužiusi britų TV žvaigždė stebuklingai išgyveno
Savaitgalį į siaubingą avariją pateko žinomas britų televizijos laidų vedėjas Richard’as Hammond’as – sudaužė milijonus kainuojantį superautomobilį, kuris sprogo, tačiau vairuotojas atsipirko tik kaulų lūžiais.
Aktualijos
V. Putinas E. Snowdeno vietoje būtų tiesiog pasitraukęs iš darbo
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas viename interviu teigė, kad daugybę JAV žvalgybinės informacijos nutekinęs Edwardas Snowdenas nėra išdavikas. Nors priduria, kad pats ne visai nepritaria jo poelgiui.
Pasaulis
Vokietijoje ir Šveicarijoje ketvirtadienis buvo kruvinas
Skirtingose Europos šalyse ketvirtadienio vakaras nepraėjo ramiai ir pareikalavo aukų. Įžūlus išpuolis buvo įvykdytas Šveicarijos Bazelio mieste, kai į vieną kavinę įsiveržė du užpuolikai ir nušovė du lankytojus.
Aktualijos
Ar E. Snowdenas netaps V. Putino dovana D. Trumpui?
Edwardo Snowdeno advokatas šeštadienį paneigė JAV žiniasklaidos pranešimą, kad Maskva svarsto galimybę išduoti amerikiečių Nacionalinio saugumo agentūros (NSA) paslapčių nutekinusį buvusį kontraktininką.
Pasaulis
Šveicarijoje – sunkiai paaiškinamas išpuolis
Europoje – dar vienas netikėtas ir sunkiai paaiškinamas išpuolis. Šįkart niekuo dėti žmonės nukentėjo Šveicarijoje.
Pramogos
Theresa May atostogauja
Jungtinės Karalystės premjerė, kuri naująjame poste praleido vos mėnesį laiko, paskelbė, jog vyksta atostogų į Šveicariją.
Aktualijos
Olimpinis tenisas – be legendos iš Šveicarijos
Šveicarijos teniso legendai Rogeriui Federeriui tenka ne savo noru praleisti Olimpiadą. 34-erių tenisininkas dėl kelio traumos ir fizinio nuovargio yra priverstas iš teniso korto keliauti į medikų kabinetus.
Pasaulis
Šveicarų durys tradicijų nesilaikantiems musulmonams uždarytos
Šveicarai šiuo metu aktyviai aptarinėja šalyje netikėtai išgarsėjusius du paaugulius sirus. Berniukai ir visa jų šeima buvo jau pradėjusi natūralizacijos procedūrą, kai ši buvo ušaldyta. Tokį pareigūnų sprendimą lėmė paauglių atsisakymas sveikintis spaudžiant ranką moterims ir merginoms.
Aktualijos
Šveicarija vilioja mažu nedarbu
Šveicarija ir toliau Europą džiugina ekonominiais rodikliais. Šalyje pirmą kartą šiais metais sumažėjo darbas, kuris dabar siekia 2,9 proc. Bendras darbo neturinčiųjų skaičius praėjusį mėnesį siekė 126,6 tūkst. Tuo tarpu daugiausiai naujai įsidarbinusių žmonių buvo tarp užsieniečių, pranešė portalas thelocal.com.
Pasaulis
Kaliniui Šveicarijoje prireikė kelių dienų atostogų laisvėje
Prancūzas, kuris kali Šveicarijos kalėjime už nužudymą, pabėgo iš kalėjimo kameroje palikęs raštelį su pažadu sugrįžti po kelių dienų. Kalinys nusprendė atsikvėpti ir įkvėpti, kaip pats parašė, „šiek tiek gryno oro“.
ŽYMA
EDWARDAS SNOWDENAS