trečiadienis, rugpjūčio 5 d.
Pramogos
Egidijui Dragūnui gresia nauji nemalonumai: vaiko teisių apsaugos tarnyba tirs Selo bendravimą su vaiku
Egidijus Dragūnas, panašu, turi dar daugiau nemalonumų. Socialiniuose tinkluose pasirodžius filmuotai medžiagai, kaip rūbinėje įvyksta Selo konfliktas su kovotoju Arnoldu Misiūnu, pradėtas tyrimas, nes įraše matomas ir nepilnametis. Dabar viešojoje erdvėje pasirodė dar vienas filmukas, kuriame matoma, kaip galimai E. Dragūnas necenzūriniais žodžiais kreipiasi į savo sūnų.
Pramogos
Lietuvos bušido federacija pranešė savo poziciją dėl E. Dragūno ir kovotojo A. Misiūno konflikto
Sekmadienį socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje pasklido vaizdo įrašas, kuriame po bušido turnyro „KOK’80 World series 2019 & MMA Bushido Hero’s“ užfiksuotas konfliktas tarp Egidijaus Dragūno ir kovotojo Arnoldo Misiūno. Vaizdo įraše žinomas vyras iš pradžių bandė kovotoją nuraminti po pralaimėjimo, tačiau vėliau užplūdo jį necenzūriniais žodžiais.
Pramogos
Išskirtiniame interviu buvusi Selo mylimoji E. Sebrova: verkiau kiekvieną dieną
„Po skyrybų neleidau sau verkti, nes žinojau, kad turiu eiti į priekį, ir parodyti, kad man viskas gerai. Verkiau praėjus tik pusantrų metų, ir verkiau kiekvieną dieną. Tai buvo mano išsivalymas“, – jau šį pirmadienio vakarą 20 val. išskirtiniame interviu LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos buvusi Egidijaus Dragūno – Selo mylimoji, 35–erių Eleonora Sebrova.
Lietuva
Prezidento inauguracijos metu Egidijaus Dragūno namus krėtė pareigūnai, po kratos atlikėjas iš namų išvyko su pareigūnų palyda
Penktadienio rytą Egidijus Dragūnas bei jo mylimoji, modelis Kotryna Kozlovaitė pradėjo neramiai. Į SEL lyderio namų duris Vilniuje pasibeldė pareigūnai ir ėmė atlikinėti kratas.
Pramogos
Atšaukiamas SEL koncertas Londone
Grupės SEL lyderis Egidijus Dragūnas informuoja gerbėjus, kad dėl nevykdomų kontrakto sąlygų yra atšaukiamas jo grupės pasirodymas Londone, kuris turėjo įvykti pirmąją vasaros dieną.
Pramogos
Selui prisipažinus apie nusikaltimus prieš buvusią mylimąją, ši jo pasigailėjo
Nors prieš kelerius metus atlikėjai Egidijus Dragūnas ir Eleonora Sebrova padėjo tašką ilgus metus puoselėtuose judviejų santykiuose, atsisveikinti be nuoskaudų pavyksta ne visada. Šįkart paaiškėjo, kad E. Dragūnas iš tiesų buvo prisijungęs prie buvusios mylimosios „Facebook“ paskyros ir net atsakinėjo į žinutes jos vardu. Tačiau net ir pasibaigus pareigūnų tyrimui ir paaiškėjus tiesai, Eleonora nusprendė toliau nekovoti ir atleido E. Dragūnui.
Pramogos
E. Dragūnas-SEL pasidalijo patirtimi: niekada pigiai neparsidavinėk
Jau šį sekmadienį LNK televizijos žiūrovai išvys laukiamiausią pavasario naujieną – muzikinio projekto „Finalo ketvertas“ premjerą. Tik tuomet paaiškės, kas buvo atrinkti užimti finalininkų muzikinius sostus bei kas išdrįs jiems mesti iššūkį.
Pramogos
E. Dragūnas taps teisėju: scenai nereikia vidutinybių
Pavasarį televizijos eteryje startuosiantis muzikinis projektas „Finalo ketvertas“ yra kuriamas pagal tarptautinį formatą „Final Four“. Ir jis nepaliauja stebinti jau nuo šios akimirkos. Šalia muzikos prodiuserio Martyno Tylos ir režisieriaus bei atlikėjo Vido Bareikio trečiąją teisėjo kėdę užims vienas populiariausių Lietuvos atlikėjų, nesuskaičiuojamos gausybės superhitų kūrėjas Egidijus Dragūnas.
Pramogos
Egidijus Dragūnas pakliuvo į policijos rankas
Ketvirtadienį pareigūnai prie automobilio vairo sustabdė teisės vairuoti neturintį atlikėją, grupės „SEL“ lyderį Egidijų Dragūną.
Pramogos
Teisės vairuoti neturintis E. Dragūnas vėl sulaikytas prie automobilio vairo
Ketvirtadienį pareigūnai prie automobilio vairo sustabdė teisės vairuoti neturinį atlikėją, grupės „SEL“ lyderį Egidijų Dragūną, rašo Delfi.lt.
Lietuva
Plungėje – atsisveikinimas su kelyje pagrobta ir nužudyta mergina
Plungė ir visa Lietuva gedi. Mažame Žemaitijos miestelyje pašarvota žiauriai nužudyta Ieva Strazdauskaitė. Balta urna su merginos palaikais skendi orchidėjose.
Lietuva
Aiškėja šiurpinančios I. Strazdauskaitės nužudymo detalės
Prokurorai toliau nagrinėja mįslingo nusikaltimo, kurio metu buvo nužudyta 26-erių Ieva Strazdauskaitė, aplinkybes. Savaitgalį keturiems iš šešių sulaikytųjų skirtas maksimalus sulaikymo terminas – trys mėnesiai.
ŽYMA
EGIDIJUS DRAGŪNAS