ketvirtadienis, rugpjūčio 6 d.
Aktualijos
Judumas
Nuo liepos bus draudžiama kirsti Vilniaus senamiestį automobiliu
Siekiant sumažinti automobilių srautus Vilniaus senamiestyje, nuo liepos čia bus draudžiamas tranzitinis automobilių eismas, BNS informavo Vilniaus vicemeras Vytautas Mitalas.
Aktualijos
Automobilių transportas
Panaikinus „žaliąsias rodykles“ miestai prognozuoja didesnes spūstis
Nuo sausio 1-osios Lietuvos keliuose panaikinus dešiniojo posūkio rodykles, didžiųjų miestų savivaldybės sako jau pastebėjusios eismo problemų ir prognozuoja išaugsiant spūstis, tačiau tuo pat metu tikisi didesnio saugumo pėstiesiems.
Aktualijos
Pagrindinėse centrinio Londono gatvėse bus sumažintas leistinas automobilių greitis
Siekiant sumažinti mirčių keliuose skaičių, centrinio Londono pagrindinėse gatvėse bus sumažintas leistinas automobilių greitis.
Lietuva
Uždarius „Northern Line“ linijas, kelionė į darbą primena „Bado žaidynes“
Į darbą šiandien vykę Londono gyventojai turėjo apsišarvuoti kantrybe, nes dėl sutrikimų „Northern Line“ linijose atšauktos visos kelionės šiais traukiniais.
Aktualijos
Susidūrę su greitosios medicinos pagalbos automobiliu, žuvo du žmonės
Sekmadienio rytą Peterstow įvyko tragiška, dviejų žmonių gyvybes nusinešusi avarija. Lengvasis automobilis susidūrė su greitosios medicinos pagalbos automobiliu.
Aktualijos
Karšti orai sutrikdė traukinių eismą: įsivyravo chaosas
Įvairios traukinių ir metro kompanijos žmonėms pataria nekeliauti, nebent tai daryti būtina, mat vakar ir šiandien į šalį atėję karščiai sukėlė tikrą chaosą.
Aktualijos
Ant geležinkelio bėgių mirtinai partrenkti du darbuotojai
Du geležinkelio darbuotojai, nutrenkti traukinio, jo negirdėjo dėl to, kad dėvėjo triukšmą izoliuojančias ausines, praneša Britų transporto policija.
Aktualijos
Jungtinės Karalystė keliuose – nauji apie mažus laukinės gamtos pavojus perspėjantys ženklai
Netrukus Jungtinės Karalystės keliuose išvysime naujus kelio ženklus, kuriuose vaizduojamas spygliuotasis laukinės gamtos gyventojas ežys. Jais siekiama vairuotojus perspėti apie į važiuojamąją kelio dalį išbėgti galinčius ežius ir kitus nedidelius laukinės gamtos atstovus, rašo Bbc.com.
Pramogos
Eismą Tauerio tiltu sustabdė ant jo besideginantis vyras
Šį savaitgalį Londonu besigrožėję žmonės tapo neeilinio įvykio liudininkais. Iki apatinių išsirengęs vyras užsiropštė ant Tauerio tilto į 65 metrų aukštį ir ten mėgavosi saulės spinduliais. Apie ant mėlynų tilto atramų laiką leidžiantį vyriškį pranešus pareigūnams, pastarieji sustabdė eismą tiltu.
Anglijoje
Kaip po „Brexit“ britams keisis vairavimas Europoje?
Kol kas vairuotojai, su Jungtinėje Karalystėje registruotais automobiliais, turi teisę Europos Sąjungos šalyse važinėti neturint draudimo įrodymo. Tai taip pat galioja vairuojant automobilį Europos ekonominei zonai priklausančiose šalyse, Šveicarijoje ir Serbijoje. Tačiau kokie pokyčiai laukia vairuotojų, kai ir jei JK paliks Europos Sąjungą?
Aktualijos
Atnaujinta informacija keliaujantiems: žiemiški orai ir toliau trikdo eismą Jungtinėje Karalystėje
Šaltas oras Jungtinėje Karalystėje ir toliau stabdo eismą, atšauktos ne vienerios sporto varžybos, šimtai namų neteko elektros.
Aktualijos
Po naktį įvykusių gedimų vėluoja traukiniai
Šalia vienos labiausiai užimtos Londono traukinių stoties atsiradus gedimams ir sutrikus elektros tiekimui laidais, keleiviai įspėjami dėl vėluojančių traukinių.
Aktualijos
Rytų Londone policijos automobilis partrenkė jauną merginą
Rytų Londone, vykdami į bendruoju pagalbos numeriu gautą iškvietimą, policijos pareigūnai tarnybiniu automobiliu partrenkė 21-erių merginą. Deja, bet mergina neišgyveno, praneša Standard.co.uk.
Pasaulis
Iš važiuojančio automobilio su visa kėdute iškrito vaikas
Vienas pietinėje Minesotos valstijos dalyje gyvenantis vairuotojas negalėjo patikėti, kokio įvykio liudininku tapo. Iš prieš jį važiuojančio, į dešinę sukančio automobilio su visa kėdute iškrito maža mergaitė.
Verslas
Kelyje Vilnius-Utena siūloma testuoti savavaldžius automobilius
Lietuvoje siūloma sekti Estijos pėdomis ir sudaryti sąlygas testuoti savavaldžius automobilius. Manoma, kad tam tiktų kelias Vilnius-Utena, kuris dabar yra itin prastos kokybės, bet jį ketinama remontuoti koncesijos būdu.
Lietuva
A. Butkevičius sulaukė skambučio iš D. Trump'o rėmėjo
Naujasis JAV prezidentas Donald’as Trump’as per rinkiminę kampaniją ne juokais išgąsdino kai kuriuos Lietuvos politikus. Mat respublikonų kandidatas teigė, kad Amerika ketina reikalauti iš NATO sąjunginininkų didesnių įsipareigojimų už paramą ir saugumą.
Lietuva
Partiečiai nepakluso Algirdo Butkevičiaus prašymui
Penktadienį įvyko Lietuvos socialdemokratų partijos tarybos posėdis, kurio metu norą trauktis iš partijos pirmininko posto pareiškė premjeras Algirdas Butkevičius.
Lietuva
Premjeras su prezidente nesikalbėjo nuo sausio
Du aukščiausi šalies pareigūnai nebendrauja jau gerą pusmetį. Premjeras Algirdas Butkevičius ir prezidentė Dalia Grybauskaitė paskutinį kartą kalbėjosi sausį. Anot socialdemokrato, santykiai su prezidente pašlijo jam atostogaujant, kai kilo taip vadinamas „Vijūnėlės“ skandalas.
Lietuva
Emigracijos mastai ir toliau TIK šiurpina
Emigracijos mastai nesustabdomai auga. Tai parodo ir naujausi Statistikos departamento paviešinti duomenys, kurie byloja, jog vien per pirmąjį šių metų pusmetį iš Lietuvos išvyko 23 tūkst. šalies gyventojų.
Lietuva
Prezidentė vetavo darbuotojams nepalankų Darbo kodeksą
Seimas liepos mėnesio viduryje rinksis į neeilinę sesiją, kurią teko sušaukti dėl prezidentės veto. Dalia Grybauskaitė vetavo daug prieštaringų vertinimų sukėlusį Darbo kodeksą (DK).
ŽYMA
EISMAS