trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Aktualijos
Su sunkvežimiu susidūrė dviračiu važiavę vaikai, mergaitė mirė, berniukas - sunkiai sužalotas
Šiaurės Hykeham, Lincolnshire įvyko siaubinga tragedija - su sunkvežimiu susidūrė du dviračiu važiavę vaikai - 15 metų amžiaus mergaitė ir keturiolikmetis berniukas.
Aktualijos
Susidūrę su greitosios medicinos pagalbos automobiliu, žuvo du žmonės
Sekmadienio rytą Peterstow įvyko tragiška, dviejų žmonių gyvybes nusinešusi avarija. Lengvasis automobilis susidūrė su greitosios medicinos pagalbos automobiliu.
Aktualijos
Londone lietuvis partrenkė vežimėlyje buvusį kūdikį
Londone 37-erių lietuvio Manto Kaupo vairuojamas BMW automobilis nepraleido per perėją ėjusios šeimos ir partrenkė vežimėlyje sėdėjusį kūdikį. Negana to, pabėgo iš įvykio vietos. Visgi praėjus kone dviems metams po tragiško įvykio M. Kaupui teko atsakyti už savo veiksmus.
Aktualijos
Už saugos diržo nesegėjimą vairuotojams gresia baudos taškai
Transporto priemonių vairuotojai, kelių policininkų už vairo pagauto be saugos diržų, už nesirūpinimą savo gyvybe gali sulaukti baudos taškų, praneša Bbc.com.
Aktualijos
Žuvo „YouTube“ žvaigždė E. Hartridge: tai pirmas toks autoįvykis Didžiojoje Britanijoje
Penktadienį sunkvežimiui susidūrus su elektriniu paspirtuku žuvo „YouTube“ žvaigždė Emily Hartridge. Tai pirmoji e. paspirtuko avarija Didžiojoje Britanijoje, per kurią žuvo žmogus.
Aktualijos
Netoli Ipsvičo – vos tragiškai nepasibaigusi vilkiko avarija
Birželio 7 d. rytų Anglijoje esančiame Copdock miestelyje automobilių eismą ten esančiu tiltu sutrikdė ant jo parvirtęs ir pavojingai ant turėklų pakibęs.
Aktualijos
Galimai pavojingai vairavęs vaikinas Mančesteryje sukėlė vyrą pražudžiusią avariją
Po automobilių avarijos šiaurės Mančesteryje mirė vyas, o eismo įvykyje nukentėjęs paauglys dėl savo gyvybės vis dar kovoja ligoninėje. Rimtas traumas patyrė ir moteris su vaiku, rašoma Metro.co.uk.
Lietuva
Tragiškas įvykis kelyje Kaunas–Klaipėda: brito vairuojamas BMW mirtinai partrenkė į pagalbą skubėjusį vyriškį
Greitkelyje Kaunas–Klaipėda ties Kryžkalniu – tragiškas įvykis. Pirminiais duomenimis, pagalbos ranką norėjęs ištiesti vyras pats buvo partrenktas BMW automobilio ir žuvo įvykio vietoje.
Aktualijos
Ligoninėje – du į eismo įvykį patekę policijos pareigūnai
Šį rytą į gydymo įstaigą centriniame Londone pristatyti du policijos pareigūnai. Pastarieji vyko į iškvietimą, kai pateko į eismo įvykį.
Pasaulis
Vos 3 proc. tikimybę išgyventi turėjęs vaikinas ruošiasi sunkiausioms bėgimo varžyboms pasaulyje
Joe Robinsono tėvai iš gydytojų išgirdo baisią prognozę – jų sūnus, po automobilio avarijos susilaužęs kaklą ir įskėlęs kaukolę, turi vos 3 proc. tikimybę išgyventi. Laimei, tai buvo tik prognozės ir vaikinui jos neišsipildė, mat dabar jis ruošiasi pačioms sunkiausioms bėgimo varžyboms Žemėje Saharos dykumoje.
Aktualijos
Rytų Londone policijos automobilis partrenkė jauną merginą
Rytų Londone, vykdami į bendruoju pagalbos numeriu gautą iškvietimą, policijos pareigūnai tarnybiniu automobiliu partrenkė 21-erių merginą. Deja, bet mergina neišgyveno, praneša Standard.co.uk.
Aktualijos
Žiauri avarija Londone: automobilis rėžėsi į vežimėlį stūmusią moterį
Londone įvyko žiaurus eismo įvykis. Susidūrus su automobiliu mirė vežimėlį, kuriame buvo vos 8 mėnesių vaikas, stūmusi mama, rašo Mirror.co.uk.
Pramogos
Milžiniška šlovė vaikystėje negarantavo Holivudinės laimės suaugus
Į pramogų pasaulį Rupertas Grintas įsisuko būdamas vos 11 metų. Turbūt daugelis šį raudonplaukį vaikiną prisimena kaip vieną pagrindinių „Hario Poterio“ filmų veikėjų. Darbas, kurį R. Grintas dirbo daugiau nei dešimtmetį, padėjo jam užsitikrinti stabilią vietą Holivude ir visoje kino industrijoje. Dabar jau 30 metų vyras ne kartą tituluotas žinomiausiu aktoriumi vaiku. Kai kino ekranuose pasirodė paskutinioji „Hario Poterio“ filmų dalis, Rupertas buvo pasiruošęs atsisakyti burtininko lazdelės ir užkariauti Holivudą. Tačiau vyro karjera nesusiklostė taip gerai, kaip jis tikėjosi.
ŽYMA
EISMO ĮVYKIS