sekmadienis, rugpjūčio 9 d.
Verslas
Ateities eismo specialistų galvosūkis – „automobiliai zombiai“
Realybe tampanti savaeigių automobilių revoliucija nebūtinai padės išspręsti transporto grūsčių problemas didžiuosiuose pasaulio miestuose. Ekspertai baiminasi, kad vadinamieji „automobiliai zombiai“ dar labiau apsunkins eismo sąlygas. 
Pasaulio lietuviai
Sugrįžti į Lietuvą dabar – per didelė rizika
Magistrantūros studijas Lietuvoje baigęs Ignas Kalpokas – ne tik jaunas tėtis ir šeimos vyras, bet ir jaunas doktorantas. Viskas jo gyvenime – tarsi įtemptas veiksmo filmas. Daug nuotykių, iššūkių ir milžiniškos pastangos siekiant užsibrėžto tikslo. Ir jis įrodo – viską gyvenime galima pasiekti, jei tikrai nori ir jei tikrai gali dėl to paaukoti ne vieną bemiegę naktį. „Tiesoje“ – pokalbis su įdomiu žmogumi.
Pasaulio lietuviai
Planas grįžti ir gyventi Lietuvoje – įgyvendintas
29-erių Simonas Gentvilas gali pasigirti marga patirtimi užsienyje: jau nuo šešiolikos jis mokėsi svetur, ne Lietuvoje, ir baigtos studijos jau praeityje, ir daugybė kelionių. Baigęs magistro studijas jaunas vyras nusprendė grįžti į tėvynę ir čia pradėti politiko karjerą. Kalbamės apie metus svetur, apie skirtumus tarp Lietuvos ir užsienio, apie dabartį ir ateitį – apie visa tai, ką reikėtų žinoti tiems, kuriems jau seniai neegzistuoja jokios tarpvalstybinės sienos, o pasaulis yra tiesiog vieta, kurioje dalijamasi.
Pasaulio lietuviai
Lietuvio pasirinkimas: geriau kukliau, bet Belgijoje
Tomas Šinkūnas po bakalauro studijų Lietuvoje išvyko į studentų miestą Belgijoje, Liuveną. Čia Katalikiškajame universitete jis baigė magistro studijas ir mokslų vis nemeta – dabar gilinasi į filosofiją ir ruošiasi doktorantūrai. Studentiškame Liuvene – daugybė jaunų žmonių iš viso pasaulio, tai tarsi Studentų pasaulis, kuriame mokėsi ir praeityje garsūs Lietuvos veikėjai.
ŽYMA
EISMO KAMŠČIAI