šeštadienis, gegužės 8 d.
Pasaulis
Profsąjungos
Prancūzijoje, Ispanijoje ir Vokietijoje tūkstančiai žmonių dalyvavo Darbo dienos eitynėse
Tūkstančiai žmonių nepaisydami COVID-19 pandemijos šeštadienį Prancūzijoje, Ispanijoje ir Berlyne surengė Tarptautinės darbo dienos demonstracijas, policijai teko panaudoti ašarines dujas.
Lietuva
Vilniuje surengtos masinės eitynės sukėlė pyktį: epidemijos akivaizdoje – išskirtinės privilegijos?
Ketvirtadienį, minint Baltarusijos nepriklausomybės dieną, Vilniuje buvo surengtos eitynės nuo Katedros aikštės iki Seimo, kuriose leista dalyvauti iki trijų šimtų
Pasaulis
Paryžiuje keli tūkstančiai žmonių susirinko į LGBT eitynes
Praėjus savaitei po to, kai oficialiai suplanuotos LGBT bendruomenių atstovų eitynės „Gay Pride“ buvo atšauktos dėl su koronaviruso pandemija susijusių
Lietuva
Judėjimas „Black Lives Matter“ pasiekė ir Lietuvą – organizuojamos eitynės
Penktadienį Vilniuje turėtų įvykti eitynės už Georgo Floydo palaikymą, kuriose galimai dalyvaus per du tūkstančius žmonių – tiek asmenų paspaudė
Pramogos
Neįtikėtina: moteris su savimi nešiojosi 26 kg cistą
Swansea gyvenančios 28-erių Keely Favell istorija – neeilinė. Gydytojai teigė, kad moteris – nėščia, tačiau visi jai atliekami tyrimai rodė priešingai. Nepaisant to, K. Favell svoris vis augo, o to priežastis – grėsmingas darinys kūne.
Aktualijos
Sustabdytas netikras greitosios pagalbos automobilis
Policijos pareigūnai pranešė sustabdę netikrą greitosios pagalbos automobilį. Penclawdd miestelyje, Swansea jį vairavo teisės tai daryti neturintis 19-metis.
Aktualijos
„Swansea City“ gelbstisi: pakeitė trenerį
„Premier“ lygoje žaidžianti britų komanda „Swansea City“ – ties iškritimo riba. Kad išvengtų katastrofos, ekipą nuspręsta gelbėti keičiant strategą.
Verslas
Nematoma diskriminacijos pusė
Lietuvoje dar beveik nežinomi tolerancijos ekonomikos tyrimai atskleidžia, kad LGBT asmenų diskriminavimas daro apčiuopiamą poveikį ne tik seksualinių mažumų atstovams, bet ir valstybių ūkiams. Taip IQ apžvalgininkui Simui Čelutkai sakė JAV Getisbergo koledžo profesorius dr. Rimvydas Baltaduonis. Jis šia tema rugsėjį skaitys pranešimą konferencijoje „Lūžio taškas“.
ŽYMA
EITYNĖS