antradienis, gruodžio 1 d.
Aktualijos
Plintantis užkratas
Lenkijoje įtampa kyla, sako Pilietinės plėtros forumo (Forum Obywatelskiego Rozwoju) viceprezidentas Marekas Tatała. Interviu IQ apžvalgininkei Kotrynai Tamkutei jis teigė, kad daugiausia prie to prisideda dabartinė valdančiosios partijos „Teisė ir teisingumas“ vyriausybė, kuriai šalies ekonomikos ateitis esą yra nė motais.
Aktualijos
Prisidengdama cukraus mokesčiu, valdžia ketina apiplėšti vaikus
Vaikų sveikos gyvensenos ir sporto plėtros programai skirtos papildomos lėšos, surinktos iš naujojo cukraus mokesčio, nukeliaus ne į vaikų sveikatinimą, o į mokyklų vadovų kišenes.
Lietuva
Cukraus mokestis pakeliui į Lietuvą
Cukraus mokestis – tai naujas sveikatos ministro Aurelijaus Verygos tikslas. Politikas mano, kad toks mokestis, kuris jau įteisintas ne vienoje Europos Sąjungos (ES) valstybėje, padėtų lietuviams gyventi sveikiau.
Pramogos
Kovojant su nutukimu plonės visų piniginė
Vyriausybei nutarus, kad geriausias ginklas kovoti su nutukimu yra papildomas mokestis saldžiųjų gėrimų gamintojams, neabejojama, kad šie mokesčių naštą perkels ant visų vartotojų pečių – gaivieji gėrimai brangs.
Gyvenimas
Ruošiamasi įvesti „cukraus mokestį”
Siekiant užkirsti kelią nuolat didėjančiam Jungtinėje Karalystėje (JK) gyvenančių vaikų viršsvoriui, planuojama įvesti „cukraus mokestį”. Pasak idėją palaikančių politikų, tai turėtų būti padaryta skubos tvarka.
ŽYMA
EKNOMIKA