šeštadienis, spalio 24 d.
Gyvenimas
Manote, tai svarbu? Klystate
Dažnai mes būname nepatenkinti, nes teikiame per daug reikšmės nereikšmingiems dalykams, pavyzdžiui, kitų žmonių nuomonei, pinigams, partnerio išvaizdai, „Facebooko“ draugų skaičiui.
Verslas
Ekologiniams ūkiams metas kooperuotis
Pastaraisiais metais ekologinis ūkininkavimas ES ir Lietuvoje ne tik populiarėja, tačiau ir kyla į naują lygmenį.
Pramogos
Jungtinei Karalystei prognozuoja žlugimo dešimtmetį
Per ateinantį dešimtmetį Jungtinė Karalystė dėl įvairių priežasčių – tarp jų ir „Brexit“ – radikaliai pasikeis, ir ne visi pokyčiai bus geri.
Aktualijos
Imigrantai planuoja masinį boikotą
Siekiant atkreipti dėmesį į ksenofobiją bei norint parodyti imigrantų indėlį į Jungtinės Karalystės gerovę, planuojamas masinis boikotas „Viena diena be mūsų“.
Pramogos
Krikščionių gretos Britanijoje tirpsta
Naujausi duomenys atskleidė, kad Britanijoje krikščionybė susiduria su ypač dideliais iššūkiais, nes šios religijos pasekėjų fiksuojama vis mažiau.
Lietuva
Romų ir homoseksualų baimė
Lietuviams labai nepatiktų gyventi homoseksualų ir psichikos sutrikimų turinčių žmonių kaimynystėje. Blogai būtų, jeigu kaimynais būtų ir romai ar buvę kaliniai. Tokios antipatijos paaiškėjo Darbo ir socialinių tyrimų institutui atlikus Lietuvos gyventojų apklausą praėjusiais metais.
Lietuva
Gyvybės ir mirties kova dėl eutanazijos
Eutanazijos samprata yra daugialypė ir susijusi su esminiais filosofiniais, etiniais, juridiniais ir medicinos klausimais. „Atgimimas” pasiūlė apie gyvenimo pabaigos etiką pasvarstyti filosofijos, teisės ir medicinos specialistams.
Pramogos
Katalikų kardinolas griežtai sukritikavo siūlymus įteisinti gėjų santuokas
Škotijoje aštrėja diskusijos dėl siūlymo įteisinti gėjų santuokas. Vyriausybės planus giežtai sukritikavo Katalikų bažnyčios kardinolas Keithas O\'Brienas. Jis sakė, kad siūlymas pakeisti santuokos sąvokos prasmę „užtrauks gėdą Jungtinei Karalystei pasaulio akyse“.
ŽYMA
EKOAGROS