šeštadienis, balandžio 10 d.
Pramogos
E. Johnas užsipuolė Rusiją ir Rytų Europos šalių vyriausybes
Legendinis britų popmuzikos atlikėjas Eltonas Johnas užsipuolė Rusijos ir Rytų Europos šalių vyriausybes dėl homoseksualų diskriminacijos ir įspėjo, kad jos trukdo kovoti su žmogaus imunodeficito virusu.
Pramogos
JK laukia dar vienų vestuvių, karalienės pusbrolis lordas ves gėjų
To dar nebuvo, tačiau įvykis taps puikiu įrodymu, jog D. Britanijos monarchija išties moka prisitaikyti prie modernaus pasaulio pokyčių. People.com skelbia, jog netrukus savo mylimąjį Jamesą Coylą ves karalienės Elžbietos II pusbrolis lordas Ivaras Mountbattenas.
Pasaulis
Teismas pateikė sprendimą dėl konditerio atsisakiusio kepti tortą gėjams
JAV Aukščiausiasis Teismas pirmadienį išteisino vieną Kolorado valstijos konditerį, atsisakiusį sukurti vestuvinį tortą gėjų porai, nes dėl savo religinių įsitikinimų nepritarė jų santuokai.
Pasaulis
Vokietijoje gėjai ir lesbietės galės ir tuoktis, ir įsivaikinti
Vokietijos parlamentas palaimino tos pačios lyties asmnų sąjungą legalizuodamas gėjų ir lesbiečių santuokas.
Lietuva
Liberalai tiesia ranką homoseksualams ir nesusituokusioms poroms
Liberalai siūlo įteisinti tiek vyro ir moters, tiek homoseksualių porų partnerystę. Taip pat siūlome įteisinti ir gyvenimo nesusituokus formą.
Lietuva
Lietuvos gėjai priekaištauja Rusijai
Šeštadienį Lietuvos gėjų lyga (LGL) prie Rusijos ambasados Vilniuje surengė mitingą, siekdama atkreipti dėmesį į seksualinių mažumų persekiojimą ir šiurkščius žmogaus teisių pažeidimus Čečėnijoje.
Lietuva
Telšių gimanzijoje skandalas: tikybos mokytoja gėjus išvadino žudikais kanibalais
Telšių Žemaitės gimnazijoje per tikybos pamoką mokytojas nusprendė paaiškinti mokiniams, kas iš tikrųjų yra seksualinės mažumos. Dešimtos klasės moksleiviai išgirdo, kad seksualinės mažumos – homoseksualūs vyrai – dažniausiai prievartauja vaikus, yra serijiniai žudikai, valgantys savo aukas.
Pasaulis
Čėčėnijos prezidentas veja iš šalies gėjus?
Čėčėnijos prezidentas Ramzanas Kadyrovas neigia pasirodžiusią informacija, kad šalyje persekiojami homoseksualūs asmenys, iš kurių keli buvo nužudyti.
Verslas
Ekologiniams ūkiams metas kooperuotis
Pastaraisiais metais ekologinis ūkininkavimas ES ir Lietuvoje ne tik populiarėja, tačiau ir kyla į naują lygmenį.
Pasaulis
JAV gėjų klube surengtos šaudynės (video)
Sekmadienio naktį Floridos valstijoje esančiame gėjų klube surengtos šaudynės, dešimtys žmonių žuvo. Drama tuo nesibaigė.
Pramogos
Londono lietuviai rems gėjų paradą Vilniuje
Londono Sičio lietuvių klubas tapo oficialiu „Baltic Pride“ 2016 festivalio rėmėju – pirmuoju iš verslo sektoriaus profesionalus atstovaujančių organizacijų.
Pasaulis
Gėjų poros pergalė: surogatinę dukrą leista išsivežti į Ispaniją
Tailando teismas priėmė istorinį sprendimą – jis leido gėjų porai iš šalies išsivežti surogatinės motinos jiems pagimdytą mergaitę. Teismo procesai truko ilgiau nei metus, nes surogatinė motina po gimdymo atsisakė atiduoti vaiką porai kaip kad buvo sutarta anksčiau.
Pasaulis
Po gėjų poros skundo – solidi bauda verslininkui
Vokietijos įstatymai draugiški gėjams, tačiau gyvenime vis tiek tenka kovoti dėl savo teisių. Nemaloni istorija nutiko homoseksualių vyrų porai, kuriai nepavyko išsinuomoti norimo būsto Kelne (Vokietija). Pastarojo savininkas atsisakė nuomoti butą netradicinės orientacijos porai, o ši tokį jo sprendimą apskundė.
Pramogos
Gwen Stefani džiaugtųsi sūnumis gėjais
Naujausiame interviu žymioji dainininkė Gwen Stefani atskleidė, kad visai neliūdėtų, jeigu vienas iš jos trijų sūnų būtų gėjus.
Pasaulis
Graikija laimina homoseksualių porų santuokas
Homoseksualios poros, gyvenančios Graikijoje, šią savaitę turėjo progą švęsti. Šalies parlamentas priėmė įstatymą, kuris leidžia vienalytėms poroms sudaryti civilines santuokas. Šis sprendimas buvo priimtas 193 parlamentarams balsavus už ir 56 prieš.
Gyvenimas
Peržiūrimos gėjams tapti kraujo donorais draudžiančios taisyklės
Jungtinės Karaystės (JK) vyriausybė pranešė, kad iki šiol galiojusi taisyklė, kuri homoseksualiems vyrams neleido tapti kraujo donorais, bus iš naujo peržiūrėta, - skelbė naujienų portalas independent.co.uk.
Pramogos
E. Johnas dėl gėjų sieks perauklėti V. Putiną
Savo homoseksualumo neslepiantis ir santuokoje su vyru vaikus auginantis britų dainininkas Eltonas Johnas į žodžių dvikovą iškvietė Rusijos Prezidentą. Anot muzikanto, Vladimiro Putino požiūris į gėjų teises yra „absurdiškas“.
Pramogos
Fotoreportažas: Londono gėjų parade - linksmybės be ribų
Daugiau nei 250 skirtingų grupių vakar dalyvavo Londone centre vykusiose gėjų eitynėse. Šiemet, dėl penktadienį Tunise, Prancūzijoje ir Kuveite įvykdytų teroristinių išpuolių, kasmetinis paradas sulaukė gerokai didesnio policijos dėmesio.
Pramogos
Dėl Basanovo žodžių apie gėjus jo atsisako Anglijos prodiuseriai
Neseniai mėgavęsis pirmosiomis pozicijomis Jungtinės Karalystės radijo stočių grojaruoščiuose, lietuvis prodiuseris Mario Basanovas, Anglijoje žinomas Ten Walls vardu, į šipulius sudaužė savo karjerą. Dėl neapykantos gėjams kupinų žodžių, kuriuose jie prilyginti pedofilams, jo pasirodymų atsisako didieji Anglijos ir Europos festivaliai, su juo gailisi dirbę žinomi atlikėjai.
Pasaulis
Norvegijos gėjai bažnyčioje nesituoks
Norvegijoje gėjai ir lesbietės negalės meilę vienas kitam prisiekti prie altoriaus. Šalies Bažnyčia nesutiko su pasiūlymu įteisinti bažnytines tos pačios lyties asmenų santuokas, pranešė portalas newsinenglish.no.
ŽYMA
EKOLOGINIAI ŪKIAI