šeštadienis, rugsėjo 19 d.
Lietuva
Sugrįžo į besikeičiančią ir tobulėjančią Lietuvą, kad ir vėl taptų to virsmo dalimi
Dalijamės jauno vyro, išvykusio iš Lietuvos per didžiausią emigracijos bangą, o vėliau sugrįžusio į tėvynę, istorija. Neabejojame, kad daugelis joje atpažintų savo jaunystės paieškas – kai buvo svajota ir keliauta, dairomasi tos vietos, kurioje būtų gera gyventi, ir kurioje galėtume jaustis laimingais.
Aktualijos
Gruodžio 18-toji - tarptautinė migrantų diena
Gruodžio 18-oji Jungtinių Tautų sprendimu paskelbta tarptautine migrantų diena. „Migrantais“ vadinami asmenys, kurie persikelia gyventi iš vienos vietos į kitą.
Aktualijos
Vietname pradėta rinkti DNR mėginių siekiant nustatyti aukų tapatybę JK
Vietnamo pareigūnai sekmadienį pradėjo rinkti DNR mėginius šeimose, kurių artimieji, kaip manoma, galėjo atsidurti tarp 39 žmonių, kurių kūnai buvo rasti sunkvežimyje Didžiojoje Britanijoje, agentūrai AFPO pranešė vienas saugumo šaltinis ir giminaičiai.
Pasaulio lietuviai
Emigrantai išsakė, kas Lietuvoje blogai ir kodėl paliko tėvynę
Žmonės iš Lietuvos emigruoja ne tik dėl ekonominių priežasčių. Jie, kaip parodė Vytauto Didžiojo universiteto atliktas tyrimas, tėvynę palieka ir, pavyzdžiui, dėl to, kad yra nepatenkinti Lietuvos valdžia.
Lietuva
Emigrantė uždainavo apie „Brexit“: niekas mūs iš čia nevaro, fabrikams dar reikia garo
„Niekas mūs iš čia nevaro, fabrikams dar reikia garo. Pagal jus mes čia vergaujam, vištoms galvas plėšom saujom“, – dainoje apie „Brexit“ dainuoja emigrantė Gaisva ir tikina, kad savo daina nori parodyti tikrąją lietuvių gyvenimo svetur nuotaiką.
Lietuva
Išrinktos „Idėjos Lietuvai"
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo nacionalinės iniciatyvos „Idėja Lietuvai“ konferencijoje. Šis Valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtas renginys kvietė žmones aktyviai dalintis idėjomis, kurios, jų manymu, gyvybiškai svarbios Lietuvos progresui ir visuomenės gerovei.
ŽYMA
EKONOMINIAI EMIGRANTAI