pirmadienis, rugsėjo 21 d.
Pasaulio lietuviai
Anglija suvedė kelionių ir nuotykių ištroškusias lietuvių širdis
Po studijų Anglijoje paklausias specialybes įgijusios ir gerai apmokamus darbus kompanijų biuruose gavusios dvi jaunos lietuvės atsisakė to, apie ką svajoja daugelis jų bendraamžių, ir pasirinko gyvenimą už komforto zonos ribų. Merginos tikina dėl savo sprendimo kol kas nesigailinčios nė per nago juodymą.
Lietuva
Iš Tenerifės – žinia apie lietuvių žūtį (vaizdo įrašai)
Pranešta, kad praėjusį savaitgalį dviems lietuviams tragiškai baigėsi atostogos Tenerifės saloje – vandenyne išsimaudyti panorę vyrai nuskendo, dar du jų tautiečius pavyko išgelbėti. Tiesa, informacijai pasiekus Lietuvą, oficialūs šaltiniai suskubo ją neigti.
Pasaulis
Tenerifėje įgriuvus naktinio klubo grindims, sužeisti 40 žmonių
Ispanijai priklausančioje Tenerifės saloje sekmadienio rytą naktiniame klube įlūžus grindims, krisdami į rūsį susižeidė 40 žmonių.
IQ Tema
Turi pasą? Pasiimk eurų!
„Kodėl tiesiog neišdalijus visiems pinigų?“ – toks sprendimas mažinti skurdą pastaruoju metu įgyja vis daugiau pagrindimo ir susidomėjimo
Pramogos
Valdemaras Chomičius pateko į rimtą avariją
Tenerifėje su šeima atostogaujantis garsus Lietuvos krepšininkas ir treneris Valdemaras Chomičius pateko į avariją ir dėl patirtų sužalojimų buvo priverstas gydytis ligoninėje.
Pasaulio lietuviai
Lietuvaitės kelias į sėkmę Tenerifėje buvo itin vingiuotas
Tenerifė daugeliui lietuvių asocijuojasi su atostogų vieta, kur visada šviečia saulė, yra šilta, todėl ši sala – ideali vieta atostogoms. Tačiau tarp ten sutiktų tautiečių yra ir tokių, kuriems šis kurortas tapo ne poilsio, o naujo gyvenimo pradžia.
Pasaulis
Tragedija Tenerifėje: aiškėja nelaimės mastai
Atostogautojų pamėgtoje Tenerifės saloje (Kanarų salos, Ispanija) įvyko skaudi nelaimė, kurios metu žuvo mažiausiai du žmonės. Baiminamasi, kad aukų skaičius dar gali augti, mat dar devyni žmonės nerasti ir laikomi dingusiais be žinios.
Pramogos
Anglams nusispjaut į laiką
Po atostogų Tenerifėje anglų pora nutarė nepersukti laikrodžių ir toliau gyventi pagal Ispanijai priklausančios salos laiką.
Aktualijos
Avarinis nusileidimas: iš Tenerifės skridę poilsiautojai lėktuve verkė
Šimtai lėktuvu skridusių iš atostogų Tenerifėje grįžtančių poilsiautojų manė, kad žus po to, kai lėktuvas buvo priverstas leistis avariniu būdu, - pranešė naujienų portalas express.co.uk.
ŽYMA
EKSPERIMENTAI