trečiadienis, sausio 27 d.
Pasaulis
Aplinka
Fukušimos elektrinės radioaktyvų vandenį siūloma išleisti į vandenyną arba išgarinti
Avariją patyrusioje Fukušimos atominėje elektrinėje susikaupęs radioaktyviosiomis medžiagomis užterštas vanduo turėtų būti išleistas į vandenyną arba išgarintas, penktadienį Japonijos vyriausybei rekomendavo ekspertų komisija.
Pramogos
Reikšminga savaitė Britanijoje: tai įvyko pirmą kartą nuo 1882-ųjų
Britanija pirmą kartą nuo 1882-ųjų visą savaitę elektros energijai išgauti nenaudojo anglies. Šis šaliai ir pasauliui itin reikšmingas įvykis – didelis žingsnis švaresnės energijos ir mažesnės oro taršos link, rašo Theguardian.com.
Aktualijos
Buvęs UKIP partijos narys dėl savo neištikimybės nužudė žmoną
Jungtinės Karalystės politikas, buvęs UKIP partijos, pasisakančios už „Brexit” narys, paskelbtas kaltu dėl savo žmonos žmogžudystės.
Aktualijos
Pasiūlė tūkstančius už tai, kad paliktų JK
Nacionalistinėmis pažiūromis garsėjančios Jungtinės Karalystės politinės partijos vienas iš lyderių siūlo migrantų skaičių šalyje mažinti mokant Britanijos indams kompensacijas už tai, kad šie paliktų salyną.
Aktualijos
Būsima Vilniaus atliekų deginimo jėgainė gali gauti 150 mln. europinių lėšų
Vilniaus kogeneracinės jėgainės projektas turėtų būti dalinai finansuojamas iš Europos Sąjungos fondų ir gali gauti 150 mln. eurų paramos. To tikėtis leidžia Europos Komisija (EK), kuri šį projektą įvertino teigiamai.
Pramogos
Sieks uždrausti burkas viešumoje
Išankstiniuose Jungtinės Karalystės parlamento rinkimuose dalyvausianti partija UKIP kaip vieną iš pagrindinių savo siekių įvardija draudimą musulmonų moterims.
Pramogos
UKIP partija išsirinko naują lyderį
Jungtinės Karalystės Nepriklausomybės partija (UKIP), pirmadienį oficialaus balsavimo metu išsirinko naująjį lyderį, kuriuo tapo Paulas Nuttallas.
Pramogos
Gudruolis ar sukčius: ES pinigus panaudojo „Brexit“ agitacijai
Vienas iš didžiausių „Brexit“ agitatorių buvęs partijos UKIP lyderis europarlamentaras Nigelis Farage’as neteisėtai panaudojo Europos Sąjungos fondų lėšas, kuriomis finansavo prieš narystę ES nukreiptą reklamą.
Pramogos
Nigel'as Farage’as ir vėl tapo Ukip lyderiu
Po to kai naujoji Ukip lyderė Diane James poste išbuvo 18 dienų ir antradienį vakae netikėtai pranešė atsistatydinanti „dėl profesinių bei asmeninių priežasčių”, Nigel'as Farage’as paskelbė ir vėl grįžtantis į partijos lyderio postą.
Pramogos
Kandidatas į Ukip lyderius „pamiršo” apie teistumą
Kandidatas į naujuosius Ukip partijos lyderius, Stevenas Woolfe’as prisipažino, kad pildydamas dokumentus „pamiršo” paminėti apie tai, kad buvo sugautas vairuojantis išgėręs.
Aktualijos
Migracijos skaičiai Jungtinėje Karalystėje muša rekordus
Migracijos skaičiai Jungtinėje Karalystėje pasiekė visų laikų rekordą, - pranešė bbc.co.uk. Skirtumas tarp atvykstančių ir išvykstančių 3 kartus viršija numatytus vyriausybės tikslus. Imigracijos ministras James Brokenshire šį pakilimą pavadino „labai nuviliančiu“.
Aktualijos
Rinkimai į Jungtinės Karalystės parlamentą prasidėjo
Maždaug 50 milijonų anglų ir Jungtinėje Karalystėje gyvenančių bei balso teisę turinčių imigrantų šiandien renka parlamentą. Kai kuriuose miestuose vyksta ir vietinės valdžios rinkimai. Balsavimo vietos veikia nuo 7 val. ryto.
Aktualijos
Anglijos politikas: uždrausime kalbėti kitomis kalbomis
Jungtinės Karalystės Nepriklausomybės partija (UKIP) siūlo, kad visi šalies oficialūs dokumentai būtų spausdinami tik anglų kalba. Taip partija nori imigrantus paskatinti kuo greičiau išmokti kalbą bei prisijungti prie bendruomenės, - pranešė portalas express.co.uk.
ŽYMA
ELEKTRINĖ