ketvirtadienis, rugpjūčio 13 d.
Pramogos
Dėl vorų antplūdžio uždarytos jau septynios mokyklos
Antradienį ryte pranešta, kad dėl vorų invazijos uždaroma septintoji mokykla Rytų Londone.
Aktualijos
Anglijos mokykloje – bendri tualetai berniukams ir mergaitėms (nuotraukos)
Vieno Anglijos miesto mokyklos vadovybė mokslo metus nutarė pradėti žinia apie švietimo įstaigoje įrengtus bendrus tualetus abiejų lyčių mokiniams.
Aktualijos
Peterborougho mokytojas vaikus skriaudė įvairiausiais būdais
Pradinių klasių mokytojui iš Peterborougho visą likusį gyvenimą uždrausta dirbti mokykloje – tokia bausmė pedagogui skirta už smurtą prieš mažamečius.
Aktualijos
Moksleiviams uždraus telefonus?
Jungtinės Karalystės (JK) kultūros ministras ragina šalies mokyklose vaikams uždrausti naudotis išmaniaisiais telefonais.
Verslas
W. Buffetas tiki, Lietuvos merai – dar ne
Prognozuojama, kad iki 2025 m. pusė visų pasaulyje važinėjančių autobusų bus elektriniai. Kodėl neskuba mūsų šalies savivaldybės?
Aktualijos
Mokykloms visoje šalyje - grasinimai susprogdinti
Jungtinės Karalystės policija patvirtino, kad antradienį daugelis mokyklų ir koledžų visoje šalyje sulaukė grasinančių elektroninių laiškų, kuriuose pranešta apie plauojamas susprogdinti bombas.
Aktualijos
Tėvai visoje Britanijoje planuoja boikotuoti pradinukų egzaminus
Tėvai visoje šalyje vienijasi prieš Jungtinės Karalystės švietimo sistemą. Piktinamasi, kad pradinukai apkraunami per dideliu mokslo krūviu, kuris kenkia jų psichinei būklei.
Aktualijos
Visoje JK – grasinimai atakuoti mokyklas ir šaudyti vaikus
Trečiadienį Londone ir kitose Jungtinės dalyse esančios bendrojo lavinimo mokyklos sulaukė grasinančio turinio laiškų su pažadu sužeisti kaip įmanoma daugiau vaikų, reaguojant į tai moksleiviai užrakinti pastatų viduje.
Pramogos
Mergaitės mokykloje apsinuodijo vaistais
Šešios mergaitės buvo pristatytos į ligoninę, po to kai mokykloje apsinuodijo stipraus poveikio receptiniais medikamentais.
Aktualijos
Londono lietuvė iš mokyklos parsivedė sužalotą dukrą (mergaitės nuotraukos)
Jungtinėje Karalystėje gyvenančios lietuvės savaitė prasidėjo itin nemalonia situacija. Pirmadienį nuvedusi šešerių metų dukrą į mokyklą, mama ją pasitiko sužalotą ir ištinusiu veidu. Tokia situacija mokytojai nepasirodė verta dėmesio.
Pramogos
JK mokykloje – tualetai be sienų
Vienos Jungtinės Karalystės mokyklos auklėtinių tėvai nutarė neleisti savo atžalų į švietimo įstaigą po to, kai joje buvo išgriauta tualetus ir koridorių skirianti siena.
Aktualijos
Mokinių tėvai 2018 m. gali susilaukti naujų baudų
Tėvai, kurių atžalos nuolatos vėluoja į pamokas, 2018 m. gali susilaukti nemenkų piniginių baudų.
Aktualijos
Geriausia Anglijos mokykla – Rytų Londone
Rytų Londonas dažnai kelia asociacijas ne su pačiais geriausiais socialinio gyvenimo rodikliais, tačiau nuo šiol šią sostinės dalį galima pristatyti kaip vietą, kurioje yra geriausia šalies vaikų mokykla.
Aktualijos
Nepaklusnų vaiką mokytoja įkalino mokyklos spintelėje
Bromborough pradinėje mokykloje besimokančius nepaklusnius vaikus pedagogai baudžia išties barbariškais būdais – vos 4-erių metų amžiaus berniuką su specialiaisiais poreikiais mokyklos darbuotoja net valandą laikė sugrūdusi spintoje.
Aktualijos
Prisidengdama cukraus mokesčiu, valdžia ketina apiplėšti vaikus
Vaikų sveikos gyvensenos ir sporto plėtros programai skirtos papildomos lėšos, surinktos iš naujojo cukraus mokesčio, nukeliaus ne į vaikų sveikatinimą, o į mokyklų vadovų kišenes.
Verslas
Klaipėda svarsto rinktis elektrinius autobusus
Klaipėda svarsto ateityje keleivių pervežimui naudoti elektra varomą transportą. Pasak miesto mero Vytauto Grubliausko, planuojama parengti studiją dėl galimybių diegti tramvajų arba pirkti elektrinius autobusus.
Aktualijos
Aliarmas mokykloje – per pamokas sulaikytas asmuo su šautuvu
Antradienį vidurio Anglijoje gautas pranešimas apie ginkluotą vienos mokyklos mokinį, policija iš jo paėmė šautuvą ir šovinius.
Aktualijos
Planas naikinti nemokamą maitinimą vaikams paveiks tūkstančius
Jungtinės Karalystės premjerės Theresos May planas nebeteikti nemokamo maitinimo mokyklose skurdžiai gyvenančių šeimų vaikams sulaukė kritikos. Ekspertų teigimu, daugybė sunkiai dirbančių tėvų dėl naujos politikos per metus neteks kelių šimtų svarų sterlingų.
Aktualijos
Londone uždraus vaikus į mokyklą vežti automobiliu
Siekiant užkirsti kelią pavojingam vairavimui, susidarančioms transporto spūstims ir mažinti oro užterštumą, kai kuriose rytų Londono mokyklose jau labai greitai bus uždrausta vaikus į pamokas vežti automobiliu, o nusižengę taisyklei tėvai gaus ne mažą baudą.
Aktualijos
Teismas: tėvas su dukra pramogauti vietoje pamokų negalėjo
Jungtinės Karalystės (JK) Aukščiausiasis teismas nusprendė milijono šalies tėvų nenaudai. Nuo šiol norintys mokslo metų metu su vaikais vykti atostogų tėvai turės atsižvelgti į mokyklų taisykles ir, jei jose nurodyta, kad išvykstant privalu gauti leidimą, šios taisyklės laikytis.
ŽYMA
ELEKTRINIAI AUTOBUSAI