šeštadienis, rugsėjo 26 d.
Pramogos
Britanijai pasiūlymas legalizuoti kanapes
Britų magnatas Lordas Alanas Sugaras teigia, kad reiktų legalizuoti kanapes Didžiojoje Britanijoje. Jo manymu, tai padėtų sumažinti masiškai paplitusias šiurpias žudines peiliu.
Lietuva
Seime istorinis sprendimas - legalizuotos kanapės
Parlamentarai priėmė įstatymo pataisas, kuriomis įteisino savo sudėtyje kanapių turinčius medikamentus.
Aktualijos
Kanapės Londono pašonėje auginamos prabangiai
Savaitgalį Londono pašonėje esančiame itin prabangiame name policijos pareigūnai aptiko narkotikų gamybai auginamas kanapes.
Aktualijos
Britai stebisi savo imigracijos taisyklėmis: lietuvis nusikaltėlis be vargo pateko į šalį
Brtų spauda pranešė apie daugelio dėmesį patraukusį atvejį, kai nusikaltėlis, anksčiau turėjęs net 24 teistumus, be vargo pateko į Jungtinę Karalystę ir čia toliau užsiminėjo nusikalstama veikla. Netrukus lietuvis bus deportuojamas atgal į gimtinę.
Gyvenimas
Oficialu: gydytojai JK galės išrašyti vaistų su kanapėmis
Didžiosios Britanijos gydytojai galės teisėtai išrašyti savo pacientams iš kanapių pagamintų vaistų, pranešė šalies vyriausybė, tačiau pabrėžiama, kad tai nėra žingsnis marihuanos legalizavimo rekreaciniais tikslais link.
Gyvenimas
Kanapių legalizavimas gali greitai virsti tikrove
Kai kurie Britanijos parlamento nariai paskelbė, kad oficiliai peržiūrės kanapių vartojimo draudimo įstatymą ir imsis jo koregavimo.
Pramogos
Kodėl JK turėtų legalizuoti marichuaną?
Įtakinga sveikatos organizacija dar kartą primena Jungtinės Karalystės valdžiai galimybę legalizuoti marichuaną – šis narkotikas esą atneštų ekonominę ir socialinę naudą.
Pasaulis
„Lidl“ Europoje pradėjo prekybą kanapėmis
Vokietijos prekybos centrų tinklas Šveicarijoje pradėjo prekiauti specialiu vietinių kanapių augintojų produktu.
Sveikata
Į marichuaną įnikęs lietuvis: „Man prasidėjo panika“
Užsienyje gyvenęs ir nuolat marichuaną rūkęs lietuvis atvirauja, kad, kartu su malonumu šis pomėgis tapo ir baisių vidinių išgyvenimų priežastimi, o medikai aiškina, kodėl vadinamosios „žolės“ mėgėjus kamuoja nerimo ir panikos priepuoliai.
Aktualijos
Sniegas išdavė kanapių augintojus (nuotraukos)
Pastarosiomis dienomis šalį užvertusį sniegą britai keiksnoja dėl įvairiausių nepatogumų, o vieno miesto policijos pareigūnams jis padėjo atskleisti rimtą nusikaltimą.
Lietuva
Lietuvoje siūloma įteisinti kanapių naudojimą
Prezidentės Dalios Grybauskaitės patarėjas Mindaugas Lingė sako, reikėtų spręsti dėl medicininių kanapių įteisinimo. Tokį pasiūlymą praėjusią savaitę išsakė konservatoriai Mykolas Majauskas ir Irena Degutienė.
Verslas
Latvijos mokesčių inspekcija sustabdė didžiausio skelbimų portalo veiklą
Latvijos valstybės pajamų tarnyba nurodė sustabdyti didžiausio šalyje skelbimų portalo ss.lv veiklą, nes jis atsisakė mokesčių inspektoriams atskleisti automobilių pardavimo skelbimus pateikiančių asmenų duomenis.
Pramogos
Peterborough’ą apgaubė rūkomų kanapių dvokas
Šiomis dienomis Rytų Anglijoje esančiame Peterborough’o mieste ir jo apylinkėse jaučiamas itin stiprus rūkomų kanapių kvapas, tiriama, kur yra jo šaltinis.
Aktualijos
Kova su kanapėmis: policija dirba tuščiai
Teigiama, kad kanapių rūkymas Jungtinės Karalystės visuomenėje jau įsišaknijęs taip giliai, kad neverta jo drausti, o įteisinti ir įvesti tinkamą reguliavimą.
Aktualijos
Keturi lietuviai nuteisti už daugybės kanapių auginimą
Keturi lietuviai suimti ir nuteisti už tai, kad namuose augino daugybę kanapių. Policija namuose apsilankė po to, kai kaimynai ėmė skųstis dėl intensyvaus iš namo sklindančio kanapių kvapo.
Aktualijos
Dėl netradicinės eglutės šventės baigėsi areštinėje
Vakarų Anglijoje gyvenančiai porai šių metų žiemos šventės įsimins ilgam – dėl neįprastos kalėdinės idėjos žmonės atsidūrė už grotų.
Gyvenimas
Parlamentarai užsimanė legalios „žolytės“
Jungtinės Karalystės parlamentarų grupė prašo valdžios legalizuoti kanapių vartojimą medicininiais tikslais ir leisti šio lengvo narkotiko įsigyti su receptu.
Pasaulis
Norvegai klimsta į narkotikų liūną
Norvegijos sostinė Oslas kyla į kovą su narkotikais. Atlikti tyrimai parodė, kad miesto klubuose kvaišalus vartoja vienas iš keturių naktinių klubų lankytojų, o nusipirkti dozę yra paprasčiau nei bet kada anksčiau.
Pasaulis
Vokietijoje sunkūs ligoniai bus gydomi ir kanapėmis
Jau nuo kitų metų sergantys ligoniai Vokietijoje galės būti gydomi kanapėmis. Šie augalai, kurie iki šiol daugelyje valstybių draudžiami kaip narkotinės medžiagos, pasirodo turi gydomųjų savybių, kurios padeda sunkiomis ligomis sergantiems žmonėms.
Pramogos
Kanapių mėgėjas nori valdyti Londoną
Londono mero rinkimuose nusprendė dalyvauti ir buvęs hipis, pagarsėjęs siekiu legalizuoti kanapes. Jis savo idėjos neatsisako iki šiol.
ŽYMA
ELEKTRONINĖ KOMERCIJA