trečiadienis, sausio 27 d.
Verslas
Skaitmenizacija
Vis daugiau nedidelių Lietuvos įmonių prekiauja internetu
Lietuvoje per dvejus metus beveik pusantro karto padaugėjo mažų ir vidutinių bendrovių, siūlančių įsigyti prekių ar paslaugų internetu. Lietuva pagal šį rodiklį lenkia Latviją ir Estiją, rodo SEB banko atliktas verslo klientų tyrimas.  
Verslas
Elektroninė prekyba
Karantino užspausti prekybininkai metėsi į elektroninę erdvę
Nuo karantino pradžios kovo viduryje Lietuvoje įsteigta 80 naujų internetinių parduotuvių, skelbia verslumo skatinimo agentūra „Versli Lietuva“. Anot jos vadovės Dainos
Ekonomika
VERSLAS IR KORONAVIRUSAS
Sofos ekonomika
Per koronaviruso sukeltą krizę pralaimėsime daugelis, tačiau bus ir nugalėtojų Kai didelė dalis pasaulio pradėjo uždaryti viešąsias erdves ir liko namie,
Verslas
Ačiū, maišelio nereikia: elektroninė prekyba auga kaip ant mielių
Ekspertai netrukus žada tikrą elektroninės prekybos proveržį, tačiau skubėti uždaryti įprastų parduotuvių dar nesiūlo
Verslas
Kaip pirksime rytoj?
Naujos technologijos parduotuves keičia kasdien. Bet ar pirkėjų poreikį paliesti ir pamatyti, o prekybininkų siekį suvilioti ir įtikinti ateityje gali nustelbti elektroninė prekyba?
Pramogos
Naujas „McLaren“ laukia piloto
Vienas ryškiausių superautomobilio „McLaren F1“ bruožų buvo centruota vairuotojo vieta – tiesiai per mašinos vidurį. Ir nuo tos palaimingos dienos, kai šis šedevras išriedėjo į realius kelius, jo gerbėjai laukė, meldėsi ir vylėsi, kad kada nors nuo konvejerio nuriedės dar bent vienas maklarenas su tokiu pat kokpitu.
Pramogos
Asilas įsivėlė į skandalą su „McLaren“
Prabangaus „McLaren“ sportinio automobilio savininkas kreipėsi į Gyseno valstijos teismą reikalaudamas, kad jo automobilį apgadinusio asilo savininkas sumokėtų 5 tūkst. eurų vertės išmoką dėl žalos sukeltos gyvūnui apkramčius automobilį.
Pramogos
Raudonas įniršis
Tarp automobilių mėgėjų „Plymouth Fury“ niekada nebuvo kulto objektas. Kol siaubo karalius Stephenas Kingas 1983-iaisiais parašė savo „Kristiną“...
Pasaulis
Apkvaitęs vairuotojas sukėlė tragediją Niujorke
Ketvirtadienį Niujorko centre į žmonių būrį specialiai rėžėsi didžiuliu greičiu važiavęs automobilis, tačiau tai nebuvo teroro aktas.
Aktualijos
Palikus užvestą variklį teks mokėti baudą
Automobilių vairuotojams, kurie Londone savo mašiną paliks su užvestu varikliu, teks mokėti baudą.
Lietuva
Vilniuje žmones įšgąsdino bomba ant automobilio
Žvėryno rajone Viliuje pirmadienį buvo sausakimša. Chaosas kilo, kai netoli prekybos centro „Iki“ savo automobilį palikusi moteris, grįžusi ant jo rado savadarbę bombą.
Pasaulis
Tragedija: į telefoną įnikusi mama pražudė dukrą (sukrečiantis video)
Apie tai, kad nemaža dalis žmonių priklausomi nuo šiuolaikinių technologijų niekam ne paslaptis. Kai kuriems nepavyksta akių atplėšti nuo išmaniųjų telefonų ir tokio elgesio pasekmės gali būti tragiškos.
Pramogos
Londono gatvėje atsivėrus duobei įkrito automobilis
Pietryčių Londone netikėtai gatvėje atsivėrus milžiniškai smegduobei į ją įkrito automobilis, - pranešė bbc.co.uk.
Pramogos
Kerštas: už neištikimybę suniokojo automobilį
Londoniečius nustebino priešais prabangiausią sostinės parduotuvę „Harrods” priparkuotas ir grafiti išmargintas automobilis. Internetinėje erdvėje užvirė karštos diskusijos apie tai, kas iššaukė tokį piktą poelgį.
Pramogos
Kur geriausia pirkti naudotą automobilį Anglijoje?
Iki pavasario liko vos kelios dienos. Greit vėl pasuksime laikrodžius į priekį ir galėsime mėgautis ilgesnėmis dienomis ir šylančiais orais. Kada dar, jeigu ne pavasarį, išmuša geriausias laikas planuotis būsimas keliones ir metų išvykas?
Lietuva
Girtiems ir neatsakingiems vairuotojams - apynasris
Lietuvoje norima įtvirtinti nulio promilių ribą. Tokį pasiūlymą pateikė Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis. Jis pareiškė, kad ateityje reikėtų uždrausti bet kokį alkoholio vartojimą visiems vairuotojams ir įtvirtinti nulio promilių ribą.
ŽYMA
ELEKTRONINĖ PREKYBA