penktadienis, vasario 26 d.
Anglijoje
Buvęs iždo kancleris: „Brexit“ lėmė klaidos
Iki lemtingojo referendumo vieną iš svarbiausių postų Jungtinės Karalystės vyriausybėje užėmęs George’as Osborne’as sako, kad „Brexit“ įvyko dėl neapgalvotų valdžios sprendimų.
Aktualijos
Modernios vergystės aukai liepta nešdintis iš JK
Buvęs nepriklausomas kovos su modernia vergija įgaliotinis antradienį Parlamente pristatė bylą, kuri šokiravo tiek politikus, tiek ir paprastus Britanijos gyventojus.
Aktualijos
Imigrantų drama Peterboroughe: vyras negyvas, merginos – už grotų
Rytų Anglijoje praėjusį savaitgalį rastas sunkiai sužalotas imigrantas, kuris netrukus mirė. Dėl jo nužudymo sulaikyta jauna užsienietė, dar viena mergina galimai prisidėjo prie nusikaltimo.
Aktualijos
Europiečių nesamdo – yra dirbančių už žymiai mažiau
Specialaus tyrimo metu paaiškėjo, kad Jungtinėje Karalystėje prie milijardinės vertės projekto įgyvendinimo dirba imigrantai, kurių alga nesiekia net minimalaus atlygio dydžio.
Aktualijos
Įspėjimas ES piliečiams: nuolatinė rezidentė pilietybės negavo
Keturis dešimtmečius Jungtinėje Karalystėje pragyvenusi ir net miesto mere išrinkta užsienietė negavo britiškos pilietybės. Šis atvejis tarsi iliustruoja, kad šalies valdžia apie Europos Sąjungos piliečius kalba vienaip, o elgiasi kitaip.
Aktualijos
Imigrantai iš ES per metus prie JK biudžeto prisideda daugiau nei britai
Naujausias ekonominis tyrimas atskleidė šokiruojančią tiesą – imigrantai iš Europos Sąjungos (ES) prie Jungtinės Karalystės (JK) biudžeto prisideda labiau nei eiliniai britai.
Aktualijos
Moderni vergystė JK: sumušta imigrantė grąžinta į savo kankintojo rankas
Rytų Londone aptikta pažeidžiama, sunkiai sumušta, kankinta ir išbadėjusi moteris, kuri buvo verčiama dirbti kaip vergė, grąžinta į įtariamojo kankintojo rankas, pranešė naujienų portalas Standard.co.uk.
Aktualijos
Britai pripažino: imigrantai daro tai, ko jie nedarytų
Pastaruosius dvejus metus trukusio tyrimo išvados parodė, kad Jungtinės Karalystės gyventojai įvairiai vertina imigrantus – vieni jaučia atvykėlių grėsmes, kiti įvardija svetimšalių teikiamą naudą.
Aktualijos
Britai stebisi savo imigracijos taisyklėmis: lietuvis nusikaltėlis be vargo pateko į šalį
Brtų spauda pranešė apie daugelio dėmesį patraukusį atvejį, kai nusikaltėlis, anksčiau turėjęs net 24 teistumus, be vargo pateko į Jungtinę Karalystę ir čia toliau užsiminėjo nusikalstama veikla. Netrukus lietuvis bus deportuojamas atgal į gimtinę.
Aktualijos
Imigrantams iš Rytų Londono – baisūs kaltinimai
Penktadienį Londone prieš teismą stojo vyras ir moteris, kurie, kaip manoma, seksualiai išnaudojo vos 3-iejų metukų mergaitę.
Anglijoje
Slapti „Brexit“ dokumentai: ES piliečiai gali nesibaiminti
Iš Jungtinės Karalystės vyriausybės nutekinti slapti dokumentai rodo, kad „Brexit“ deryboms susiklosčius net ir pagal blogiausią scenarijų, šalyje gyvenantys Europos Sąjungos piliečiai neturėtų jaudintis dėl savo ateities čia.
Aktualijos
Britai piktinasi: vogti lietuvis pradėjo vos po dviejų mėnesių JK
Jungtinės Karalystės teismas baigė nagrinėja bylą, kurioje figuruoja nusikaltęs lietuvis. Britų spauda ir teisėsaugininkai stebisi, kad vos du mėnesius šalyje gyvenęs imigrantas buvo pagautas užsiimantis nusikalstama veikla.
Aktualijos
Tyrimas: imigrantai deportuojami nežmoniškomis sąlygomis
Naujas tyrimas atskleidė dar daugiau detalių apie tai, kaip Jungtinės Karalystės (JK) Vidaus reikalų ministerijos Migracijos tarnyba elgiasi su iš šalies deportuojamais imigrantais.
Aktualijos
Anglijos lietuviai kaltinami nežmonišku elgesiu
Teisme pradėjus nagrinėti imigranto nužudymo bylą aiškėja, kad kaltinamieji – tarp kurių ir keli lietuviai – savo auką ne tik žiauriai mušė, bet ir išsityčiojo: fotografavo leisgyvį vyrą ir šlapinosi ant jo.
Lietuva
Imigracija Lietuvoje augo daugiau nei dvigubai
Dirbti į Lietuvą atvykstančių užsieniečių skaičius šiais metais auga daugiau nei dvigubai, rodo naujausia statistika, Vyriausybei svarstant apie būdus riboti darbo imigraciją.
Aktualijos
Avariją sukėlęs girtas imigrantas po įvykio užsimanė alaus
Rytų Anglijos miesto bendruomenę šokiravo imigranto elgesys – sėdęs prie vairo neblaivus jis sukėlė avariją, kurios metu apgadino kelis automobiliu ir iš karto po to ėmė gerti alų.
Aktualijos
NHS nebesidalins informacija apie imigrantus
Po pastaruoju metu vienas po kito kylančių skandalų dėl Jungtinėje Karalystėje paplitusios bei premjerės Theresos may neva skatinamos „nedraugiškos” politikos imigrantų klausimu, Vyriausybė paskelbė, kad NHS nebesidalins asmenine šalyje gyvenančių imigrantų informacija su migracijos pareigūnais.
Aktualijos
Imigrantų name nužudytas lietuvis – jau antroji auka
Po to, kai name Wisbech mieste rastas lietuvio vyro kūnas, policija suėmė net keturis įtariamuosius.
Aktualijos
JK užaugusi moteris deportuojama į šalį, kurios nepažįsta
Jungtinės Karalystės (JK) Migracijos tarnybą (Home Office) krečiant skandalui po skandalo, aiškėja protu nesuvokiami ir žiaurūs pareigūnų veiksmai. Pirmadienį jauna moteris pranešė savo advokatui, kad ją greičiausiai deportuos į šalį, kurioje ji neturi artimųjų ir nieko nepažįsta.
Aktualijos
Vyriausybės būsto nuomos schema skatina imigrantų diskriminaciją
Paaiškėjo, kad Jungtinės Karalystės parlamentarai nusprendė nekreipti dėmesio į eksperto išvadas, kad Vyriausybės būsto nuomos schema, kurios būsto nuomotojai turi atsakomybę tikinti nuomininko migracijos statusą, skatina diskriminaciją prieš imigrantus.
ŽYMA
ELEKTROS JUNGTIS