antradienis, liepos 7 d.
Lietuva
Emigranto neviltis: prieš išvykdamas iš Lietuvos pajūrio gyventojas pasmaugė savo šunis
Į užsienį išvykti turėjęs pajūrio gyventojas Jonas N. neturėjo kam palikti dviejų laikytų šunų, todėl abu augintinius pasmaugė ir užkasė darže – tokia šokiruojanti istorija neseniai išnagrinėta Plungės apylinkės teisme. Baudžiamojon atsakomybėn patrauktas vyras tikino, kad taip pasielgė iš nevilties.
Lietuva
Tokio skandalo Lietuvoje dar nebuvo: emigrantą įkalino vietoj brolio dvynio, į laisvę nepaleido net ir išaiškėjus klaidai
Lietuvos teisinę sistemą sudrebino dar neregėtas skandalas, prilygstantis neįtikėtinai istorijai iš nieko bendro su realybe neturinčio holivudinio kino filmo: pareigūnai į pataisos namus uždarė ir net pusantrų metų kalino ne tą asmenį – vietoj 58 metų kauniečio Nikolajaus bausmę buvo priverstas atlikti jo brolis dvynys Aleksandras.
Anglijoje
Atostogas Lietuvoje emigrantas prisimins visą gyvenimą: spąstai, į kuriuos gali pakliūti bet kas
Į Lietuvą iš Jungtinės Karalystės grįžęs emigrantas visam gyvenimui prisimins trumpąsias atostogas – vilnietis tapo įžūlaus nusikaltimo auka. Maža to, policijos pareigūnams sulaikius nusikaltėlį, nukentėjusysis patyrė dar vieną šoką – didelių nemalonumų pridaręs nusikaltėlis ėmė iš jo atvirai tyčiotis.
Lietuva
Lietuvis įrodė: nuo emigracijos iki nuosavo verslo tik vienas žingsnis
Išgirdus Donato istoriją ne vieną užlies motyvacijos pliūpsnis. Tam, kad šiandien galėtų džiaugtis nuosavu verslu, jam teko dirbti ne tik tarptautinėse įmonėse, bet ir vištienos fabrike Anglijoje. Tačiau šios patirties lietuvis visai nesigėdija. Priešingai – jis įsitikinęs, kad išmoktos pamokos svečioje šalyje jį tik dar labiau užgrūdino ir paskatino įgyvendinti ilgai puoselėtą verslo idėją.
Anglijoje
Lietuvį emigrantą dėl žiaurumo britai praminė velniu: prievartavimo auką pasirinko eidamas gatve
Prieš daugiau nei septynerius metus, vos įkvėpęs laisvės oro, vilkaviškietis sėdo į lėktuvą ir išvyko pas artimuosius į Jungtinę Karalystę, tačiau netrukus jo vardas nuskambėjo ir Lietuvoje, ir Anglijoje – emigrantas iš Lietuvos išžagino britę, buvo nubaustas terminuotai laisvės atėmimo bausmei, tačiau vėliau teismas persigalvojo ir paskelbė žiauriausią bausmę – kalėti iki gyvos galvos.
Aktualijos
Lietuvis užpuolė vyrą, nes šis buvo šiaurės airis
Iš Lietuvos kilęs vyriškis kitam vyrui spyrė į veidą ir rimtai sužalojo tik dėl to, kad šis buvo šiaurės airis, praneša Armaghi.com. Už šį, kaip rašoma, neapykantos nusikaltimą lietuviui skirta 10 mėnesių įkalinimo bausmė.
Pasaulis
102 metų senolis apkaltintas seksualiniu užpuolimu
Australijoje 102 metų senoliui pareikšti kaltinimai dėl moters seksualinio užpuolimo sunkinančiomis aplinkybėmis Sidnėjaus senjorų globos namuose, trečiadienį pranešė policija.
Aktualijos
Rytų Londone užpulta naktį darbą baigusi mergina
Rytų Londono policijos pareigūnai paviešino vaizdo kamerų įamžintas nusikaltėlio nuotraukas po to, kai įtariamasis užpuolė, apvogė ir bandė išžaginti 18-metę kepyklos darbuotoją.
ŽYMA
EMIGRANTAS