ketvirtadienis, balandžio 22 d.
Gyvenimas
Kodėl visur laimi tas, kuris moka kaupti energiją
Kodėl sportininkams prieš atsakingas varžybas galioja daugybė draudimų? Nes svarbu sukaupti ir išsaugoti energiją, kurios reikia svarbiam momentui. Žmogaus energinio
NT ir energetika
Nepageidaujamas tiekėjas
Lietuvą elektros kabeliais aprūpina ir Astravo AE partnerė
Lietuvos energetikos sistemai elektros kabeliai tiekiami ir iš Baltarusijos gamintojos „Energokomplekt“, kuri yra Astravo atominę elektrinę (AE) statančios Rusijos „Rosatom“ partnerė, rašo portalas lrt.lt. 
Gyvenimas
5 lengvi užkandžiai, kurie suteiks energijos aktyviai veiklai
Būna dienų, kai norisi kalnus nuversti, tačiau jėgų kaip nėra, taip nėra. Kartais norint gauti daugiau energijos, kuri leistų aktyviai
Gyvenimas
Kodėl neverta valgyti maisto, kurį pagamino sergantis ar nelaimingas žmogus
Maisto skonis ir nauda priklauso nuo to, kokioje būklėje buvo jį gaminęs asmuo. Kas buvo tas žmogus, ką jis jautė,
Gyvenimas
Pavojingi požymiai, kad namuose prisikaupė neigiamos energijos
Dauguma žmonių stebisi, kodėl staiga pasijunta blogai, kai atsiduria tam tikroje patalpoje. Iš tikrųjų jie tik jautriai reaguoja į
Gyvenimas
Gyvenimas prisiverčiant: kodėl tiek jėgų išeikvojame kasdieniams darbams
Neįtikėtinai daug gyvybinių jėgų prarandame, kai turime viduje prisiversti, kai spaudžiame save padaryti kažką, ko nenorime. Logiškai mąstant, turėtų būti taip: prisivertei, prispaudei, prigąsdinai save – nuėjai ir padarei.
Pasaulio lietuviai
Lietuvos ambasada Kijeve naudos saulės jėgainės pagamintą elektrą
Rugpjūčio 28 dieną Lietuvos ambasada Ukrainoje tapo pirmąja mūsų šalies diplomatine atstovybe, kuri, siekdama užsitikrinti energetinį savarankiškumą, pradėjo naudoti savo pasigamintą atsinaujinančią saulės energiją. Modernią 11 kW saulės elektrinę ant Lietuvos ambasados stogo įrengė bendrovė „SoliTek“.
Pramogos
Dalis Londono ir pietryčių rajonų liko be elektros - kaltas didžiulis sistemos gedimas
Didžiosios Britanijos pietrytinę dalį ir daugelį Londono rajonų penktadienį paveikė didelio masto elektros tinklų gedimas, pranešė energetikos įmonė „UK Power Network“.
Aktualijos
Milijonams britų kils energijos kainos
Po to, kai energijos reguliatorius „Ofgem“ padidins kainų lubas, daugiau nei pusei visų britų namų ūkių už energiją, o tiksliau, elektrą ir dujas, reikės mokėti daugiau, praneša Bbc.com.
Aktualijos
Būsima Vilniaus atliekų deginimo jėgainė gali gauti 150 mln. europinių lėšų
Vilniaus kogeneracinės jėgainės projektas turėtų būti dalinai finansuojamas iš Europos Sąjungos fondų ir gali gauti 150 mln. eurų paramos. To tikėtis leidžia Europos Komisija (EK), kuri šį projektą įvertino teigiamai.
Verslas
Projektas juda: „Lietuvos energija“ atliekų deginimo jėgainei Kaune pasiskolino 120 mln. eurų
Kauno kogeneracinę jėgainę statysiantys „Lietuvos energija“ ir „Fortum Heat Lietuva“ iš „Swedbank“ pasiskolino 120 mln. eurų. Visa projekto vertė siekia 150 mln. eurų.
Aktualijos
Lietuvos elektrinei gali tekti uždaryti 9-tą bloką
Šį pirmadienį Vyriausybė svarstys, ar nuo ateinančių metų panaikinti elektros rezervo išlaikymą iš viešuosius interesus atitinkančių paslaugų (VIAP) biudžeto. Netekus papildomo finansavimo, tektų uždaryti 2012 metais baigtą statyti 9-ąjį bloką, baiminasi elektrinę valdanti įmonė „Lietuvos energijos gamyba“.
Verslas
Didžiausia Vokietijos saulės baterijų gamintoja neatlaikė Azijos konkurencijos
Didžiausia Vokietijos saulės baterijų plokščių gamintoja „Solarworld“ ketina artimiausiu metu skelbti bankrotą.
Verslas
Valstybės kontrolė: ne visos savivaldybės šilumos ūkį valdo atsakingai
Už šilumos tiekimą atsakingos savivaldybės neužtikrina tinkamos šilumos ūkio nuomos sutarčių priežiūros ir kontrolės, o, pasibaigus sutartims, susiduria ir su problemomis perimant šilumos ūkio turtą, rodo Valstybės kontrolės atliktas šilumos ūkio nuomos savivaldybėse auditas.
Lietuva
Domantas Sabonis pradeda karjerą NBA!
Dar vienas Sabonis žais NBA! Visų laikų geriausio Lietuvos krepšininko Arvydo sūnus Domantas NBA naujokų biržoje talentingą 20-etis lietuvį 11-u numeriu pašaukė „Orlando Magic“ klubas.
Aktualijos
D. Saboniui – savaitės žaidėjo prizas
Gonzagos universiteto „Bulldogs“ (22/1) komandai atstovaujantis 18-metis Domantas Sabonis sulaukė pripažinimo. Aukštaūgis tapo geriausiu NCAA Vakarų pakrantės konferencijos savaitės krepšininku.
Aktualijos
J. Kazlauskas: „Tapti geriausiu pasaulyje „Sabui“ sutrukdė traumos“
Jei kas nors krepšiniu besidominčiam lietuviui lieptų įvardyti geriausią krepšinio trenerį ir žaidėją, veikiausiai retas kuris neištartų Jono Kazlausko ir Arvydo Sabonio pavardžių. Dviejų legendų keliai ne vieną kartą buvo susidūrę Lietuvos krepšinio rinktinėje, kai garsusis Lietuvos „centras“ aikštelėje vykdė stratego nurodymus.
Lietuva
Krepšinio pasaulyje permainų vėjai tebepučia
Į Lietuvos krepšinio federaciją grįžta Arvydas Sabonis, kuris jau atsiėmė prieš kelias savaites parašytą atsistatydinimo pareiškimą. Taip pat tikimasi, kad prie rinktinės vairo pasiliks ir treneris Jonas Kazlauskas. Viceprezidento postą turėtų išsaugo ir verslininkas Antanas Guoga.
Aktualijos
Jono Kazlausko pasirinkimas: Lietuva ar Kinija?
Po Lietuvos rinktinės sidabrinio pasirodymo vyrų Europos čempionate Slovėnijoje – dideli pasikeitimai. Iš krepšinio federacijos pasitraukė prezidentas Arvydas Sabonis ir viceprezidentas Antanas Guoga. Kol kas sprendimo dėl vyr. trenerio Jono Kazlausko nėra.
ŽYMA
ENERGIJA