šeštadienis, rugsėjo 26 d.
Aktualijos
Airis kaltinamas išprievartavęs 12 dienų kūdikį
Šiaurės Airijoje gyvenantis vyras kaltinamas išprievartavęs ir už savo gyvybę kovoti palikęs vos 12-os dienų amžiaus kūdikį. 26-erių kaltinamasis, kurio vardas yra slepiamas, norint apsaugoti kūdikio tapatybę, neigia lytiškai išnaudojęs ir sužalojęs naujagimį, rašo Metro.co.uk.
Pasaulis
Siaubą kelianti istorija: merginai atstūmus buvusį vaikiną, šis nukando jai lūpą (stiprių nervų skaitytojams)
Beveik metus Kaylą Hayes (19) persekiojo labai skaudūs prisiminimai, susiję su buvusiu vaikinu Sethu Aaronu Fleury (23). Praėjusią savaitę Sethas buvo nuteistas 12 metų laisvės atėmimo bausme už tai, kad nukando savo buvusiai merginai, kuri atsisakė jį pabučiuoti, apatinę lūpą, rašo Yahoo.com.
Lietuva
Lietuvoje kartojasi Norvegijos scenarijus dėl atimamų vaikų?
Kauną krečia precedento neturintis skandalas: dviejų mažamečių vaikų atėmimas iš normalia vadintinos kauniečių šeimos sukėlė diskusijų audrą socialiniuose tinkluose. Jau kurį laiką kalbama, kad Lietuvos vaiko teisių tarnybų darbas darosi panašus į kontroversiškosios norvegų „Barnevernet“. Ar taip yra iš tiesų?
Aktualijos
Sulaikytas vaikas pasikėsinęs nužudyti 10-metę mergaitę
Policija sulaikė 16-os metų berniuką, kuris pasikėsino viduryje dienos nužudyti savo 10-metę draugę.
Lietuva
Internete plinta šokiruojantis vaizdo įrašas: policininkai elektrošoku tramdė nepilnametį
Socialiniame tinkle „Facebook“ plinta vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip praėjusį pirmadienį sostinės Algirdo g. policijos pareigūnai suimdami nepilnametį naudoja jėgą ir elektrošoką.
Pasaulis
Kunigas per krikštynas trenkė kūdikiui
Internete plinta vaizdo įrašas, įamžinęs nederamą kunigo elgesį per vaiko krikštynas – dvasininkas trenkė verkiančiam mažyliui į veidą.
Aktualijos
Senolė žiauriai sumušta be jokios priežasties (nuotraukos)
Savo namuose Londone užklupta ir žiauriai sumušta 90 metų moteris, kol kas neaišku, kokiu tikslu šis kraupus nusikaltimas įvykdytas. Panašu, kad logiškos priežasties nėra.
Pramogos
E. Dragūnas viešai pagrasino modeliui S. Burbaitei
Aktyviu gyvenimo būdu garsėjanti tinklaraštininkė, modelis Simona Burbaitė sulaukė nemalonios Egidijaus Dragūno staigmenos. Mergina nevengia dalytis savo asmeninio gyvenimo akimirkomis socialiniuose tinkluose, kur turi daugybę gerbėjų, tačiau šįkart įkėlusi ten vaizdo įrašą iš sporto salės Simona sulaukė itin nemalonių komentarų ir net grasinimų.
Pramogos
E. Dragūną smurtu kaltinanti E. Sebrova: Londone viskas kitaip
Smurtu oficialiai buvusį sužadėtinį Egidijų Dragūną apkaltinusi Eleonora Sebrova gavo šokiruojantį Lietuvos teisėsaugos atsakymą.
Pramogos
O. Pikul-Jasaitienė apsimelavo?
Ketvirtadienį teisėsaugininkai pranešė, kad krepšininkas Simas Jasaitis nesukėlė skausmo savo sutuoktinei Oksanai Pikul-Jasaitienei: tyrėjai vyro smurto prieš žmoną neįžvelgė, tačiau jiems abejonių sukėlė moters parodymai.
Pramogos
Triukšmingas išsiskyrimas: modelis sulaužė sportininkui nosį
Liūdnai baigėsi britų plaukiko ir amerikiečių modelio draugystė – apie sprendimą skirtis pranešęs vaikinas liko su sulaužyta nosimi, o mergina atsidūrė policijoje.
Pasaulis
Vyro lytinius organus nuleido į unitazą
Pasaulį šokiravo vienos indų poros drama. Moteris nukirto savo vyro pasididžiavimą, prieš tai jį apkaltinusi neištikimybe, praneša užsienio naujienų portalas Metro.co.uk.
Pramogos
Krepšininkas Simas Jasaitis galimai smurtavo prieš savo žmoną
Sekmadienio popietę žiniasklaidoje pasirodė nerimą kelianti informacija, kad lengvai apgirtęs Simas Jasaitis atsidūrė areštinėje, nes smurtavo artimoje aplinkoje.
Pasaulis
Dukterėčią auklėjo sėdėdama jai ant galvos, galiausiai mergaitė mirė
Norėdama paauklėti 9-metę dukterėčią, jos teta 64-erių Veronica Green Posey, gyvenanti JAV, Pensakole, griebėsi nesuvokiamo žiaurumo – 147 kilogramus sverianti moteris daugiau nei 10 minučių sėdėjo, neva tai nusikaltusiai mergaitei ant galvos. Dėl deguonies trūkumo vaikas mirė.
Aktualijos
Bokso dvikova baigėsi tragedija: mirė jaunas vaikinas
Savaitgalį greta Birmingham’e vykusio bokso mačo metu tarp sportininkų sirgalių kilo masinės muštynės, kurios pareikalavo vieno iš jų dalyvio gyvybės.
Aktualijos
Britas sumušė merginą už tai, kad ji neparuošė pusryčių
Vyras, kuris sumušė savo merginą už tai, kad ši jam laiku neparuošė pusryčių, įkalintas.
Aktualijos
Auklė kaltinama pasikėsinimu nužudyti kūdikį
Annmarie ir Johanas Theronai, šiuo metu gyvenantys Namibijoje iki šiol negali patikėti kokį siaubą teko patirti jų nė metukų nesulaukusiai dukrelei Lailai, kuomet ši šių metų gegužę buvo patikėta auklės globon. Sveiku protu sunkiai suvokiamas auklės elgesys, užfiksuotas įrengta slapta kamera pagaliau leido mažosios Lailos tėvams atmerkti akis.
Aktualijos
Atskleista: imigrantų sulaikymo centre – smurtas ir pažeminimas
Slapta daryti įrašai atskleidė tikrasias gyvenimo imigracijos centruose sąlygas. Nuolatinis smurtas ir patyčios – tai sulaikytiems imigrantams tenka patirti kiekvieną dieną.
Pramogos
Įžeista moteris nepraustaburnį pamokė kumščiais
Vienoje Essex’o grafystės užkandinėje nevykusiai apie moters amžių pajuokavęs vaikinas ją taip įsiutino, kad ši paleido į darbą kumčius. Jaunuolis įsitikinęs, kad jo kaltės šioje situacijoje nėra.
Aktualijos
Rytų Londonas: jaunas vyras negailestingai pasielgė su senole (vaizdo įrašas)
Nuo narkotikų priklausomas vyras Rytų Londone itin žiauriai pasielgė su garbaus amžiaus moterimi: apiplėšė ją ir žiauriai sužalojo.
ŽYMA
ES UKRAINOS ASOCIACIJOS SUTARTIS