trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Pramogos
Harry ir M. Markle gali tapti Kanados karaliais
Princas Harry šiuo metu yra šeštas eilėje į Didžiosios Britanijos karaliaus sostą. Nebent nutiktų kažkas labai baisaus. Didelė tikimybė, kad jis niekada nesėdės soste, o jo veidas taip ir nepapuoš monetos nugarėlės.
Pramogos
Paaiškėjo, kur medų kopinės Meghan Markle ir princas Harry
Jau žinoma, kur medų kopinės neseniai aukso žiedus sumainę princas Harry ir buvusi aktorė Meghan Markle. Jaunavedžiai medaus mėnesiui išsirinko kiek atokesnę vietą šiaurinėje pasaulio dalyje.
Pasaulis
Sprogimo restorane metu sužeista 15 žmonių
Kanadoje per savadarbio sprogstamojo užtaiso sprogimą restorane, įsikūrusiame parduotuvių centre Toronto priemiestyje Misisogoje, buvo sužeista 15 žmonių, pranešė policija.
Aktualijos
Pakeliui į varžybas žuvo pusė komandos
Vienos Kanados ledo ritulio jaunių komandos autobusas pateko į daugybės žmonių gyvybių nusinešusią avariją.
Pasaulis
Dešimtys darbininkų per vakarą tapo milijonieriais
Mažo Kanados miestelio gyventojai, iš kurių dauguma yra giminės ir bendradarbiai, susimetė pinigų loterijos bilietams ir netrukus savo sąskaitas papildė septyniaženklėmis sumomis.
Pasaulis
Prie Aliaskos įvykus 8,2 balo žemės drebėjimui paskelbtas cunamių pavojus
Galingam 8,2 balo žemės drebėjimui anksti antradienį įvykus netoli Aliaskos pietinių krantų buvo paskelbtas cunamių pavojus, pranešė JAV Geologijos tarnyba (USGS).
Pramogos
Kanados miškuose – bauginantys reiškiniai (įrašas)
Kanados gyventojai rimtai sunerimę. Visoje šalyje iš miškų sklinda baugus garsas, kurio šaltinio kol kas niekas negali paaiškinti.
Aktualijos
Siekiama suformuoti tarptautinę komisiją dėl Astravo AE
Lietuva sieks įrodyti, kad Baltarusijoje statomą Astravo atominę elektrinę turi tikrinti tarptautinė ekspertų komisija. Tai bandoma padaryti Minske prasidedančiame ESPO konvencijos aukšto lygio šalių susitikime.
Pasaulis
Mečetėje – musulmonų žudynės
Sekmadienį Kanadoje užpuolikai įsiveržė į musulmonų maldos namus ir surengė šaudynes: yra aukų, sužeistųjų. Skelbiama, kad šis išpuolis – teroro aktas.
Pasaulis
Porinkiminės grimasos: amerikiečiai ieško naujų namų svetur
Po JAV prezidento rinkimų, kai nugalėtojų paskelbtas respublikonų deleguotas kandidatas Donald‘as Trump‘as, ne vienas Valstijų gyventojas išsakė norą palikti Ameriką ir apsiyventi kitoje šalyje. Viena tokių – Kanada. Kaip pranešė independent.co.uk, Kanados Imigracijos tarnybos svetainė „užlūžo“.
Pasaulis
Kanadą siaubia visa niokojantis gaisras
Kanadoje paskelbta nepaprastoji padėtis. Milžiniškas, Niujorko miesto dydžio gaisras siaubia ne tik gamtą, tačiau ir aplinkinius miestus. Daugiau nei 88 tūkst. žmonių buvo privesti palikti ugnies nusiaubtą Fort McMurray miestą. Valdžios organai įspėjo, kad iki šeštadienio galo liepsnos išplis dvigubai.
Pasaulis
Patyčias išgyvenusi paauglė viešai pagailėjo bendraamžių
Kanados moksleiviai suorganizavo žiaurų patyčių konkursą ir gavo tokį atsaką, kokio nė sapne negalėjo susapnuoti. Paauglė Lynelle Cantwell vieną dieną sužinojo, kad interneto svetainėje surengtas negražiausių merginų konkursas „Bjauriausios merginos HTH („Holy Trinity High“ gimanazija)“, o ji jame užėmė ketvirtą vietą.
Pasaulis
Nauja vakcina padės pažaboti virusą žudiką
Vakarų Afrikoje gyvybes šienavęs ir Pasauliui grasinęs pavojingas Ebolos virusas gali būti, kad bus pažabotas greitu metu. Norvegai tvirtina, kad kartu su Kanados mokslininkais išrado pirmąją efektyvią vakciną nuo Ebolos viruso, pranešė portalas thelocal.no.
Pramogos
Link Britanijos plaukia laivas su žiurkėmis kanibalėmis
Jau metus Atlanto vandenyne plaukiojantis laivas „Liubov Orlova“ artėja prie Didžiosios Britanijos krantų. Manoma, kad tuščiame kruiziniame laive karaliauja ligų apniktos ir vienos kitas ėdančios žiurkės, pranešė dailymail.co.uk.
ŽYMA
ESPO