penktadienis, sausio 22 d.
Pramogos
Po žmonos mirties britų milijonierius susirado vaikiną
Jungtinėje Karalystėje garsios istorijos herojus – našlys milijonierius, kuris buvo kaltinamas žmonos žmogžudyste – pastebėtas su vaikinu.
Pasaulis
Seksualinės mažumos originaliai pašiepė Rusijos įstatymus (nuotraukos)
Nors Rusijoje draudžiama viešai demonstruoti seksualines mažumas vienijančią vėliavą, rastas būdas, kaip tai padaryti teisėtai ir net policijos akivaizdoje.
Aktualijos
Mažylę įsivaikinęs vyras – kaltas dėl jos mirties
Kaltu dėl pusantrų metukų mergaitės nužudymo pripažintas britas, kuris ją su savo partneriu įsivaikino vos prieš porą savaičių iki tragedijos.
Aktualijos
Iš Londono policijos – garbės Lietuvai nedarantis pranešimas
Londono policijos atstovai išplatino pranešimą apie iniciatyvą pasirūpinti Jungtinės Karalystės sostinėje gyvenančiais homoseksualais (LGBT) iš Lietuvos, kuri pristatoma kaip ne itin draugiška jiems šalis.
Pramogos
Seksualinių mažumų gretos JK auga
Jungtinėje Karalystėje auga seksualinėms mažumoms save priskiriančių gyventojų skaičius, homoseksualių asmenų sparčiausiai daugėja tarp jaunų žmonių.
Pramogos
Jay-Z motina atskleidė esanti homoseksuali
Reperio Jay-Z motina Gloria Carter atskleidė tik neseniai pasauliui atskleidusi tiesą esanti homoseksuali, tačiau pirmiausia šią žinią pranešė sūnui. Pasak moters, netikėta naujieną taip sujaudino reperį, kad šis apsiašarojo.
Aktualijos
15 Seimo narių padarė pažeidimų teikiant interesų deklaracijas
Trečiadienį Etikos ir procedūrų komisija paskelbė, kad 15 parlamentarų pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymą ar deklaracijų pildymo taisykles. Jie netiksliai ar pavėluotai deklaravo automobilių nuomos sandorius.
Aktualijos
Vyras teisiamas dėl sekso partnerio nužudymo
Vyras pripažintas kaltu dėl savo partnerio nužudymo, po sekso palikęs jį surištą ir su dujokauke ant veido.
Aktualijos
Parlamentarė A. Širinskienė bus svarstoma Seimo etikos sargų
Šį trečiadienį Seimo Etikos ir procedūrų komisija svarstys Valstiečių ir žaliųjų sąjungos narės Agnės Širinskienės elgesį. Parlamentarė naudojosi svetimomis kortelėmis – registravo Aurelijų Verygą ir Ramūną Karbauskį diskusijai dėl alkoholio ribojimo pataisų.
Lietuva
Homoseksualų santuokos: ką palaiko lietuviai
Vienos lyties asmenų partnerystės registravimui pritaria 11 proc. Lietuvos gyventojų, o galimybę homoseksualams sudaryti santuoką teigiamai vertintų 7 procentų.
Pramogos
Ronaldo žodžiai atgaivino diskusijas dėl jo orientacijos
Sklandant gandams, kad vienas iš geriausių pasaulio futbolininkas Cristianas Ronaldo gali būti gėjus, sportininkas tarsi patvirtino tokias kalbas.
Pramogos
Gwen Stefani džiaugtųsi sūnumis gėjais
Naujausiame interviu žymioji dainininkė Gwen Stefani atskleidė, kad visai neliūdėtų, jeigu vienas iš jos trijų sūnų būtų gėjus.
Pasaulio lietuviai
Homoseksualaus lietuvio istorija: Berlyne jaučiuosi laisvas
Ignui (25 m.) dar visai neseniai gyvenimas Vilniuje buvo siekiamybė. Iš mažo kaimelio netoli Utenos kilęs vaikinas pamena svajojęs išvykti studijuoti į sostinę. Daug lūkesčių puoselėjęs dėl Vilniaus, dabar jaučiasi laimingas gyvendamas Berlyne – mieste, kuris pasiūlė ne tik karjeros galimybes, bet ir vidinę ramybę.
Pasaulis
Graikija laimina homoseksualių porų santuokas
Homoseksualios poros, gyvenančios Graikijoje, šią savaitę turėjo progą švęsti. Šalies parlamentas priėmė įstatymą, kuris leidžia vienalytėms poroms sudaryti civilines santuokas. Šis sprendimas buvo priimtas 193 parlamentarams balsavus už ir 56 prieš.
Aktualijos
Londone siautėja homoseksualus atakuojanti gauja
Naujienų portalas metro.co.uk pranešė, kad Londone siaučia keturių asmenų gauja, kurie per homoseksualams skirtas aplikacijas juos suvilioja pasimatymams, o susitikę užpuola ir apiplėšia. Per 48 valandas Croydone įvykdytos jau dvi atakos.
Gyvenimas
Peržiūrimos gėjams tapti kraujo donorais draudžiančios taisyklės
Jungtinės Karaystės (JK) vyriausybė pranešė, kad iki šiol galiojusi taisyklė, kuri homoseksualiems vyrams neleido tapti kraujo donorais, bus iš naujo peržiūrėta, - skelbė naujienų portalas independent.co.uk.
Lietuva
Ar Lietuva įteisins gėjų ir lesbiečių partnerystę?
Devyni parlamentarai Seime pateikė įstatymo projektą, kurį priėmus Lietuvoje būtų įteisinta tos pačios lyties partnerystė. Šią iniciatyvą parodė devyni seimo nariai. Tiesa, politologų manymu, projektas nebus priimtas, nes politikai ne vieną kartą yra viešai pademonstravę savo homofobines pažiūras. Tuo tarpu seimūnai teigė, kad gėjų ir lesbiečių partnerystė Lietuvoje negalima, nes visuomenė tam nėra pasiruošusi.
Pramogos
Apie dirbtinį apvaisinimą prabilę „Dolce & Gabbana“ įsiutino E. Johną
Seras Eltonas Johnas dizaineriams „Dolce & Gabbana“ paskelbė boikotą po to, kai šie po dirbtinio apvaisinimo gimusius vaikus pavadino „sintetiniais“ ir „cheminiais“.
Gyvenimas
Penkiamečiams – sekso pamokos
Liberalai žada perrašyti pradinukų mokymo programas, penkiamečius jau mokydami apie seksą. Taip, anot politikų, bus išvengta homofobiškų patyčių.
Pasaulis
Austrija: iš kavinės išmestos lesbietės sulaukė atsiprašymo
Homofobiškos pažiūros ir karštas būdas pridarė nuostolių kavinei „Cafe Prückel“ Austrijos sostinėje Vienoje. Kaip pranešė thelocal.at, Christl Sedlar buvo priversta viešai atsiprašyti dviejų homoseksualių merginų, kurias iš savo kavinės išmetė už tai, kad jos, kaip pasirodė direktorei, netinkamai elgėsi.
ŽYMA
ETIKOS IR PROCEDŪRŲ KOMISIJA