pirmadienis, sausio 25 d.
Aktualijos
Londono metro – kraupus bandymas nužudyti
Vėlų sekmadienį vakarą venoje Londono metro stotyje nuo platformos ant bėgių nustumtas jaunas vyras, laimei, jis spėjo išsigelbėti.
Aktualijos
Per muštynes Londone žuvo žmogus
Trečiadienio pavakarę Londone mirtinai sumuštas vyras – jis mirė tiesiog gatvėje, o kumščiais mojavę užpuolikai paspruko.
Aktualijos
Vaikas kovoja dėl savo gyvybės po incidento mokykloje
Devynerių metų berniukas po galimai įvykusių muštynių vienoje iš pradinių mokyklų Anglijoje nuskraidintas į Leedso ligoninę, jam koma.
Aktualijos
Masinės muštynės Lutone baigėsi liūdnai (vaizdo įrašas)
Sekmadienį vakare vienoje Lutono miesto dalyje į muštynes gatvėje įsivėlė daugybė žmonių, kai kuriems iš jų teko gultis į ligoninę, vieno gyvybė pakibo ant plauko.
Pramogos
Niujorko mados savaitėje susimušė reperės Cardi B ir Nicki Minaj
Penktadienio vakarą vykusiame „Harper‘s Bazaar“ ikonoms skirtame vakarėlyje visų dėmesį patraukė ne raudonuoju kilimu žengiančios žvaigždės, bet peštynės. Kumščius viena į kitą paleido žinomos atlikėjos Nicki Minaj ir Cardi B.
Aktualijos
Kraujas Londone liejasi toliau
Trečiadienį vakare Londone peiliu mirtinai sužalotas dar vienas jaunuolis, įtariamasis – dar vaikas.
Aktualijos
Rytų Londone – moterų muštynės dėl taksi: aukai lūžo koja (vaizdo įrašas)
Prie baro Rytų Londone grupelė įsiaudrinusių moterų susimušė dėl taksi, vienai ginčo dalyvei dėl lūžusios kojos prireikė medikų pagalbos.
Aktualijos
Bokso dvikova baigėsi tragedija: mirė jaunas vaikinas
Savaitgalį greta Birmingham’e vykusio bokso mačo metu tarp sportininkų sirgalių kilo masinės muštynės, kurios pareikalavo vieno iš jų dalyvio gyvybės.
Aktualijos
Bostono centre – masinės muštynės (vaizdo įrašas)
Penktadienį paviešintas vaizdo įrašas iš lietuvių pamėgto Bostono miesto – nufilmuota, kaip jo centre kilo tikras mūšis tarp dviejų vyrų grupuočių.
IT ir transportas
Finansavimas mokslo tyrimams bus skiriamas pagal naujus kriterijus
Švietimo ir mokslo ministerija žada, kad finansuojant mokslinius tyrimus jau netrukus didesnis dėmesys bus skiriamas kokybės kriterijams.
Aktualijos
Paplūdimyje – masinės jaunuolių muštynės (nuotraukos)
Pietryčių Anglijoje esančiame paplūdimyje į masines muštynes įsivėlė apie pusšimtis jaunuolių, vieną iš jų sraigtasparniu teko išgabenti į ligoninę.
Aktualijos
Po muštynių rytų Londono autobuse mirė pensininkas
Rytų Londono policija pradėjo tyrimą dėl žmogžudystės po to, kai viename autobusų kilus muštynėms po jų netikėtai susmuko ir mirė pagyvenęs vyras.
Aktualijos
Mergina vienu smūgiu patiesė du
Savaitgalį vieno naktinio klubo prieigose rytiniame Londono pakraštyje įvyko masinės muštynės, dėmesį itin patraukė viena jų dalyvė.
Aktualijos
Dėl masinių muštynių vagone sustojo traukinys
Keistas žaidimas traukinio vagone peraugo į konfliktą, o žodžius netrukus pakeitė kumščiai. Dėl to teko tarukinį stabdyti ir į pagalbą kviesti policiją.
Aktualijos
Susipykęs su mergina lietuvis užpuldinėjo praeivius
Siekdamas atkreipti merginos dėmesį lietuvis gatvėje užpuolė nepažįstamąjį, kuris atsisakė su juo veltis į muštynes. Justinas Survilas praeiviui į veidą trenkė šešis kartus ir kartą spyrė.
Pramogos
Londone susimušė moksleiviai
Northumberland Heat įvykusio incidento metu du mokyklinio amžiaus jaunuoliai buvo išvežti į ligoninę, o šeši buvo suimti.
Aktualijos
Barkinge jaunuoliai muštynėms ruošėsi kaip karui
Šią savaitę Rytų Londone įvyko didžiulės jaunų žmonių muštynės, savo mastu primenančios 2011-ųjų neramumus sostinėje.
Aktualijos
Policija prašo pagalbos: po muštynių Leyton High Road - mirtis
Scotland Yardo atstovai pranešė, kad po to, kai vėlų pirmadienio vakarą šeši vyrai užpuolė jaunuolį, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo.
Aktualijos
Vakarėlis pietryčių Londone virto masinėmis muštynėmis
Gatvės vakarėlis pietryčių Londone, Woolwich rajone, virto masinėmis muštynėmis. Liudininkai pasakojo, kad į vietą atvyko maždaug 150 policijos pareigūnų, bandžiusių nutraukti skirtingų grupuočių muštynes.
ŽYMA
EUGENIJUS BUTKUS