pirmadienis, sausio 18 d.
Aktualijos
Seimas 2020
Neišrinkti buvę parlamentarai darbinasi buvusių kolegų padėjėjais
Dalis Seimo rinkimus pralaimėjusių politikų rado darbą parlamente – jie įsidarbino buvusių kolegų padėjėjais.
IQ Tema
Bado dieta2: pinigų mokykloms skiriama mažai, bet ir jie nusėda į infrastruktūrą
Lietuvos mokyklas pasiekia per mažai pinigų. Siūlymai juos efektyviau panaudoti taip pat sulaukia pasipriešinimo.
IQ Tema
Būsi geras, gausi dešimt
Brandos egzaminai kritikuojami dėl subjektyvumo, o norint tai „ištaisyti“, siekiama įlieti dar daugiau žmogiškųjų veiksnių. Abejotinas siūlymas.
Anglijoje
Rytų Londone gyvenančią lietuvių šeimą ištiko tragedija
Londone gyvenanti šeima susidūrė su rimtomis problemomis. Iš gyvenimo pasitraukus jaunam vyrui, šeima liko be pagrindinio jos maitintojo. Mirusiojo artimieji prašo tautiečių pagalbos ir paramos.
Pramogos
Nufilmuotas paskutinis „Leicester City“ sraigtasparnio skrydis (vaizdo įrašas)
Vėlų šeštadienio vakarą įvykęs tragiškas incidentas Lesterio mieste sukrėtė Anglijos futbolo bendruomenę. Nukritus sraigtasparniui žuvo „Leicester City“ klubo savininkas Vichai Srivaddhanaprabha ir dar keturi asmenys. Internete ėmė plisti vaizdo įrašas, kuriame nufilmuotas sraigtasparnio pakilimas ir fatališkas krytis žemyn.
Pasaulis
Nyderlanduose susidūrus traukiniui ir dviračiui žuvo keturi vaikai
Nyderlanduose ketvirtadienį susidūrus traukiniui ir dviračiui, kuriuo buvo vežami vaikai, žuvo keturi nepilnamečiai, o dar du žmonės buvo sunkiai sužeisti, pranešė vietos policija.
Aktualijos
Devynmetę paplūdimyje užgriuvo akmenys
Policija pranešė, kad Seaton Garth paplūdimyje, Staithes, North Yorkshire įvyko skaudi nelaimė. Nuo uolos į paplūdimį netikėtai pradėję kristi didžiuliai akmenys užmušė maža mergaitę.
Aktualijos
Leeds'o avarijoje tragiškai žuvo 4 jaunuoliai
Šeštadienio paryčiais įvykusi didžiulė autoavarija, kurioje susidūrė taksi automobilis ir lengvoji mašina, pasibaigė tragiškai, aplinkiniai gyventojai sukrėsti, žuvusiųjų šeimos aprauda šį kelią.
Aktualijos
Ką rado nuvykę į vienos šeimos namus, medikai nėra regėję per visą savo karjerą
Aštuoniolikmetis vaikinas, per prievartą patekęs į neįtikėtinai siaubingas sąlygas, mirė nuo išsekimo ant savo kambario grindų. Mirti ir supūti, kaip buvo pranešta vienam iš Jungtinės Karalystės teismų, jį pasmerkė jo motina, sesuo ir senelė.
Aktualijos
Prieš metus įvykusios tragedijos tyrimas prasidėjo tik dabar
Tyrimą dėl pernai įvykusio gaisro daugiabutyje „Grenfell Tower“ vykdanti komisija pirmadienį, pasibaigus savaitę trūkusiai skaudžios nukentėjusiųjų apklausai, pradeda nagrinėti 71 žmonių gyvybes nusinešusios nelaimės priežastis.
Pramogos
Tragiškai žuvo gražiausia pasaulio moteris
Vieną grožio konkursą po kito laimėjusi „Misis pasaulis 2018“ Sanya Šakirova turėjo susidurti su negailestingu likimu, kuris gražuolei lėmė tragišką mirtį. Gražuolė žuvo automobilio avarijoje, skelbia 5-tv.ru.
Lietuva
Kraupi tragedija: vyras nužudė kaimynus ir nusišovė pats
Taugarės rajone esantį Eidintų kaimą sukrėtė kraupi tragedija. Vyras nužudė du žmones, po to nusižudė pats.
Aktualijos
Tragedijos nesibaigia: namuose rasti dar dviejų lietuvių kūnai
Pranešama, kad Worthing, Vakarų Sussex mieste, Anglijoje, rasti dviejų žmonių kūnai. Vėliau paaiškėjo, kad tai lietuvių kilmės asmenys.
Pasaulis
Netikėtai sugriuvo 950 tonų gelžbetoninis tiltas
Floridos mieste Majamyje ketvirtadienį sugriuvus naujai pastatytam pėsčiųjų viadukui virš didelės gatvės žuvo keturi žmonės ir buvo prispausti keli automobiliai.
Pasaulis
Pasiskraidymas sraigtasparniu Niujorke baigėsi tragiškai
Savaitgalį Niujorke į upę nukritus sraigtasparniui žuvo mažiausiai du žmonės, vienam pavyko išsigelbėti.
Aktualijos
Sprogimas namą sulygino su žeme, skaičiuojama 10 aukų
Didžiulis sprogimas įvykęs vakar naktį Leicesteryje nusinešė penkių žmonių gyvybes, dar penki kovoja už gyvenimą ligoninėje.
Aktualijos
Baisi tragedija: partrenkė du vaikus ir pabėgo
Coventry, MacDonald Road, Stoke, ketvirtadienį apie vidurdienį įvyko baisi nelaimė. Šaligatviu einančius du mažamečius berniukus, vienam buvo vos 2 metukai, kitam – 6-eri negailestingai partrenkė mašina ir pasišalino iš įvykio vietos.
Pasaulis
Savaitgalį nukrito dar du lėktuvai – vienas jų skraidino ministrą
Meksikoje nukritus vidaus reikalų ministrą skraidinusiam sraigtasparniui žuvo 13 ant žemės buvusių žmonių, nors orlaivio viduje buvę asmenys liko gyvi, šeštadienį pranešė valstijos pareigūnai.
Pasaulis
Pogimdyvinę depresiją kentusi mama išžudė savo šeimą
Sent Luiso miestelį, JAV, Misūrio valstijoje sukrėtė kraupi šeimos tragedija. Pogimdyvinės depresijos išsekinta 32-ejų Mary Jo Trocey nežinia iš kur gautu ginklu nužudė savo metais vyresnį vyrą Metthew ir vos trijų mėnesių sulaukusią dukrytę Taylor Rose. Galiausiai, moteris nusišovė pati.
Aktualijos
Žinoma aktorė avarijoje užmušė visą savo šeimą, o pačios gyvybė kabo ant plauko
Seriale „Be namų negerai“ vaidinusi aktorė Jessica Falkholt antrąją Kalėdų dieną Sidnėjuje patyrė tragišką avariją. Dėl nežinomų aplinkybių greitkelyje jos vairuojamas automobilis išlėkė į priešpriešinę kelio juostą ir susidūrė su kita mašina.
ŽYMA
EUGENIJUS JOVAIŠA