penktadienis, rugpjūčio 7 d.
Aktualijos
Eurai
Lietuvos bankas įspėja: padaugėjo akivaizdžiai padirbtų eurų banknotų
Lietuvoje per pastarąjį pusmetį padaugėjo akivaizdžiai padirbtų eurų banknotų, vadinamųjų „filmų pinigų“ (angl. movie money), praneša Lietuvos bankas (LB). Anot jo, šiuos padirbinius, atrodančius kaip prastos kokybės eurų banknotai, itin lengva atpažinti, atkreipiant dėmesį į dar keletą aspektų. 
Lietuva
Banko tikrinimai šeimą paliko be pinigų: mes nebeturime iš ko gyventi
„Mes nebeturime iš ko gyventi“, – štai toks sakinys nuskambėjo iš DELFI skaitytojos Augustės lūpų. Moteris pasakojo, kad tokioje situacijoje jos šeima atsidūrė dėl viename bankų sulaikyto jos vyro jūreivio sąžiningai užsidirbto atlyginimo, o šiandien jie jau nebežinantys nei iš ko sumokėti būsto paskolą, nei kaip išlaikyti auginamą mažą vaiką.
Aktualijos
Už name nuomojamus kambarius teks mokėti daugiau
Artimiausiu metu gali kilti būsto nuomos mokesčiai tiems, kurie gyvena namų kambariuose su kartu kitais nuomininkais.
Pramogos
Nuomotojų gobšumas žlugdo viltis
Ne pačius geriausius laikus išgyvenantis legendinis britų parduotuvių tinklas „House of Fraser“ nuomojamų patalpų savininkus kaltina gobšumu.
Aktualijos
JK būsto nuomos kainos didės 15 proc.
Dėl mažėjančios pasiūlos, prognozuojama, kad per artimiausius penkis metus būsto nuomos kaina Jungtinėje Karalystėje (JK) didės 15 proc.
Verslas
Lietuvos bankas laukia senų litų – gyventojai dar neiškeitė 11 tonų banknotų
Praėjus daugiau kaip trejiems metams nuo euro įvedimo, Lietuvos gyventojai į bendrą Europos Sąjungos (ES) valiutą vis dar yra neiškeitę 447,5 mln. litų, arba 129,6 mln. eurų.
Aktualijos
Sparčiausiai nuomos kainos kilo šiame rytų Londono rajone
Nekilnojamo turto specialistai suskaičiavo, kad sparčiausiai per dešimtmetį nuomos kainos kilo rytų Londono rajone Hackney.
Komentarai
Penkios smegduobės, galinčios pristabdyti pasaulio ekonomikos spurtą
Pasaulio ekonomikos augimas – sparčiausias per pastaruosius septynerius metus. Deja, nepaisant teigiamų gyventojų ir įmonių lūkesčių bei kitų augimui palankių aplinkybių, horizonte netrūksta rizikų ir pavojų, galinčių nuslopinti šį augimą.
Aktualijos
Žadama riboti būsto nuomos kainas
Aukštos ir nesustojančios augti būsto nuomos kainas šiandien laikomos viena iš didžiausių problemų Jungtinėje Karalystėje, todėl žadama jas apriboti.
Pasaulis
Būsto nuoma Vokietijoje: gerų naujienų nuomininkams nėra
Vokietijoje gyvenatiems žmonėms už nuomojamą būstą tenka pakloti vis didesnes pinigų sumas. Skačiuojama, kad kasmet būsto nuoma pabrangsta beveik 5 proc. arba vidutiniškai iki 7,65 euro už kvadratinį metrą per mėnesį.
Aktualijos
Pirmą kartą per 6 metus nukrito būsto nuomos kainos
Pirmą kartą per šešerius metus Jungtinėje Karalystėje (JK) pastebėtas būsto nuomos kainų kritimas.
Aktualijos
Būstas Londone: kils nuomos kainos
Jungtinės Karalystės (JK) iždo kancleriui Philipui Hammondui trečiadienį paskelbus rudens biudžetą paaiškėjo, kad nekilnojamojo turto agentūroms bus uždrausta klientus apmokestinti iš anksto.
Aktualijos
Sukurtas nuomos kainas atskleidžiantis metro žemėlapis
Naujai sukurta Londono metro žemėlapio versija atskleidžia, kokios vidutinės nuomos kainos vyrauja kiekvienoje metro stotelėje.
ŽYMA
EURAI