šeštadienis, spalio 24 d.
Pramogos
2021-ųjų „Eurovizijos“ finalas įvyks gegužės 22-ąją Roterdame
2021-ųjų tarptautinio dainų konkurso „Eurovizija“ finalas įvyks gegužės 22-ąją Nyderlandų mieste Roterdame, patvirtino organizatoriai. „Džiaugiamės galėdami paskelbti 2021-ųjų „Eurovizijos“, kuri vyks
Pasaulis
Ne konkursas: koronaviruso eroje „Eurovizija“ siekia suvienyti Europą
Tai nebuvo konkursas. Dėl kilusios koronaviruso krizės šiemet atšauktas kasmetinis Europos dainų konkursas, kuriame šalys paprastai varžosi dėl pagrindinio prizo, šeštadienį
Pramogos
„Eurovizija 2020“: kuri vieta pranašaujama Lietuvai?
„Eurovizijos“ atranką „Pabandom iš naujo!“ nugalėję „The Roop“ žavi tiek lietuvius, tiek užsieniečius. Grupei jau pranašaujamos aukštos pozicijos didžiojo konkurso finale. Portalas wiwiblogs.com skelbia pranašaujamus kiekvienos šalies rezultatus.
Lietuva
Šeštadienį paaiškės dar šeši atlikėjai, keliausiantys į „Eurovizijos" nacionalinės atrankos pusfinalį
Šį šeštadienį, sausio 18 d., LRT TELEVIZIJA transliuos antrąją „Eurovizijos" nacionalinės atrankos „Pabandom iš naujo!" laidą. Joje savo dainas pristatys 12 atlikėjų: Rūta Loop, Soliaris, Kristina Jure, Alen Chicco, Indraya, Germanas Skoris, Viktorija Miškūnaitė, Antturi, „Abrokenleg", Twosome, Monique ir Voldemars Petersons. Šeši iš jų, sulaukę didžiausio komisijos įvertinimo ir žiūrovų palaikymo, toliau tęs kelionę link atrankos final
Pramogos
Kova dėl patekimo į didįjį „Eurovizijos“ konkursą tęsiasi: gerai žinomi vardai ir aiškėjantys lyderiai
Trečiadienį LRT didžiojoje studijoje vyko antroji „Eurovizijos“ nacionalinė atranka pavadinimu „Pabandom iš naujo!“. Antrojoje laidoje savo jėgas išbandyti į sceną lipo 12 dalyvių.
Pramogos
M. Mikutavičiaus išpopuliarinta frazė tapo „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos pavadinimu
Visiems lietuviams žinoma eilutė iš Marijono Mikutavičiaus dainos „Trys milijonai“ nuo šių metų tampa ir Lietuvoje rengiamos „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos pavadinimu.
Pramogos
Svarbi žinia norintiems dalyvauti „Eurovizijoje“: laiko pateikti paraiškas liko nedaug
Pretendentai atstovauti Lietuvai 2020-ųjų „Eurovizijoje“ turėtų per du mėnesius pateikti paraiškas dalyvauti LRT rengiamoje nacionalinėje atrankoje. Dalyvių – dainų autorių ar atlikėjų – paraiškų LRT laukiama iki gruodžio 8 d. Visas atrankos taisykles ir paraiškų formas galima rasti https://apie.lrt.lt/eurovizija.
Lietuva
Islandija nubausta už propalestinietišką protestą per „Euroviziją“
„Eurovizijos“ dainų konkurso organizatoriai šeštadienį pranešė, kad nubaudė Islandiją už tai, kad per anksčiau šiais metais Izraelyje vykusį konkurso finalą jos atstovai demonstravo šalikus su Palestinos vėliavomis.
Pramogos
„Eurovizijos“ žvaigždė M. Zelmerlowas Kroatijoje vedė mylimąją Ciarą
Švedijai pergalę „Eurovizijoje“ 2015-aisiais pelnęs atlikėjas Mansas Zelmerlowas gyvena labai džiugiomis nuotaikomis. Jis rugsėjo 5 d. susituokė su mylimąja Ciara Janson.
Pramogos
Paaiškėjo, kokiame Nyderlandų mieste kitąmet vyks „Eurovizija“
2019-aisiais pergalę „Eurovizijos“ dainų konkurse iškovojus Nyderlandų atstovui, šiemet didžiausias renginys vyks būtent šioje šalyje. Po ilgų spėliojimų paaiškėjo dar tikslesnė muzikinės šventės vieta. Kaip skelbiama Eurovision.tv, kitąmet „Eurovizijos“ dalyviai rinksis Roterdame.
Pramogos
Supermodelis B. Refaeli laukiasi trečios atžalos
Lietuviško kraujo turintis modelis Bar Refaeli netrukus taps daugiavaike mama. 34-erių moteris socialiniame tinkle pasidalijo žinia, kad ji ir jos vyras Adi Ezra laukia šeimos pagausėjimo. 2015-aisiais susituokusiai porai, jau auginančiai dukras Liv (2) ir Elle (1) tai bus trečia atžala, rašo Etonline.com.
Pramogos
Skandalas „Eurovizijoje“: naujausi duomenys rodo, kad J. Veklenko pateko į finalą
„Eurovizijos“ antrajame pusfinalyje buvo paskelbta, kad Lietuvos atstovas Jurijus Veklenko nepateko į konkurso finalą. Tačiau paaiškėjo, kad įsivėlė klaida, skelbia portalas LRT.
Pramogos
Diskvalifikavus Baltarusijos žiuri, pakito finaliniai „Eurovizijos“ rezultatai
„Baltarusijos žiuri buvo diskvalifikuota, kai atskleidė pirmojo pusfinalio balsus, kas prieštarauja „Eurovizijos“ dainų konkurso taisyklėms“, – pranešime skelbia Europos transliuotojų bendrija (EBU). Dėl to pakito galutiniai didžiojo finalo rezultatai.
Pramogos
Amerikiečiai nori „Eurovizijos“: pirmasis šou būtų surengtas jau 2021-aisiais
Didžiausias muzikinis televizijos šou „Eurovizija“ taip sužavėjo amerikiečius, kad ir šie panoro kurti šio projekto atitikmenį. Itin sėkmingas visą Europą, taip pat ir Australiją bei Izraelį įtraukiantis konkursas, kaip skelbia portalas „Hollywood Reporter“, 2021-aisiais jau gali būti rengiamas ir už Atlanto.
Pramogos
Nesėkmę „Eurovizijoje“ patyrusi Madonna prajuokino Stano: pakoregavo pasirodymo įrašą
2019-ųjų „Eurovizija“ kelia kaip niekad daug aistrų. Vieni piktinasi, jog konkursą laimėjo ne jų mėgstamas atlikėjas, kiti negaili kritikos vienu laukiamiausių to vakaro pasirodymų laikytam Madonnos šou.
Pramogos
Šių metų „Eurovizijos“ nugalėtojas Duncanas Laurence – apie seksualinę orientaciją, svarbią žinutę ir svajones
Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Tel Avive (Izraelis) „Eurovizijos“ estafetė perduota nenuginčijamam konkurso laimėtojui iš Olandijos Duncanui Laurence. Savo spaudos konferencijos metu dainą „Arcade“ atlikęs dainininkas sunkiai rinko žodžius ir sakė, jog tokios dramatiškos pergalės tikrai nesitikėjo.
Pramogos
Dėl „Eurovizijos“ britai taip pat susiskaldę kaip ir dėl „Brexit“
Didžiosios Britanijos dalyvavimas „Eurovizijos“ dainų konkurse kelia tokią pačią sumaištį tarp šalies gyventojų kaip ir narystės ES.
Pramogos
Į „Eurovizijos“ finalą pateko dar 10 dalyvių: Lietuvos atstovui J. Veklenko sėkmė nenusišypsojo
Po atkaklios ketvirtadienio vakarą Izraelyje vykusios muzikinės kovos paaiškėjo dar vienas į didijį „Eurovizijos“ finalą patekusių dalyvių dešimtukas. Lietuvos atstovui Jurijui Veklenko sėkmė šiemet nesišypsojo. Jis su daina „Run With The Lions“ šeštadienį ant didžiosios „Eurovizijos“ scenos nepasirodys.
Pramogos
Antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje dėl patekimo į finalą kovą pradėjo J. Veklenko
„Eurovizijos“ dainų konkurso gerbėjai šįvakar vėl susibūrė prie televizorių ekranų stebėti antrojo pusfinalio. Jų laukia įstabus reginys ir dainų bei muzikos kupina šventė, mat dėl patekimo į finalą, vyksiantį jau šį šeštadienį, kovoja 18 valstybių atstovai. Tarp jų – ir Lietuvos atstovas Jurijus Veklenko. Jis pasirodys 12 numeriu ir atliks dainą „Run With The Lions“.
Pramogos
„Eurovizijos“ sceną išbandžiusių atlikėjų prognozės: kaip konkurse seksis J. Veklenko?
Jau rytoj Lietuva antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje pasirodys ir mūsų atstovas – Jurijus Veklenko. Jau beveik dvi savaites Izraelyje savo numeriui besiruošiančiam dainininkui patekti į finalą nebus paprasta – šiame pusfinalyje dalyvauja daugybė favoritais laikomų kitų šalių atstovų. Kaip ir eurovizinėje dainoje, taip ir realybėje – jam teks bėgti su tikrais liūtais. O ką apie jo pasirodymą galvoja jau eurovizinę sceną išbandę kolegos?
ŽYMA
EUROVIZIJA