sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Lietuva
Vilniuje rasta 100 kg bomba: evakuoti aplinkiniai namai, prekybos centras „Panorama“
Ketvirtadienio rytą statybininkų atkasta aviacinė bomba kelia didžiulį pavojų. Ketvirtadienio vakarą kariuomenės išminuotojai ėmėsi ją neutralizuoti, dėl to sostinės policija pataria nevažiuoti Ukmergės, Pieninės ir Stumbrų gatvėmis. Apie 19.20 val. policijos pareigūnai sakė, jog ketina uždaryti eismą šiomis gatvėmis. Dėl situacijos evakuotas ir prekybos centras „Panorama“.
Pramogos
Isle of Wight kurorte radus senovinę granatą, evakuoti poilsiautojai
Atostogų kurorte Isle of Wight rasta senovinė granata, praneša Standard.co.uk.
Aktualijos
Iš Barkinge esančio daugiabučio naktį evakuota daugiau nei 100 šeimų
Vyrui pagrasinus padegti pastatą, kuriame gyvena daugiau nei 100 šeimų su vaikais, policijai teko naktį evakuoti daugiabučio gyventojus.
Pramogos
Dėl užtvankos griūties grėsmės evakuotas Anglijos miestas
Jungtinės Karalystės policija ketvirtadienį įsakė evakuoti vieno šiaurės vakarų Anglijos miesto gyventojus dėl grėsmės, kad sugrius užtvankos siena.
Pasaulis
Kad būtų nukenksminta bomba Frankfurte evakuoti šimtai žmonių
Maždaug 600 žmonių sekmadienį teko evakuoti iš Frankfurto senamiesčio, kad specialistai galėtų nukenksminti Maino upėje rastą Antrojo pasaulinio karo laikų bombą.
Pasaulis
Norvegija evakuavo kruizinį laivą, pranešta apie sužeistus žmones
Maždaug 1300 žmonių buvo evakuojami iš kruizinio laivo prie Norvegijos krantų, praneša tarnybos.
Aktualijos
Galimai aptiktos dar dvi bombos: Glasgo universitetas bei RBS Edinburge evakuoti
Tepraėjus parai po to, kai trijuose didžiuliuose Londono transporto taškuose buvo rastos trys bombos evakuacijos operacijos įvykdytos ir Glasgo universitete bei Royal Bank of Scotland būstinėje Edinburge.
Aktualijos
Stanstedo oro uoste tik per plauką išvengta baisios nelaimės
Penktadienio vakarą apie 20 val. Stanstedo oro uosto darbas kelioms valandoms buvo sustabdytas po vos tragiškai nesibaigusio įvykio.
Anglijoje
Bjauraus „Brexit“ atveju iš šalies gali būti evakuojama karalienė
Neapsigaukite, Jungtinės Karalystės (JK) monarchijos galva Elžbieta II iš šalies nesprunka. Tiesa, Didžiosios Britanijos valdžia neatmeta „blogiausio scenarijaus“ po „Brexit“ ir ruošia „atsarginį planą“ karalienės išgabenimui iš šalies į slaptą vietą.
Pasaulis
200 ugniagesių gesina Paryžiaus daugiabutyje įsiplieskusį gaisrą
Septyni žmonės žuvo per gaisrą, įsiplieskusį pietvakarinėje Prancūzijos sostinės dalyje, praneša BBC.
Pasaulis
Evakuotas Didžiosios Britanijos konsulatas Melburne
Australijos policija atlieka tyrimą dėl įtartinų paketų, atsiųstų į užsienio valstybių ambasadas ir konsulatus Melburne bei Kanberoje, trečiadienį pranešė policija ir diplomatiniai šaltiniai.
Aktualijos
Frankfurto laukia viena didžiausių evakuacijų pokario laikotarpiu
Šį savaitgalį Frankfurte apie 70 tūkst. žmonių turės išvykti iš savo namų per vieną didžiausių tokio tipo evakuacijų pokarinėje Vokietijoje, trečiadienį informavo policija, radusi nesprogusią didelę Antrojo pasaulinio karo laikų aviacinę bombą.
Aktualijos
Hjustoną skandina uragano „Harvis“ sukelti potvyniai
Hjustoną sekmadienį užplūdo smarkūs potvyniai, sukelti uragano „Harvis“: ketvirtame didžiausiame JAV mieste buvo uždaryti oro uostai bei greitkeliai, o gyventojai iš užlietų namų buvo evakuojami valtimis.
Aktualijos
Mančesteryje įvykdytas teroristinis įšpuolis. Mažiausiai 22 žuvę (nuolat pildoma)
Mančesterio Arenoje nugriaudėjus sprogimui žuvo mažiausiai 22 žmonių ir dar daugiau nei pusšimtis sužeista po to, kai per koncertą joje įvykdytas, manoma, teroro išpuolis.
Pasaulis
Kaip Italija saugosi nuo teroristų
Italija baiminasi, kad jau artimiausiu metu gali tapti teroristų taikiniu. Turėdami įvairios informacijos, šalies politikai ėmėsi daugybės prevencinių priemonių, kad užkirstų kelią kruviniems išpuoliams.
Pasaulis
Lenkija nepriims nei vieno pabėgėlio
Po išpuolių Briuselyje savo poziciją pabėgėlių atžvilgiu dar smarkiau sugriežtino Lenkija. Šalies ministrė pirmininkė Beata Szydlo pareiškė, kad jie nusprendė nepriimti pabėgėlių apskritai. Toks sprendimas buvo priimtas iš karto po kruvinų antradienio atakų Belgijojos sostinėje.
Pasaulis
Belgijos pareigūnai draskosi, bet teroristų neišgaudo (atnaujinta)
Žiniasklaida pranešė, kad vienas teroristų, kuris prisidėjo prie šį antradienį įvykusių atakų Belgijos sostinėje Briuselyje jau yra sulaikytas. Iš pradžių buvo teigiama tai 24-erių Najim Laachraoui. Neva, jo bomba nesprogo oro uoste, todėl jis paspruko gyvas.
Pasaulis
Vokiečiai užkirto kelią išpuoliui Berlyne
Vokietijos teisėsaugos pareigūnams pavyko užkirsti kelią teroristiniam išpuoliui šalies sostinėje Berlyne. Vokietijos vidaus žvalgybos agentūros vadovas Hansas-Georgas Masassenas teigė, kad „Islamo valstybė“ savo kovotojus pasiuntė į Europą kartu su pabėgėliais.
ŽYMA
EVAKUACIJA