penktadienis, gruodžio 4 d.
Pasaulis
Everesto viršūnėje mokslininkai aptiko mikroplastiko
Mokslininkai rado mikroplastiko dalelių ant Everesto šlaitų netoli aukščiausio pasaulyje kalno viršūnės, rodo penktadienį paskelbta studija. Tyrėjų nuomone, šios taršos šaltinis
Temos
Dariaus Vaičiulio patirtys versle, kalnuose ir Dakaro ralyje
Belstis į Dariaus Vaičiulio vasarnamį Preiloje ir tenykštę ramybę drumsti klausimais iš pradžių atrodo įžūloka. Bet verslininkas, alpinistas ir Dakaro ralio dalyvis Viktorijai Vitkauskaitei sako, kad jo gyvenime darbas nuolat pinasi su poilsiu, o reikalai – su pomėgiais.
Pasaulis
Everesto kalno šlaituose surinkta 10 tonų šiukšlių, rasti žmonių palaikai
Nuo šlaitų Everesto buvo išgabenti keturių žuvusių alpinistų kūnai, taip pat apie 10 tonų šiukšlių, surinktų baigiantis šių metų pavasario kopimo sezonui, pirmadienį pranešė Nepalo tarnybos.
Pasaulis
Ant Everesto kalno žuvo dar 2 alpinistai: sezono aukų skaičius išaugo iki 10
Ant Everesto žuvus dviem alpinistams iš Airijos ir Didžiosios Britanijos, pastarosios pražūtingos savaitės ant aukščiausios pasaulyje viršukalnės aukų padaugėjo iki 10, šeštadienį pranešė ekspedicijų organizatoriai.
Lietuva
Valdžios pažadai: išmokos už vaikus ir pinigai perkantiems būstą
Valdžia žada surasti finansavimo šaltinius, kurie leistų mokėti taip vadinamus vaiko pinigus visoms šeimoms, turinčioms atžalų, bei padėti įsigyti pirmąjį socialinį būstą, jeigu jis būtų perkamas ne didmiesčiuose.
ŽYMA
EVERESTAS