ketvirtadienis, spalio 29 d.
IT ir transportas
Palydovų megaspiečiai
Geros E. Musko kosminės intencijos gali sukurti didelių problemų
Trečiadienį 9:06 JAV laiku (16:06 Lietuvos laiku)  iš Kanaveralo kyšulio bazės Floridoje pakilo „Falcon 9“ raketa, nešanti 60 palydovų. Jie taps JAV bendrovės „SpaceX“ kuriamo „Starlink“ palydovų spiečiaus dalimi. Šie palydovai turėtų tiekti interneto ryšį net ir atokiausiuose planetos kampeliuose. 
Verslas
€rdvės žiburiuoto$: kaip amerikiečių vizionieriai atvėrė dangų verslui
Itin brangi kosminių technologijų rinka pinga, tampa atviresnė, plečiasi ir augina naujus laimėtojus
Pasaulis
“EgyptAir” katastrofa: egiptiečiai pateikė savo versiją
Praėjusią savaitę sudužusio „EgyptAir“ lėktuvo katastrofos priežastis tiriantys pareigūnai antradienį pateikė naujų detalių. Jie teigė, kad surastos keleivių kūnų dalys leidžia daryti prielaidą, jog lėktuvas susprogo ore, o ne sudužo krisdamas į jūrą.
Pasaulis
Paviešintos pirmosios „EgyptAir” nuolaužų nuotraukos (foto)
Karinės Egipto pajėgos paviešino pirmąsias Viduržemio jūroje ketvirtadienį sudužusio orlaivio nuotraukas, - pranešė bbc.co.uk.
Pasaulis
„EgyptAir” katastrofa: lėktuvo viduje prasidėjo gaisras
Naujausiais pranešmais patvirtinta, kad prieš sudūžtant, „EgyptAir” keleiviniame lėktuve prasidėjo gaisras. Kelios minutės po to, ankstyvą ketvirtadienio rytą lėktuvas nukrito Vidurželio jūros regione.
Pasaulis
„EgyptAir“ katastrofa“: rasta lėktuvo nuolaužų ir keleivių kūnų
Ketvirtadienio naktį sudužusio „EgyptAir“ lėktuvo paieškos tęsiamos jau antrą parą. Ekspertai pranešė, kad Viduržemio jūroje, netoli Egipto krantų, aptiktos lėktuvo nuolaužos ir keleivių kūnai bei daiktai. Šiuo metu ieškoma juodosios dėžės.
Pasaulis
Rastos lėktuvo nuolaužos, prabilta apie teroristus
Ankstų ketvirtadienio rytą pranešta, kad iš radarų dingo „EgyptAir“ lėktuvas. Neabejojama, kad iš Paryžiaus į Kairą skridęs orlaivis sudužo Viduržemio jūroje.
Pasaulis
Kipre užgrobtas lėktuvas su keleiviais
Kipro Larnakos oro uoste nusileido užgrobtas lėktuvas, kuriame buvo 55 keleiviai ir 5 įgulos nariai. Remiantis žiniasklaidos pranešimais, savižudis grasino susisprogdinti.
ŽYMA
FALCON 9