antradienis, rugpjūčio 11 d.
Anglijoje
Kietas „Brexit": užkandžių milžinė kaupia sausainių atsargas
Didžiosios Britanijos šokolado gamintoją „Cadbury“ valdanti „Mondelez International“ kaupia ingredientus, konditerijos gaminius ir sausainius tam atvejui, jeigu „Brexit“ įvyks Didžiajai Britanijai ir Europos Sąjungai (ES) nepasiekus susitarimo dėl prekybos, antradienį pareiškė JAV užkandžių ir maisto grupės vadovas Europoje.
IQ Tema
Išgelbėti nuo gelbėtojų: ar savavališkai slenkstį peržengusi televizija pažeidžia žmonių privatumą?
Žmonių privatus gyvenimas, ir ypač – su juo susiję konfliktai, vis dar sočiai maitina televizijas. Ar asmens duomenų apsaugos reforma sutramdys šių laidų kūrėjus?
Komentarai
Privatumo šarvai
Seimo narys Petras Gražulis turbūt būtų vienas paskutiniųjų Lietuvos politikų, kurį norėtųsi užjausti, suprasti ir jam atleisti. Krikščioniškomis vertybėmis dangstęsis gudrus manipuliatorius be jokių moralinių stabdžių, kurio tikroji religija – dviveidiškumas, gavo pelnytą atpildą. Susilaukęs nesantuokinio vaiko su kone du kartus jaunesne moterimi, kurią vertė darytis abortą, P. Gražulis pademonstravo dvigubų standartų dugną ir įkalė dar vieną vinį į žemyn dardančios savo politinės karjeros karstą.
Aktualijos
Teisiami vyrai, pavogę sausainių už 20 tūkst. svarų
Vyrams pavyko įgyvendinti labai neįtikėtiną didelio masto vagystę Velse. Kaip skelbė Metro.co.uk, du vyrai suorganizavo ir įgyvendino sausainių vagystę iš parduotuvės „Burton’s Biscuits in Cwmbrain”.
ŽYMA
FARAI