penktadienis, gegužės 7 d.
Finansai ir investavimas
„IQ Verslas“
Vakcinos belaukiant: kurios sveikatos priežiūros įmonės domina investuotojus?
COVID-19 pandemija į sveikatos apsaugos problemas atkreipė daugelio gyventojų dėmesį, tačiau profesionalūs investuotojai šiuo sektoriumi domėjosi ir anksčiau.  „Sveikatos apsaugos sektorius
Finansai ir investavimas
Akcijų birža
Viltys dėl kuriamų vaistų nuo koronaviruso kelia JAV akcijų indeksus
Medicinos leidiniui „Stat“ pranešus apie sėkmingus JAV biofarmacijos bendrovės „Gilead Sciences“ koronaviruso gydymui sukurto eksperimentinio preparato tyrimus, pagrindiniai JAV akcijų
Anglijoje
Jeremy Corbyn tvirtina, kad B. Johnsonas naudoja „Brexit” kaip priedangą išparduoti NHS bei darbininkų klasei
Leiboristų lyderis įspėja, kad Toriai planuoja tai, ką jis pats apibūdina kaip „Tečerizmą ant steroidų” - ketina išparduoti nacionalinę sveikatos rūpybos organizaciją NHS Jungtinių Amerikos Valstijų farmacijos rinkai.
Gyvenimas
Bręsta revoliucija vėžio gydyme? Mokslininkai aptiko būdą, kaip priversti auglius susinaikinti
MYC raidėmis žymimas genas prisideda prie įvairių rūšių vėžinių auglių augimo. Metų metus mokslininkai bandė surasti vaistų, kurie paveiktų MYC ir sustabdytų vėžio plitimą. Tačiau dabar mokslininkai iš Pensilvanijos Universiteto aptiko baltymą, kurį pašalinus nuo MYC priklausantys augliai tiesiog susinaikina.
The Economist
Medicina
Keičiant nebepatentuojamų vaistų paskirtį – daug vilčių rasti naujų gydymo būdų
Bet vyriausybės turi siekti, kad įmonės būtų suinteresuotos į juos investuoti
Komentarai
Inovatyvi Lietuva – ar tikrai jau netrukus?
Dažnai viešojoje erdvėje skaitome įžvalgas, kuriose bandoma prognozuoti, ar pavyks Lietuvai iki 2020 m. pasiekti užsibrėžtą tikslą tapti gyvybės mokslų lopšiu.
Lietuva
Mirė politiko V. Uspaskicho mama
Politikas Viktoras Uspaskichas turi ir vėl ruoštis kelionei į Rusiją. Tik šį kartą kelionės tikslas – skaudi netektis. Mirė “Darbo partijos” lyderio mama Zinaida Uspaskich, kuriai buvo 84-eri. Moteris gyveno Urdomoje, Archangelsko srityje, tremtinių miestelyje.
Lietuva
V. Uspaskichas ir vėl patraukė į Rusiją
Darbo partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas tęsia savo keliones ir Lietuvoje ilgai neužsibūna. Beveik prieš dvi savaites iš Rusijos grįžęs politikas ir vėl patraukė atgal į tėvynę. Tik šį kartą Seimo valdyba jį išleido su sąlygą, kad Rusijoje jis lankysis septynias dienas rugpjūčio 5-12.
Lietuva
V. Uspaskichas siunčiamas į kalėjimą
Seimo narys ir buvusios darbo partijos idėjinis vedlys Viktoras Uspaskichas – kaltas. Jis ir dar du bendražygiai teismo sprendimu turės kalėti nuo 4 iki vienerių metų. Tokį sprendimą po penkis metus trukusio bylos nagrinėjimo priėmė Vilniaus apygardos teismas.
Pramogos
V.Uspaskichas – mūsų silpnumo išraiška
Nepaisant to, kad Darbo partijos juodosios buhalterijos byla jau penktus metus nagrinėjama teisme, tam tikra dalis rinkėjų vis dar nori, kad jiems atstovautų būtent ji. Viktoro Uspaskicho asmuo simboliškai įkūnija problemas, kurios chroniškai kamuoja mūsų politinį gyvenimą.
ŽYMA
FARMACIJA