pirmadienis, rugpjūčio 10 d.
Aktualijos
JK lietuviai sportiškai palydėjo vasarą (nuotraukos)
Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenė smagiai ir sportiškai užbaigė vasaros sezoną susirinkę pabendrauti ir pažaisti paplūdimio tinklinio.
Anglijoje
JK lietuviai buriasi vis aktyviau (nuotraukos)
Praėjusį savaitgalį įvykęs pirmasis Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės (JKLB) sąskrydis parodė, kad tautiečiai šioje šalyje tampa vis aktyvesni ir vieningesni kalbėdami apie visiems rūpimus klausimus.
Pramogos
Benamių problemą iliustruoja lietuvių pavyzdžiais
Viename iš didžiausių Pietų Anglijos miestų Plymouth’e nagrinėjant benamių problemą pagrindiniu istorijos herojumi tapo gatvėje gyvenantis lietuvis.
Aktualijos
Fiktyvias santuokas JK organizavusi lietuvė uždirbo pusę milijono
Lietuvė, kuri su vyru buvo teisiama dėl fiktyvių santuokų Didžiojoje Britanijoje organizavimo, pripažinta kalta, jai paskirta laisvės atėmimo bausmė.
Pramogos
L. Linkevičius priminė B. Johnson’ui kelionę į Lietuvą
Londone viešintis Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko ne tik su aukštais Jungtinės Karalystės politikais, bet ir su vietos lietuvių bendruomene.
Lietuva
Išeiviai gali padaryti tai, ko Lietuvoje negali vietos valdžia
Vieno Jungtinės Karalystės miesto lietuvių bendruomenės nariai ne pirmus metus buriasi padėti Lietuvoje esančiai specialiųjų poreikių vaikų mokyklai ir kviečia prie šios iniciatyvos prisidėti daugiau tautiečių.
Pramogos
JK lietuvės negandos – pašlijus sveikatai laukė dvi skaudžios netektys
Tarp Jungtinės Karalystės lietuvių platinamas raginimas padėti tautietei, kurią nelaimės užklupo vienu metu – dėl sveikatos problemų darbo netekusios moters iš pradžių laukė mamos mirtis, o kai ji išvyko laidoti gimdytojos, mirė Anglijoje likęs jos vyras, šeimos maitintojas.
Aktualijos
Iš kalėjimo pasprukusį lietuvį slėpė tautietis
Tiriant lietuvio pabėgimą iš Peterborough’o kalėjimo paaiškėjo, kad jam talkino tame pačiame mieste gyvenantis tautietis, kuriam už tai irgi gresia belangė.
Anglijoje
Londone lietuviai sportiškai paminėjo sausio 13-ąją (nuotraukos)
Šeštadienį Londone minint 1991-ųjų sausio įvykius Lietuvoje bei pagerbiant aukas Jungtinės Karalystės lietuviai susivienijo bendram bėgimui.
Anglijoje
JK lietuviai startavo grandioziniame ralyje (vaizdo įrašas)
Penktadienį prasidėjusiame tarptautiniame paramos ralyje per Europą ir Afriką su daugelio startavusių dalyvių buvo ir Jungtinės Karalystės lietuvių ekipažai.
Pramogos
Hull’o lietuvio tragedijos tyrimas: užuomina apie širdies smūgį
Tiriant vasarą jūroje netoli Hull’o nuskendusio lietuvio mirtį atskleista kur kas daugiau su nelaime susijusių detalių.
Aktualijos
Žuvusio JK lietuvio artimieji prašo pagalbos išpildyti paskutinį norą
Praėjusį savaitgalį tragiško eismo įvykio metu užgeso jauno lietuvio gyvybė, tautiečiai organizuoja paramos akciją, skirtą velionio motinos paskutiniam norui išpildyti.
Pasaulio lietuviai
Aušra Maldeikienė: kuriame per daug mažų Lietuvų
Dėl savo įžvalgų bei tiesmukiškumo tautos simpatijų dažnai sulaukianti ekonomistė, pedagogė, politikė, o gal ir būsimoji Lietuvos prezidentė Aušra MALDEIKIENĖ atvyksta pokalbio su Jungtinėje Karalystėje šaknis įleidusiais lietuviais, tačiau yra įsitikinusi, jog bendrą kalbą rastų ne su visais emigrantais.
Aktualijos
Prietaringa diena tapo lemtinga imigrantei iš Lietuvos
Netoli Peterborough’o neseniai įvykusios avarijos metu žuvo dvi moterys – lietuvė ir latvė, dėl imigrančių mirties taip pat apkaltintas svetimšalis.
Pramogos
Kur gyvena (ne)laimingiausi JK žmonės? (sąrašas)
Lietuvių pamėgtos Londono teritorijos įvardijamos kaip gyvenamosios vietos, kuriose gyvena mažiausiai laimingi žmonės Jungtinėje Karalystėje.
Aktualijos
Girtos lietuvės sukelta avarija pražudė vyrą
Jungtinėje Karalystėje ilgiau nei dešimtmetį gyvenanti lietuvė ateinančius beveik 5 metus praleis kalėjime – tokia bausmė jai skirta už ta, kad neblaivi sėdo prie automobilio vairo ir sukėlė avariją, po kurios žuvo žmogus.
Pasaulio lietuviai
„Emigrantų“ metraštininkas Orijus Gasanovas: „Kartais emigrantai savęs negirdi“
Šis žmogus kaip niekas kitas iš arti matė emigravusių lietuvių nuopuolius ir girdėjo svetur išvykusiųjų sėkmės liudijimus. Jam, tarsi kunigui, tėvynę palikę tautiečiai atskleidžia savo nuodėmes ir dalijasi džiaugsmais. Daugybę emigracijos istorijų girdėjęs ir jas pasakojęs nacionalinės Lietuvos televizijos laidoje „Emigrantai“, žurnalistas Orijus GASANOVAS pripažįsta, kad ne visi laimės svetur ieškoti patraukę lietuviai gali paaiškinti, kodėl ryžosi palikti gimtuosius namus.
Lietuva
JK lietuvis azijiečiams pardavė sesę ir pusseserę
Gimtinėje prieš teismą stojo Jungtinėje Karalystėje gyvenantis lietuvis, kaltinamas prekyba žmonėmis. Manoma, kad jis už pinigus į žmonas Pakistano piliečiams atidavė savo sesrį ir pusseserę.
Pramogos
Lietuviškas bruožas: JK lietuvių paramoje įžvelgė negatyvo
Kai kurie Jungtinėje Karalystėje gyvenantys lietuviai puikiai įrodo, jog jų ryšys su gimtine nenutrūko, o tarp išeivių ir likusių Lietuvoje jokios priešpriešos negali būti. Tačiau yra tokių, kurie tokiuose veiksmuose įžvelgia blogį.
Pramogos
Tiesa.com 9-ojo gimtadienio proga gavo geriausią dovaną – mes skaitomiausi (statistika)
Naujausi nepriklausomi skaitmeninės rinkos tyrimų duomenys rodo, kad naujienų portalas www.TIESA.com yra lankomiausias tarp visų lietuviškų žiniasklaidos kanalų Jungtinėje Karalystėje.
ŽYMA
FAVELOS