sekmadienis, lapkričio 1 d.
Kultūra
Festivaliai Lietuvoje: taip gimė tradicijos
Prieš atkuriant nepriklausomybę ir šiek tiek vėliau rengti festivaliai neturėjo kelių scenų ir juose nepasirodydavo po keliolika grupių, tačiau jie žymėjo šio reiškinio pradžią
Aktualijos
Tonas švelnėja: A. Veryga siūlo taikyti alkoholio draudimo išimtis festivaliams
Sveikatos apsaugos ministras „valstietis“ Aurelijus Veryga su grupe parlamentarų siūlo išimtis festivaliams: renginiuose, į kuriuos reikia pirkti bilietus, alkoholiniai gėrimai draudžiami nebūtų.
Pramogos
Anastacia džiaugiasi įveikusi vėžį
JAV pop muzikos atlikėja Anastacia pastaruosius metus išgyveno ne pačias maloniausias akimirkas. Dar 2003 metais atlikėjai buvo diagnozuotas vėžys, kuris šiais metais vėl sugrįžo.
Pramogos
Oksana Pikul atskleidė, kuo vilkės vestuvinį rytmetį
Vasarą vestuves organizuojantys Oksana Pikul ir „ventukas“ Juozas Butnorius išdrįso sudalyvauti grandiozinėje švenčių repeticijoje, vykusioje „KK2 penktadienio“ studijoje. Oksana demonstravo specialiai Londone pirktą šilkinį chalatėlį su užrašu „nuotaka“, kurį vilkės vestuvinį rytmetį, o nuotrauką pažadėjo įdėti į feisbuką.
Pramogos
Sėkmė britų „Eurovizijoje“ neaplanko
Šių metų „Eurovizijos“ dainų konkursas vėl sukėlė nemažą intrigų ir apkalbų bangą. Lietuviai netikėjo savo atstovo sėkme, tačiau panašių nuotaikų neišvengė ir Jungtinės Karalystės „Eurovizijos“ žiūrovai, kurių kažkada spindėjusiai žvaigždei Bonnie Tyler nepavyko iškovoti solidesnės vietos.
Pramogos
Lietuvis „Eurovizijos“ finale!
Antradienį vykusiame pirmajame pusfinalyje Švedijos uoste Malmėje sėkmė nusišypsojo ir lietuviui. Lietuvos atstovas atliko dainą „Something“. Dainininkas prisipažino, kad nors daugelis ir netikėjo jo sėkme, jis pats sau kėlė tikslą patekti į finalą ir dabar yra dar laimingesnis.
Pramogos
„Beyonce“ sužibėjo Londone
Atlikėja Beyonce savo pasirodymu O2 arenoje Londone, šią savaitę pradėjo koncertinį turą po Jungtinę Karalystę. Nors po eilės nesėkmių, kai kurie apžvalgininkai tikėjosi pamatyti ne ypač spinduliuojančią žvaigždę, pirmasis šou tikrai nenuvylė jos gerbėjų, kurie bilietus į pasirodymus išpirko jau per pirmąsias minutes.
Pramogos
Britų jaunoji žvaigždė pagaliau turi namus
Britų atlikėja Florence Welch pagaliau įsigijo naujus namus Pietų Londone, nes iki šiol, dėl intensyvaus koncertų grafiko, jai tekdavo glaustis mamos namuose ir miegoti tiesiog ant čiužinio.
Pramogos
Rihanna ketina atsikvėpti
Rihanna, šią savaitę į Londoną atvykusi vos 12 val. trukmės vizitui, kurio metu pristatė savo naują drabužių kolekciją, Britanijos žiniasklaidai atskleidė, kad planuoja bent metus pailsėti nuo koncertinių turų.
Pramogos
„Spice girls“ svarsto apie naują turą
Pasklidus gandams, kad Victoria Beckam planuoja prisijungti prie „Spice Girls“ merginų 2014 metais organizuojamo koncertinio turo, jos atstovė suskubo tai paneigti.
Pramogos
„X Faktoriaus“ debiutantas tapo interneto sensacija
Praėjusią savaitę į Lietuvos, o gal net ir Europos muzikinę sceną buvo įmesta bomba. „X Faktoriaus“ dalyvis Martynas Kavaliauskas po pirmojo pasirodymo laidoje, iš karto buvo pakrikštytas širdžių ėdiku, scenos lovelasu, išskirtinio balso ir vyriško grožio įsikūnijimu.
ŽYMA
FESTIVALIAI