šeštadienis, rugsėjo 26 d.
Aktualijos
Londone išpuolis peiliu
Didžiosios Britanijos teisėsauga penktadienio vakarą pranešė sulaikiusi vyrą, įtariamą vienoje iš Rytų Londono traukinių stočių peiliu sužalojus transporto policijos pareigūną.
Pasaulis
Terorizmą šlovinęs vyras Paryžiaus priemiestyje įvykdė išpuolį
Paryžiaus priemiestyje vienas vyras, turintis rimtų psichologinių problemų, ketvirtadienį peiliu mirtinai subadė savo motiną ir seserį bei rimtai sužalojo kitą moterį.
Aktualijos
Incidentas prie Britanijos parlamento laikomas teroro aktu (naujausia informacija)
Ginkluoti policijos pareigūnai apsupo Jungitnės Karalystės Parlamenta po to, kai ankstyvą antradienio rytą automobilis rėžėsi į pėsčiuosius.
Aktualijos
Mergina nukentėjusi nuo išpuolio rūgštimi išdrįso parodyti savo veidą po metų
Prieš pat 21-ąjį gimtadienį modeliu dirbančiai merginai gyvenimas buvo sugadintas, kuomet ji tapo atsitiktinio išpuolio auka.
Pasaulis
Mikroautobusas taranavo laikraščio redakciją
Amsterdame mikroautobusas antradienį paryčiais taranavo laikraščio „De Telegraaf“ redakcijos pastatą, bet per šį numanoma išpuolį žmonės nenukentėjo, pranešė olandų žiniasklaida ir policija.
Pasaulis
Prekybos centre išpuolis galimai susijęs su teroristine grupuote, yra sužeistųjų
Pietų Prancūzijos prekybos centre viena moteris, šaukdama „Allahu akbar“ („Dievas visų didesnis“), sekmadienį kanceliariniu peiliuku sužeidė du žmones, pranešė vietos žiniasklaida.
Pasaulis
Maskvoje automobilis rėžėsi į futbolo sirgalių minią, yra sužeistųjų
Šeštadienį Maskvos centre į žmones rėžėsi taksi automobilis. Pranešama, kad sužeisti 7 futbolo sirgaliai. Policija pranešė, kad taksi vairuotojas nesuvaldė automobilio.
Pasaulis
Miunchene užpuolimas peiliu
Vokietijos pietiniame Miuncheno mieste viena moteris penktadienį buvo mirtinai subadyta, o dar du tos pačios šeimos nariai – sunkiai sužeisti, pranešė dienraštis „Sueddeutche Zeitung“.
Pasaulis
Pareigūnai sulaikė porą, kuri ruošėsi detonuoti sprogmenis trijuose ES sostinėse
Kosovo teisėsauga sulaikė vyrą ir moterį, kaip įtariama, planavusius „teroro išpuolius“ prieš NATO karius ir ketinusius surengti išpuolių viešose vietose Prancūzijoje ir Belgijoje, penktadienį pranešė šaltiniai teismų sistemoje.
Pasaulis
Šūviai Berlyno katedroje
Vokietijos policija apsupo Berlyno katedrą po pranešimų apie šaudymą, pranešė vietos žiniasklaida.
Aktualijos
Populiariame restorane vyras įkaitu paėmė žmogų
Didžiojoje Britanijoje ginkluotas vyras paėmė įkaitų „McDonalds“ restorane, praneša leidinys „The Daily Express“.
Pasaulis
Paryžiuje įvykdytas teroro aktas, yra sužeistų
Paryžiuje vėlų šeštadienį peiliu ginkluotas užpuolikas nužudė vieną žmogų ir sužeidė dar keturis, o tą vyrą vėliau nukovė policija.
Aktualijos
Išpuoliai įžūlėja - moteris rūgštimi apipurkšta tiesiog autobuse
Viduryje dienos, antradienio popietę prie Brixton metro stoties netikėtai buvo užpulta moteris, ji apipilta rūgštimi.
Aktualijos
Vienoje užimčiausių Londono metro stočių – užpuolimas
Piko metu, kuomet Marble Atch stotyje, esančioje beveik pačioje Londono širdyje, prasidėjo panika, žmonės nesuvokė, kas nutiko.
Aktualijos
Automobilis taranavo pėsčiuosius
Du vyrai maždaug 20-ies metų amžiaus buvo sužeisti po to kai viduryje dienos Birminghame, šalia šventyklos, automobilis rėžėsi į šaligatviu ėjusius žmones.
Pasaulis
Mikroautobusas taranavo žmones
Didžiausiame Kanados mieste Toronte mažiausiai 10 žmonių žuvo nuomojamam baltam krovininiam mikroautobusui įsirėžus į būrį pėsčiųjų per „tyčinį išpuolį“, pranešė policija.
Aktualijos
Rytų Anglijoje – išpuolis prieš bažnyčią
Artėjant vienai iš didžiausių krikščioniškų švenčių – Šv. Velykoms – Rytų Anglijos mieste esantys maldos namai subjauroti satanistiniais simboliais.
Pasaulis
Išpuolis Prancūzijoje - atsakomybę prisiėmė „Islamo valstybė“
Prancūzijos pietuose esančiame prekybos centre penktadienį įkaitų paėmęs vyras nušovė tris žmones ir sužeidė 16 asmenų, pranešė šalies prezidentas Emmanuelis Macronas.
Aktualijos
Aiškėja, kas kaltas dėl bombos sprogimo metro traukinyje
Vienas irakietis paauglys, praėjusiais metais palikęs sprogmenį Didžiosios Britanijos sostinės metropoliteno traukinyje, Londono teismo prisiekusiųjų penktadienį buvo pripažintas kaltu dėl pasikėsinimo nužudyti.
Pasaulis
Restorane mačete sunkiai sužeistas vyras
Viename Paryžiaus restorane mačete buvo sunkiai sužeistas vienas vyras, vakarieniavęs su savo žmona, antradienį pranešė pareigūnai.
ŽYMA
FETHULLAH GULENAS