trečiadienis, spalio 20 d.
Futbolas
Paskelbta nacionalinės moterų rinktinės sudėtis rungtynėms su Italija
Lietuvos moterų futbolo rinktinė po pustrečių metų pertraukos sužais namų rungtynes Vilniuje. LFF stadione spalio 26 d. nuo 18.30 val.
Futbolas
Lietuvoje viešėjęs FIFA prezidentas: artimiausiais metais čempionato nauda pasimatys dar labiau
Prieš kiek daugiau nei savaitę Lietuvoje finišavo FIFA pasaulio salės futbolo čempionatas, o finalinės dienos rungtynėse dalyvavo ir FIFA prezidentas
Futbolas
V. Ivanauskas: nesuvaldėme standartinių situacijų
Lietuvos rinktinė pasaulio čempionato atrankos varžybose patyrė skaudžią nesėkmę, savo stadione 0:4 nusileidusi Šveicarijos vienuolikei. Po rungtynių rinktinės treneris Valdas Ivanauskas
Futbolas
Lietuvos rinktinė savo aikštėje neprilygo Šveicarijai
Lietuvos rinktinė patyrė skaudžią nesėkmę kitų metų pasaulio čempionato atrankoje – Valdo Ivanausko auklėtiniai LFF stadione 0:4 (0:3) nusileido Šveicarijos
Lietuva
Futbolas
V. Ivanauskas pasitinka mačą su Šveicarija: visi suprantame, kad nebus lengva
Futbolas
V. Ivanauskas po akistatos su bulgarais: tai, kaip pergalė buvo pasiekta, džiugina dar labiau
Lietuvos rinktinė šeštadienį pagaliau nutraukė užsitęsusią nesėkmių seriją ir padovanojo savo žiūrovams pergalę – lietuviai savų sirgalių akivaizdoje 3:1 nugalėjo
Aktualijos
Pirma pergalė: Lietuvos rinktinė savų žiūrovų akivaizdoje palaužė bulgarus
Lietuvos vyrų rinktinė atsidarė savo taškų sąskaitą pasaulio čempionato atrankos varžybose – lietuviai savo stadione 3:1 (1:0) nugalėjo Bulgarijos komandą
Futbolas
FIFA prezidentas apsilankė Kaune kylančiame stadione
Į Lietuvą atvykęs ir finalines pasaulio salės futbolo čempionato kovas Kauno arenoje stebėjęs FIFA prezidentas Gianni Infantino savo viešnagę Kaune
Futbolas
Portugalai – naujieji pasaulio čempionai
Po dvidešimt penkerių metų į Europą sugrįžęs FIFA pasaulio salės futbolo čempionatas – baigtas. Paskutinę turnyro dieną sužaistos dvejos rungtynės,
Futbolas
V. Ivanauskas prieš laukiančias akistatas pasaulio čempionato atrankoje: ieškome, kas šiuo metu yra geriausia Lietuvos futbolui
Lietuvos rinktinė jau kitą savaitę pratęs savo kovas atrankoje į 2022-ųjų pasaulio futbolo čempionatą. Mūsiškių laukia du mūšiai Vilniuje –
Futbolas
Pasaulio salės futbolo čempionato šešiolikta diena: baudinių serija ir portugalų kelionė į finalą
Antraisiais FIFA pasaulio salės futbolo čempionato finalininkais tapo Portugalijos futbolininkai, kurie Kauno arenoje antrajame pusfinalyje po baudinių serijos nugalėjo Kazachstano
Futbolas
Pasaulio salės futbolo čempionato penkiolikta diena: principinius varžovus įveikusi Argentina keliauja į finalą
Dabartinė FIFA pasaulio salės futbolo čempionė Argentinos rinktinė 2:1 nugalėjo Braziliją bei iškovojo kelialapį į finalą. Brazilams liko paguodos rungtynės
Futbolas
Finalinių pasaulio čempionato kovų laukia ir žinomi futbolininkai bei treneriai
Lietuvoje vykstančio FIFA pasaulio salės futbolo čempionato lemiamas kovas per televiziją stebi ir milijonai futbolo aistruolių, ir tokios futbolo superžvaigždės,
Futbolas
Pasaulio salės futbolo čempionato keturiolikta diena: du įspūdingi sugrįžimai ir paaiškėjusios pusfinalio poros
Dviejų įvarčių persvara net ketvirtfinalio etape salės futbole nieko nereiškia – tuo puikiausiai šį pirmadienio vakarą galėjo įsitikinti Ispanijos ir
Futbolas
Pasaulio salės futbolo čempionato trylikta diena: pusfinalyje sulauksime įspūdingo Pietų Amerikos gigantų derbio
FIFA pasaulio salės futbolo čempionate sekmadienį startavo ketvirtfinalio etapas. Pirmose dvejose puikiose kovose kelialapius į pusfinalį užsitikrino abi Pietų Amerikos
Futbolas
Pasaulio salės futbolo čempionato dvylikta diena: įvarčių lietus ir pirmasis čempionato pratęsimas
Penktadienį trejomis rungtynėmis Vilniuje ir Kaune baigėsi FIFA pasaulio salės futbolo čempionato aštuntfinalio etapas. Lengviau ar sunkiau į ketvirtfinalį pateko
Futbolas
Pasaulio čempionato vienuolikta diena: lengvas Kazachstano žingsnis ir Pietų Amerikos gigantų vargai
Šį ketvirtadienį FIFA pasaulio salės futbolo čempionate sužaisti dar trys aštuntfinalio etapo susitikimai, po kurių paaiškėjo, kad į geriausių planetos
Futbolas
Pasaulio salės futbolo čempionato dešimtoji diena: pirmieji į aštuntuką žengė rusai ir Marokas
Po dienos pertraukos Vilniuje ir Kaune buvo pratęstas FIFA pasaulio salės futbolo čempionatas. Startavusiame aštuntfinalio etape pergales iškovojo ir pirmaisiais