trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
Pramogos
E. Dragūnas atviras: pastaruosius trejus metus turėjau daug problemų
Gruodžio 31 d. sostinėje įvyks paslaptingiausias vakarėlis metuose pavadinimu „Pink Criminal“. Netradicinėje vietoje, Vilniaus traukinių depe, urbanistinėje erdvėje po stogu vos vienai nakčiai bus įkurtas didžiausias klubas sostinėje, kuriame pasirodys garsiausi šalies atlikėjai.
Pramogos
Sel'as pakvietė emigrantus sugrįžti namo
Dainininkas Egidijus Dragūnas-Sel socialinio tinklo paskyroje pasidalino naujienų portalo lrytas.lt straipsniu ir kvietė visus lietuvius sugrįžti į Lietuvą.
Pramogos
Neblaivus prie vairo sulaikytas E. Dragūnas teisinosi bronchitu
Skandalingasis atlikėjas Egidijus Dragūnas ir vėl pagautas už vairo išgėręs. Šaltinių duomenimis, sekmadienį, apie 16 valandą pareigūnams sustabdžius E. Dragūno vairuojamą automobilį, jam buvo nustatytas girtumas.
Pramogos
Buvusi mylimoji pasityčiojo iš E. Dragūno
Prieš metus su Egidijumi Dragūnu išsiskyrusi ilgametė jo mylimoji Eleonora Sebrova, vis dar nepraleidžia progos pasišaipyti iš buvusio sužadėtinio.
Pramogos
SEL'ą į ringą kvietusi boksininkė: „Buvau sumušta ir palikta“
Grupės SEL lyderį Egidijų Dragūną į ringą neseniai kvietusi Lietuvos bokso čempionė Karina Kazarian prisipažino, kad anksčiau buvo patyrusi žiaurų sutuoktinio smurtą.
Pramogos
E. Dragūno vargai dėl svajonių namo nesibaigia – dar vienas teisminis ginčas
Vilniaus apygardos administracinis teismas praėjusią savaitę išnagrinėjo E. Dragūno bylą, joje jis prašo teismo pratęsti Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos nurodytą terminą pašalinti savavališkos statybos padarinius.
Pramogos
E. Dragūnas turi sumokėti dar vieną baudą
Vilniaus apygardos teismas paliko galioti 1 tūkst. eurų baudą žinomam atlikėjui Egidijui Dragūnui, ji skirta neteisėtų statybų byloje.
Pramogos
E. Dragūnas viešai pagrasino modeliui S. Burbaitei
Aktyviu gyvenimo būdu garsėjanti tinklaraštininkė, modelis Simona Burbaitė sulaukė nemalonios Egidijaus Dragūno staigmenos. Mergina nevengia dalytis savo asmeninio gyvenimo akimirkomis socialiniuose tinkluose, kur turi daugybę gerbėjų, tačiau šįkart įkėlusi ten vaizdo įrašą iš sporto salės Simona sulaukė itin nemalonių komentarų ir net grasinimų.
Pramogos
E. Dragūną smurtu kaltinanti E. Sebrova: Londone viskas kitaip
Smurtu oficialiai buvusį sužadėtinį Egidijų Dragūną apkaltinusi Eleonora Sebrova gavo šokiruojantį Lietuvos teisėsaugos atsakymą.
Pramogos
Sel‘as prisipažino, kokios jam moterys yra gražiausios
Dainininko ir muzikos kūrėjo Egidijaus Dragūno susitikimas su laidos „Legendinės legendos“ vedėjais Orestu ir Džilda Vaigauskais buvo itin komplikuotas. Kelis mėnesius pralaukę audiencijos į Egidijaus įrašų studiją, laidos vedėjai savo klausimais greitai šokiravo atlikėją. „Aš nuo jų išprotėsiu“ užsidaręs studijoje į kamerą sakė E. Dragūnas.
Lietuva
E. Dragūnas iš teismo sulaukė dar vienos baudos
Žinomam atlikėjui Egidijui Dragūnui už savavališką namo statybą, kai pažeisti esminiai projekto sprendiniai, penktadienį teismas skyrė 1,4 tūkstančio eurų baudą.
Pramogos
Sel'as pristatė savo naują 19 metų jaunesnę merginą
Egidijus Dragūnas – žmogus, kurio pristatinėti nereikia, vieni jį myli, kiti nekenčia, tačiau abejingų šiam vyrui nėra. Tai brangiausiai apmokamas Lietuvos atlikėjas, kurio muzikos klausydamos užaugo jau trys kartos, o koncertai surenka rekordines gerbėjų minias. Skandalistas, mergišius, nepraustaburnis – tokias etiketes klijuoja žiniasklaida, tačiau patys artimiausi vyrą pažįsta kaip nuostabų tėtį, atsidavusį mylimąjį ir patikimą draugą.
Pramogos
Dešimtmečio duetas: E.Dragūnas ir D.Montvydas pristato bendrą kūrinį
Muzikos profesionalai įsitikinę: tokios dainos, kokią kitą mėnesį pristatys du ryškus ir charizmatiški Lietuvos atlikėjai – „SEL” lyderis Egidijus Dragūnas ir Donatas Montvydas-Donny Montell – gimsta kartą per dešimtmetį. Apie sukurtą naują kūrinį, bendrą darbą su Egidijumi papasakojo D.Montvydas.
Lietuva
Valstybė griauna SEL'o namą
Antstolė kreipėsi į teismą, prašydama už savavališkas namo statybas skirti baudą žinomam atlikėjui Egidijui Dragūnui.
Pramogos
E. Dragūno prisipažinimas mylimajai patraukė jo buvusiosios dėmesį
Neseniai apie skyrybas su ilgamete drauge Eleonora Sebrova viešai pranešęs grupės SEL lyderis Egidijus Dragūnas viešai demonstruoja simpatiją jau kitai merginai. Ir tai nepraslydo pro akis Eleonorai.
Pramogos
Belaukdamas vestuvių Egidijus Dragūnas išsiskyrė
Grupės SEL lyderis Egidijus Dragūnas dar neseniai paskelbė apie būsimas jo ir ilgametės gyvenimo draugės Eleonoros Sebrovos vestuves, o dabar kalba apie tai, kad pora išsiskyrė.
Pramogos
E.Dragūnas ir vėl neatvyko į teismą – patyrė traumą
Dainininkas, grupės „SEL” lyderis Egidijus Dragūnas antradienį neatvyko į civilinės bylos posėdį, kuriame sprendžiama dėl jo namo statyboms išduoto Vilniaus miesto savivaldybės administracijos leidimo bei paties namo nugriovimo.
Pramogos
VMI Egidijui Dragūnui pateikė įspūdingą sąskaitą
Valstybinė mokesčių inspekcija skandalingajam dainininki Egidijui Dragūnui pateikė įspūdingą sąskaitą už nesumokėtus mokesčius.
Pramogos
SEL koncerte Klaipėdoje – 8 aukštų namo dydžio scena-robotas
Grupė SEL ir jos lyderis Egidijus Dragūnas šių metų liepos 8-ąją Klaipėdoje rengia unikalų šou. Paaiškėjo, kad koncerte susirinkusieji pamatys tokią sceną, kokios neturėjo nei Lietuvos, nei pasaulinio lygio žvaigždės.
Pramogos
E.Dragūnas ir vėl provokuoja – pozuoja su rusiška simbolika
Dainininko ir grupės „SEL” lyderio Egidijaus Dragūno gerbėjai, sekantys jo asmeninius socialinius tinklus, žino, jog šiuo metu dainininkas vieši Maskvoje.
ŽYMA
FINANSINĖ GEROVĖ