sekmadienis, balandžio 11 d.
Aktualijos
Turistas Londone sulaikytas dėl raktų pakabuko
Sekmadienį Londone, prie Buckinghamo rūmų sulaikytas vyras, kurio raktų pakabukas palaikytas grėsmę keliančiu ginklu.
Pasaulis
Paryžiuje iš turistų pagrobta milijono dolerių vertės papuošalų ir rūbų
Šalia Paryžiaus esančiame oro uoste, aptarnaujančiame privačius lėktuvus, buvo apiplėšti trys rusų turistai, iš jų pavogta milijono dolerių vertės papuošalų ir prabangių rūbų, antradienį naujienų agentūrą AFP informavo šaltiniai policijoje.
Aktualijos
Viešbučio darbuotojai britę prievartavo pasikeisdami
Žymaus Italijos kurorto viešbučio darbuotojus teisingumas pasivijo po pusantrų metų – penkis vyru išdavė jų susirašinėjimas ir užpuolimo metu darytos aukos nuotraukos.
Pasaulis
Latvijoje nubaustas asilu persirengęs britų turistas, numovęs savo bičiuliui kelnes
Rygos policijos pareigūnai skyrė 100 eurų baudą britų turistui, kuris dėvėdamas asilo kostiumą numovė savo bičiulio kelnes žemyn, atidengdamas jo intymias kūno vietas viešoje vietoje – sostinės senamiestyje, pranešė Rygos municipalinė policija.
Aktualijos
Londono viešbučiai mirtinai pavojingi
Du draugai iš Ispanijos Marcos Cervera ir Esteban Garcia atvyko į Londoną atostogų, tačiau iš čia niekad ir nebeišvyko. Vienas draugas miręs, kitas kritinės būklė.
Aktualijos
Kurorte pašauti du britai
Brazilijos šiaurės rytiniame Porto Segūro mieste du britų turistai penktadienį buvo pašauti per mėginimą juos apiplėšti, pranešė policija
Pramogos
Londono metro turistai viliojami žiemą atvykti į Lietuvą
Reklama Londono metro stotyse, lauko reklama Rygoje ir Taline, straipsniai Olandijos žurnaluose, reklamos kampanija Jungtinės Karalystės kelionių žurnaluose, Izraelio dienraščiuose. Tokiomis reklamos priemonėmis užsienio turistai kviečiami aplankyti Lietuvą ne tik šiltuoju sezonu.
Pramogos
Londonas ketina apmokestinti turistus
Londono meras Sadiqas Khanas paskelbė planus apmokestinti užsienio turistus, – įvesti 5 proc. nakvynės kainos mokestį, rašo portalas hoteldesigns.net.
Aktualijos
Per Kalėdas ruošiamasi vienam didžiausiam metro streikui
Darbuotojų sąjunga pranešė, kad ruošiamasi balsuoti dėl galimybės sukelti naktinio metro vairuotojų streiką per patį užimčiausią periodą Londone – Kalėdas.
Aktualijos
Londono centre automobilis rėžėsi į pėsčiuosius, padaugėjo sužeistųjų (PAPILDYTA)
Pranešama apie sužeistuosius, visos specialiosios tarnybos dirba įvykio vietoje. Įtariamasis sulaikytas. Iš viso sužeista 11 žmonių, 9 išgabenti į ligoninę.
Kultūra
JAV įžymybės varžosi rinkdamos paramą „Harvey“ padariniams likviduoti
Aktorės Sandros Bullock raginamos įžymybės jau skyrė milijonus dolerių Hjustoną nusiaubusios audros „Harvey“ padariniams likviduoti. Pati S.Bullock, turinti namus netoliese esančiame Ostine ir Naujajame Orleane, per Raudonąjį Kryžių paaukojo 1 mln. dolerių.
Verslas
Sostinės krepšinio ir futbolo klubams – po pusę milijono iš miesto
Vilniaus miesto savivaldybės taryba trečiadienį nusprendė „Lietuvos ryto“ krepšinio klubui ir „Žalgirio“ futbolo klubui skirti po 500 tūkstančių eurų.
Lietuva
Lietuvos didmiesčių gatvėse – egzotika užsieniečiams
Kitą savaitę Vilniuje ir Kaune lankysis Vokietijos viešojo eismo mėgėjų klubo nariai (vok. Verband Deutscher Verkehrs-Amateure e.V., VDVA), kuriuos į Lietuvą atvedė noras pamatyti vieną transporto priemonę.
Pasaulis
Turistų apgultose Graikijoje ir Turkijoje žemės drebėjimai. Yra žuvusių turistų
Turistų pamėgtą ir lietuvių gausiai lankomą Graikijos Koso salą ir Turkijos Bodrumo kurortą supurtė žemės drebėjimai.
Pasaulis
Filipinų sostinėje per gaisrą žuvo dešimtys turistų
Filipinų sostinėje Maniloje kazino per kruviną išpuolį žuvo mažiausiai 36 žmonės. Kaip skelbė žiniasklaida, daugiausiai tai turistai, kurie užtroško dūmais per tyčia sukeltą gaisrą.
Lietuva
„Keliauk saugiai“: nauja programėlė ir emigrantams, ir turistams
Ruošiatės į kelionę ir turite daugybę klausimų? Dabar nereiks gaišti daug laiko ir atsakymų ieškoti paieškos puslapyje. Daugybė reikalingos informacijos talpins lietuviška mobilioji programėlė „Keliauk saugiai“.
Pramogos
Karalienės sargybinis kaip reikiant išgąsdino turistą
Prie vieno iš lankomiausių turistinio objekto Jungtinėje Karalystėje įsiamžinti sumanęs vyras ilgai atsimins šį apsilankymą.
Pramogos
Kodėl britai yra siaubingi turistai?
Savikritiški britai atliko tyrimą ir paskelbė, kad jie dėl kai kurių savybių yra išties siaubingi turistai, dažnai negerbiantys šalių, kuriose lankosi.
Anglijoje
„Brexit”: krentantis svaras ir skrydžių kainos vilioja turistus
Po „Brexit” nukritusi svaro sterlingo vertė bei sumažėjusios skrydžių kainos į Jungtinę Karalystę (JK) Velykų savaitgaliui vilioja gerų pasiūlymų besivaikančius turistus.
Pasaulis
Teroristų sužeistą Turkiją turistai aplenkia
Teroristų išpuoliams ir žlugusiam perversmo bandymui atbaidžius dalį svečių iš užsienio, Turkijos pajamos iš turizmo 2016 metais sumažėjo beveik 30 proc., o tai reiškia, kad svarbiame sektoriuje buvo uždirbta 19,7 mlrd. eurų.
ŽYMA
FINANSINĖ PARAMA