sekmadienis, balandžio 11 d.
Pasaulis
JAV prezidento rinkimai
Nuo COVID-19 pasveikęs D. Trumpas sugrįžo į rinkimų kampanijos sceną
JAV prezidentas Donaldas Trumpas, kuriam dėl koronavirusinės infekcijos COVID-19 teko 10 dienų atsisakyti savo mėgstamų rinkimų kampanijos kelionių, pirmadienį vėl kreipėsi į minią džiūgaujančių savo šalininkų Floridoje. 
Pasaulis
JAV rinkimai
J. Bideno kampanijai Floridoje – 100 mln. dolerių pastiprinimas iš M. Bloombergo
Milijardierius Mike'as Bloombergas demokratų kandidato į JAV prezidentus Joe Bideno kampanijai paremti rinkimams svarbioje Floridos valstijoje skirs mažiausiai 100 mln. dolerių (84,4 mln. eurų), sekmadienį pranešė JAV žiniasklaida.
Pasaulis
Nesuvokiamas tėvo ir pamotės žiaurumas: 12-metį berniuką laikė pririšę vonioje tol, kol šis mirė badu
Eduardo Posso turėjo gyventi Floridoje su savo seserimi, tėvu ir pamote ir ten lankyti mokyklą. Tačiau gegužės 24-ąją Indianos ligoninėje paskelbta, kad 12-metis mirė. Pasak CNN pirmadienį gautų teismo įrašų, užfiksuoti ilgalaikio išnaudojimo, nepriežiūros ir marinimo badu ženklai.
Pasaulis
Veganai tėvai vos badu nenumarino savo sūnaus, maitindami jį trintomis bulvėmis
Veganiškos mitybos šalininkai kaltinami savo sūnaus nepriežiūra, kai maitindami jį pagal receptą, rastą internete, vos badu nenumarino savo penkių mėnesių amžiaus atžalos, rašo Metro.co.uk.
Pasaulis
Suimta savo devynių mėnesių dukrytę vandeniu kankinusi mama.
Sausio 26 dieną Caitlin Alyse Hardy savo paskyroje Facebook socialiniame tinkle pasidalino šokiruojančiu įrašu: moteris ant savo miegančio kūdykio galvos liejo vandenį, jos devynių mėnesių dukrytė springo bei verkė kol fone girdėjosi kažkieno juokas.
Aktualijos
Apie siaubingą „įvykį“ Švedijoje žino tik D. Trumpas
JAV prezidento Donaldo Trumpo pareiškimas apie Švedijoje neva įvykusį didelį incidentą nustebino šią Skandinavijos šalį bei išprovokavo naują interneto memų
Pramogos
Klientų mulkinimas „Vodafone“ kainavo labai brangiai
Už grubius vartotojų apsaugos taisyklių pažeidimus milžiniška bauda skirta mobiliojo ryšio operatorius „Vodafone“.
ŽYMA
FLORIDA