trečiadienis, balandžio 14 d.
Pasaulis
Kraupi avarija F-1: automobilis perlūžo per pusę ir užsidegė
Formulės-1 pasaulio čempionato lenktynės Bahreine prasidėjo itin retu ir šiurpiu incidentu. Iš karto po lenktynių starto HAAS komandos lenktyninkas Romainas Grosjeanas
Pramogos
„Formulė-1“ prasidėjo: Austrijoje triumfavo V. Bottas
Sekmadienį Austrijoje buvo surengtas pirmasis 2020 m. pasaulio automobilių lenktynių „Formulė-1“ čempionato etapas. Jis sėkmingas buvo „Mercedes“ komandos pilotui
Sportas
eSportas
Sprendimas rastas? Vietoj atšauktų lenktynių automobilių sporto žvaigždės surengė virtualias rungtynes
Pasaulyje dėl koronaviruso grėsmės vienas po kito atšaukiami sporto renginiai. Ne išimtis ir Australijoje, Melburne, turėjęs vykti pirmasis šio sezono „Formulės-1“ etapas. Spėjama, kad sezono startas gali būti atidėtas iki birželio septintąją vyksiančio Azerbaidžano Grand Prix.
Aktualijos
Sportas
Epizodiškos moterų minutės sporte kelia naujų klausimų apie seksizmą
Eurolygoje rungtyniaujantis Berlyno ALBA krepšinio klubas prieš naujojo sezono startą atsisakė žiūrovus linksminančių palaikymo šokėjų. Ar tokiu keliu turėtų pasekti ir lietuviai?
Pasaulis
Įvartis į savo vartus
„Brexito“ scenarijai kelia galvos skausmą Anglijos futbolo lygos ekipoms
Verslas
Dėl greitesnių sekundžių ir saugesnės kovos
Nors sporto idėja grįsta atletų varžymusi tarpusavyje, kartu su sparčiais technologijų pasaulio žingsniais į priekį juda ir sportininkams sukuriamo inventoriaus kokybė bei jos įtaka tiek pasiekiamiems rezultatams, tiek ir žmonių saugumui
Verslas
Nauja F1 era
Svarbiausių pasaulio lenktynių teises įsigiję amerikiečiai siekia grąžinti „Formulės 1“ populiarumą
Aktualijos
Britų kompanija atleis 250 darbuotojų
Prancūzų grupei PSA priklausanti Didžiosios Britanijos automobilių gamybos kompanija „Vauxhall“ pirmadienį pranešė atleisianti dar 250 žmonių. Anksčiau skelbta, kad Anglijos gamykloje bus atleista 400 žmonių.
Verslas
Geležinis lenkas grįžta – ar R. Kubica gaus vietą „Formulėje–1“?
Dėl beveik sutraiškytos plaštakos „Formulės-1“ piloto karjerą turėjęs baigti lenktynininkas iš Lenkijos Robertas Kubica šiandien po šešerių metų pertraukos sėdo prie „Renault“ bolido vairo. Oficiali komandos pozicija – bandymai turėtų parodyti, ar R. Kubica pasirengęs grįžti į čempionatą.
Verslas
Gyvenimas po Bernie
Kaip „Formulė-1“ atrodys pasitraukus jos įkūrėjui?
Verslas
Kova dėl žiūrovų
Olimpiniai 2016-ieji į pasaulio sporto istoriją bus įrašyti ir kaip rekordinių sandorių metai
Aktualijos
Užsiliepsnojo viena judriausių Londono metro stočių
Ankstyvą ketvirtadienio rytą užsiliepsnojus bėgiams Vauxhall metro stotyje Londone, šimtai viešuoju transprtu rytinio piko metu keliaujančių keleivių susidūrė su didžiulėmis spūstymis ir transporto trukdžiais.
Pramogos
Neįprastos architektūros dangoraižiui – žalia žviesa
Neįprastos architektūros dangoraižio, praminto “Jenga bokštu”, sumanytojai sulaukė gerų žinių. Jiems buvo leista pradėti statybas Vauxhall’ io rajone, nors vietiniai gyventojai protestuoja dėl pastato dydžio. Jie tikina, kad 50 aukštų dangoraižis blokuos saulės šviesą ir sudarkys pietinio rajono vaizdą.
ŽYMA
FORMULĖ-1