ketvirtadienis, liepos 9 d.
Pramogos
JAV prokuroras: princas Andrew nebendradarbiavo su teisėsauga dėl Epsteino
Britų princas Andrew „visiškai nebendradarbiavo“ su teisėsauga dėl velionio už lytinius nusikaltimus nuteisto Jeffrey Epsteino, pirmadienį pareiškė vienas amerikiečių prokuroras, nors pats britų karališkosios šeimos narys tvirtino esąs pasirengęs padėti tyrimui.
Pasaulis
Žada 20 milijonų dolerių premiją už informaciją apie Irane dingusį buvusį FTB agentą
JAV valdžia pažadėjo 20 milijonų dolerių premiją už informaciją, kuri padėtų nustatyti, kur yra buvęs FTB darbuotojas Robertas Levinsonas, dingęs Irane 2007 metais. Tai pirmadienį žurnalistams pranešė aukšto rango Amerikos administracijos atstovas.
Aktualijos
Naujas FTB direktorius žada nepaklusti politinėms įtakoms
JAV Senatas antradienį beveik vienbalsiai pritarė Christopherio Wray'aus kandidatūrai į Federalinio tyrimų biuro (FTB) direktoriaus postą. Naujo direktoriaus teko ieškoti prezidentui Donaldui Trumpui prieš tris mėnesius atleidus Jamesą Comey.
Aktualijos
Kandidatas į FTB vadovus nežada būti palankus D.Trumpui
Teisininkas Christopheris Wray'us, kurį JAV prezidentas Donaldas Trumpas pasirinko vadovauti Federaliniam tyrimų biurui (FTB), įspėjo, kad jo ir prezidento požiūriai pastarajam jautriais klausimais nesutaps.
Aktualijos
Buvęs FTB vadovas: D. Trumpas nereikalavo nutraukti tyrimą dėl Rusijos
Ketvirtadienį Vašingtoną sukrėtė buvusio JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) direktoriaus Jameso Comey liudijimas apie įtariamas prezidento Donaldo Trumpo pastangas paveikti tyrimą dėl numanomo Rusijos kišimosi į 2016 metais vykusius valstybės vadovo rinkimus.
Aktualijos
Donaldas Trumpas kaltinamas daręs spaudimą nutraukti tyrimą dėl Rusijos poveikio
Donaldas Trumpas kaltinamas raginęs nutraukti tyrimą dėl Michaelo Flynno numanomų ryšių su Rusija.
Aktualijos
Persekiojantis šešėlis
Federalinis tyrimų biuras (FTB) rekomendavo neteikti oficialių kaltinimų Hillary Clinton dėl aplaidaus požiūrio į įslaptintus duomenis. Tačiau šis skandalas dominuos prasidedančioje rinkimų kovoje.
Pasaulio lietuviai
Atgal į Lietuvą – išsiilgus laisvės
Europarlamentaro, filosofijos profesoriaus Leonido Donskio daugeliui pristatyti nereikia. Jis pažįstamas ir politikams, ir studentams, ir plačiajai visuomenei. „Tiesos“ pašnekovas dalijosi mintimis apie tai, kuo svetur naudinga įgyta patirtis.
ŽYMA
FTB