trečiadienis, rugsėjo 29 d.
Futbolas
„Riteriai“ antrajame kėlinyje sutriuškino „Nevėžį“
27-ajame „Optibet A lygos“ ture Vilniaus „Riteriai“ iškovojo įtikinamą pergalę. Miguelio Moreiros auklėtiniai antrajame kėlinyje įmušė keturis įvarčius ir nepaliko
Futbolas
Savo progų laukiantis M. Paveličius: galiu duoti dar daugiau
Mario Paveličius į Vilniaus „Žalgirį“ atvyko rugpjūčio pradžioje. 27-erių gynėjas iš Austrijos sako dar neparodęs visko, ką gali duoti komandai,
Futbolas
„Džiugas“ rado pamainą išvykusiam L. Ribeiro
Po rinktinių pertraukos Telšių „Džiugas“ į „Optibet A lygos“ kovas grįš sustiprėjęs. Klubas sukirto rankomis su 26 metų saugu iš
Futbolas
M. Stankevičius prieš mūšį su Ispanija: žaidžiant su tokia rinktine ambicijos visada yra didelės
Lietuvos vaikinų U21 futbolo rinktinė jau šį vakarą sužais antrąsias savo rungtynes Europos čempionato atrankos varžybose – Mariaus Stankevičiaus auklėtinių
Futbolas
Žūtbūtinės salės futbolo čempionato „mirtininkų“ grupės kovos vyks Vilniuje
Jau šį sekmadienį, rugsėjo 12 dieną, startuosiantis FIFA Pasaulio salės futbolo čempionatas taps didžiausiu pasiekimu Lietuvos futbolo istorijoje. 22 dienas
Futbolas
T. Ražanauskas po akistatos Bulgarijoje: manau, kad buvome verti taško
Lietuvos rinktinė buvo visiškai netoli pirmojo taško pasaulio čempionato atrankos varžybose, tačiau dvikovos pabaigoje praleidę įvartį lietuviai išvykoje minimaliu skirtumu
Anglijoje
Šiaurės Airijos rinktinės treneris įvertino rungtynes: puikiai išnaudojome susikurtas progas
Šiaurės Airijos futbolininkai atsidarė savo pergalių sąskaitą kitų metų pasaulio čempionato atrankos varžybose, kai ketvirtadienio vakarą Vilniuje 4:1 pranoko Lietuvos
Futbolas
Lietuva
Įspūdingas įvartis nepadėjo: lietuviai neprilygo Šiaurės Airijos rinktinei
Lietuvos rinktinė ketvirtadienio vakarą pratęsė savo kovas kitų metų pasaulio čempionato atrankos rungtynėse. Kol kas lietuvių taškų sąskaita išlieka tuščia
Futbolas
Futbolas
M. Grigaravičius: rekordinis įvartis motyvuoja mušti dar daugiau
Savaitgalį vykusių rungtynių su „Panevėžiu“ 20-oji minutė. Varžovų gynėjas Hugo Figueredo maždaug ties trisdešimtuoju metru prasižengia prieš Artūrą Dolžnikovą. Prie
Futbolas
G. Sirgėdas – apie pertrauką be futbolo, darbą su savimi ir dėkingumą „Kauno Žalgiriui“
„Kauno Žalgirio“ klubas praėjusiais metais pirmą kartą istorijoje iškovojo medalius aukščiausioje šalies futbolo lygoje, o prie to ženkliai prisidėjo ir
Kitas sportas
Tokijo olimpiniame miestelyje – pirmieji COVID-19 atvejai
Du Pietų Afrikos futbolininkai – Thabiso Manyane\'as ir Kamohelo Mahlatsis – tapo pirmaisiais Tokijo Olimpinių žaidynių dalyviais, kuriems nustatytas koronavirusas, skelbia
Pasaulis
B. Johnsonas pasmerkė rasistines patyčias Anglijos futbolo rinktinei
Jungtinės Karalystės premjeras Borisas Johnsonas pirmadienį pasmerkė „atgrasias“ rasistines patyčias, nukreiptas prieš Anglijos futbolo rinktinę, pralaimėjusią Italijai Europos čempionato finalo
Pasaulis
Futbolo pasaulis mėgina atsigauti po incidento per Danijos ir Suomijos rungtynes
Futbolo pasaulis sekmadienį mėgina atsigauti po šeštadienį Kopenhagoje įvykusio sukrečiančio incidento, kuomet per Europos futbolo čempionato rungtynes tarp Danijos ir
Futbolas
Pasaulis
UEFA reikalauja Ukrainos pakoreguoti „politinius marškinėlius“
Europos futbolo asociacijų sąjunga (UEFA) ketvirtadienį pareikalavo Ukrainos pakoreguoti savo 2020 metų Europos futbolo čempionato uniformą ir pašalinti Rusijos protestą