šeštadienis, rugsėjo 26 d.
Lietuva
Prakeiksmas panaikintas: po ketverių metų Lietuvos futbolo rinktinė iškovojo pergalę
Lietuvos futbolo rinktinei prireikė 4 metų, kad savo gerbėjus vėl nudžiugintų pergale oficialiose rungtynėse. Pastarąjį kartą mūsų rinktinė buvo laimėjusi
Pasaulis
Nusivylimas futbole: geriausio žaidėjo 2020-ieji neturės
Apdovanojimas „Auksinis kamuolys“ (Ballon d'Or) šiemet nebus įteiktas dėl koronaviruso nulemtų nepaprastų sąlygų, pirmadienį paskelbė ceremoniją organizuojantis žurnalas „France Football“. Nuo
Akcentai
SPORTO VARŽYBOS
Ką pradėjai, tą užbaik
Sporto gerbėjai buvo pripratę, kad daugumos sporto šakų sezonas baigiasi gegužę, o tarpą užpildo olimpinės žaidynės, žemyno ar pasaulio čempionatai. Tik
Anglijoje
„Chelsea“ paprašė užsienyje esančių žaidėjų sugrįžti
Anglijos futbolo klubo „Chelsea“ vadovybė paprašė užsienyje esančių žaidėjų iki sekmadienio sugrįžti.
Sportas
Futbolas
Istorinė Suomijos naktis: kaip ledo ritulio šaliai tai pavyko?
Kol Lietuvos futbolas kasmet vis giliau rausia dugną, kitos mažosios valstybės atranda pergalių džiaugsmą
Sportas
Futbolas
Istorinė Suomijos naktis
Kol Lietuvos futbolas kasmet vis giliau rausia dugną, kitos mažosios valstybės atranda pergalių džiaugsmą 2014 m. birželis: Baltijos taurės turnyre Lietuvos
Sportas
Lyčių lygybė
Moterų futbolo komandos vadovė M. Murphie: „Kiek gali būti tų pirmų žingsnių?“
Kai visas Liono stadionas per 2019 m. pasaulio moterų futbolo čempionato finalą skandavo „vienodo užmokesčio“, tapo aišku, kad kažkas smarkiai pasikeitė. Tačiau tuo metu pasaulyje jau buvo vienas klubas, vyrų ir moterų komandoms mokantis vienodai – tai Anglijos „Lewes FC“. Jo moterų ekipos vadovė Maggie Murphie IQ autorei Rugilei Trumpytei pasakojo, kokius pokyčius šiuo metu patiria futbolas ir kokią įtaką tam turėjo šiųmetis turnyras Prancūzijoje.
Aktualijos
Suimtas jaunąją futbolo žvaigždę Baptista Adjei Stratforde nužudęs vaikinas, jam - vos penkiolika
Penkiolikmetis vaikinas, penktadienį pats prisidavęs policijai, apkaltintas jaunosios futbolo žvaigždės Baptista Adjei nužudymu.
Aktualijos
Šalia Stratfordo McDonald’s mirtinai subadytas penkiolikmetis buvo jaunoji futbolo žvaigždė
Vakar, apie 16:20 vietos laiku vos penkiolikos metų amžiaus jauno, ambicingo futbolininko, kuriam specialistai pranašavo karjerą aukščiausiose futbolo lygose, gyvybė užgeso prie Londono Stratfordo rajone esančios McDonald’s užkandinės.
Aktualijos
Į Lietuvą atvykusiam Ronaldo bus įteikta įspūdinga dovana: staigmenai prireikė net 27 valandų ir 658 detalių
Dešimt geriausių Vilniaus restoranų rezervavo staliukus „Ronaldo ir Messi“ vardu, o menininkė Jolita Vaitkutė iš maisto produktų sukūrė daugiau nei aštuonių metrų ilgio sportininkų atvaizdus. Tokią staigmeną Vilnius sukūrė Portugalijos vyrų futbolo rinktinės ir jos žvaigždės Cristiano Ronaldo atvykimo į Lietuvą proga.
Aktualijos
Futbolininko M. Salah dėmesio siekęs jaunasis gerbėjas buvo skausmingai sustabdytas stulpo
Futbolininkai jauniems jų gerbėjams yra tikri didvyriai, tad juos pamatę gatvėje ar aikštėje jie kaip tik įmanoma bando atkreipti jų dėmesį. Tą patį padaryti bandė ir vienas sportininko Mohamedo Salah gerbėjas, tačiau besivydamas žvaigždės automobilį, jaunasis fanas atsitrenkė į lempos stulpą.
Aktualijos
Futbolo sezonas Anglijoje prasideda „Manchester City“ ir „Liverpool“ mūšiu
Anglijos futbolo sezonas startuos sekmadienį „Community Shield“ rungtynėmis. Jose kovos milžinai – „Manchester City“ ir „Liverpool“ klubai.
Aktualijos
Draugiškame mače „Liverpool“ pralaimėjo „Sevilla“ ekipai
Sekmadienį Bostone (JAV) sužaistose draugiškose futbolo rungtynėse UEFA Čempionų lygos laimėtoja „Liverpool“ (Anglija) komanda 1:2 (1:1) pralaimėjo „Sevilla“ (Ispanija) ekipai.
Verslas
Prakeiksmas prie Baltijos: pergalių sausra kamuoja ir mus, ir kaimynus
Jau beveik trejus metus oficialių rungtynių nelaimintys Lietuvos rinktinės futbolininkai gali guostis – į ne mažiau prastą padėtį pateko ir anksčiau už juos žingsniu priekyje buvę latviai bei estai
Pasaulis
Kita Svajonių komanda: kaip JAV pradėjo dominuoti futbole
JAV rinktinė – labiausiai dominuojanti futbolo pasaulyje. Šis teiginys, skambantis kaip pokštas pagalvojusiems apie vyrų sportą, visai nejuokingas kalbant apie Jungtinių Valstijų moterų ekipą, savo galybę įrodinėjančią jau tris dešimtmečius.
Aktualijos
Britanijoje sulaikytas vyras, siejamas su futbolininko E. Salos žūtimi
Didžiojoje Britanijoje trečiadienį buvo trumpam areštuotas vyras, siejamas su argentiniečio futbolininko Emiliano Salos žūtimi sudužus lėktuvui, pranešė britų policija.
Aktualijos
Anglijos futbolo sirgalių elgesys „kelia gėdą“
Prieš Tautų lygos pusfinalio varžybas už bėdas Porto mieste atsakingi futbolo gerbėjai „nėra tikri Anglijos palaikytojai“ ir „daro komandai gėdą“, pranešime skelbė Futbolo asociacija.
Aktualijos
Po UEFA Čempionų lygos finalo varžybų Liverpulio centre padurtas vyras
Ankstyvomis sekmadienio ryto valandomis Liverpulio miesto centre vis dar buvo švenčiama UEFA Čempionų lygoje iškovota pergalė. Tačiau ji neapsiėjo be mirčių. Miesto centre kilus muštynėms, buvo padurtas vyras, kuris vėliau mirė, rašo Metro.co.uk.
Pramogos
D. Beckhamui atimta teisė vairuoti
Už naudojimąsi telefonu vairuojant buvusiai Didžiosios Britanijos futbolo žvaigždei Davidui Beckhamui ketvirtadienį buvo pusmečiui atimta teisė vairuoti.
ŽYMA
FUTBOLAS