šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
Aktualijos
Suimtas antras Baptista Adjei nužudymu kaltinamas nepilnametis
Suimtas dar vienas paauglys, įtariamas prisidėjęs prie 15 metų amžiaus kylančios futbolo žvaigždės Baptista Adjei nužudymo Londono Stratfordo rajone.
Pramogos
Po ilgos ligos mirė aktoriaus V. Joneso žmona
Po ilgos ligos, būdama 53-ejų, savo namuose Los Andžele šeštadienį mirė kino ir sporto žvaigždės Vinnie Joneso žmona Tanya, skelbia Bbc.com.
Aktualijos
Britanijoje sulaikytas vyras, siejamas su futbolininko E. Salos žūtimi
Didžiojoje Britanijoje trečiadienį buvo trumpam areštuotas vyras, siejamas su argentiniečio futbolininko Emiliano Salos žūtimi sudužus lėktuvui, pranešė britų policija.
Aktualijos
Policija medžioja žmogų, įsilaužusį į morgą ir fotografavusį Emiliano Sala kūną
Dorseto morge - šokiruojantys įvykiai. Žmogus, policijos pakrikštytas „vaiduokliu” išfotografavo Emiliano Sala kūną ir paviešino nuotraukas internete. Nuotraukos buvo greitai pašalintos iš viešosios erdvės, tačiau policija siekia teisingumo dvi tragedijas per tris mėnesius išgyvenusiai Sala šeimai.
Aktualijos
Girtas „Premier League” futbolininkas seksualiai priekabiavo prie išsigandusios merginos ir tai filmavo
„Premier League” futbolininkas apkaltintas filmavęs kaip klube seksualiai priekabiavo prie persigandusios merginos.
Pasaulis
Lėktuvo nuolaužose rastas futbolininko E. Salos kūnas
Iš lėktuvo nuolaužų Lamanšo sąsiauryje ištraukti palaikai yra argentiniečių futbolininko Emiliano Salos, ketvirtadienį paskelbė britų policija.
Pasaulis
Rastas dingusio argentiniečių futbolininko E. Salos lėktuvas
Dingęs lėktuvas, kuriuo skrido argentinietis futbolo žvaigždė Emiliano Sala ir jo pilotas, buvo surastas, sekmadienį pranešė tyrėjai.
Aktualijos
W. Rooney buvo sulaikytas neblaivus viešumoje
Buvęs Anglijos futbolo rinktinės kapitonas Wayne'as Rooney šventiniu laikotarpiu turėjo problemų su teisėsauga. 33-ejų sportininkas buvo sulaikytas.
Sveikata
Grožį lemia sveikas organizmas. Kokie mikroelementai svarbiausi odai, plaukams ir nagams?
Odos būklei itin svarbus pakankamas su maistu gaunamų mineralų kiekis. Daugybė mokslininkų įrodinėja seleno poveikį odos vėžio prevencijai, sieja šį mineralą su žalingo saulės poveikio mažinimu. Taip pat išskiriama vario nauda odos sveikatai – šis mineralas svarbus odos struktūrą nulemiančio elastino vystymuisi, todėl yra susijęs su odos stangrumu. Spuogų varginamos odos būklės pagerinimui itin svarbus cinkas. Būtent šio mineralo trūkumas gali sukelti spuogų atsiradimą, nes turi įtakos riebalų gamybai.
ŽYMA
FUTBOLININKAS