trečiadienis, spalio 20 d.
Futbolas
V. Ivanauskas: nesuvaldėme standartinių situacijų
Lietuvos rinktinė pasaulio čempionato atrankos varžybose patyrė skaudžią nesėkmę, savo stadione 0:4 nusileidusi Šveicarijos vienuolikei. Po rungtynių rinktinės treneris Valdas Ivanauskas
Futbolas
Lietuvos rinktinė savo aikštėje neprilygo Šveicarijai
Lietuvos rinktinė patyrė skaudžią nesėkmę kitų metų pasaulio čempionato atrankoje – Valdo Ivanausko auklėtiniai LFF stadione 0:4 (0:3) nusileido Šveicarijos
Lietuva
Futbolas
E. Šetkus prieš vakaro kovą su Šveicarija: atremti baudinį smagu, bet dar smagiau – iškovota pergalė
Lietuvos rinktinės jau šį vakarą laukia akistata su viena pajėgiausių Europos komandų – lietuviai savame stadione susitiks su Šveicarijos komanda. Pasaulio
Futbolas
V. Ivanauskas pasitinka mačą su Šveicarija: visi suprantame, kad nebus lengva
Futbolas
V. Ivanauskas po akistatos su bulgarais: tai, kaip pergalė buvo pasiekta, džiugina dar labiau
Lietuvos rinktinė šeštadienį pagaliau nutraukė užsitęsusią nesėkmių seriją ir padovanojo savo žiūrovams pergalę – lietuviai savų sirgalių akivaizdoje 3:1 nugalėjo
Aktualijos
Pirma pergalė: Lietuvos rinktinė savų žiūrovų akivaizdoje palaužė bulgarus
Lietuvos vyrų rinktinė atsidarė savo taškų sąskaitą pasaulio čempionato atrankos varžybose – lietuviai savo stadione 3:1 (1:0) nugalėjo Bulgarijos komandą
Futbolas
V. Ivanauskas prieš mačą su Bulgarija: sirgalių palaikymas mums labai reikalingas
Šeštadienį šalies futbolo rinktinė sieks pirmųjų taškų pasaulio čempionato atrankos varžybose – mūsiškių laukia akistata su Bulgarijos rinktine. Akistata Vilniaus LFF
Futbolas
Priverstiniai pasikeitimai Lietuvos rinktinės sudėtyje
Lietuvos rinktinės sudėtyje prieš artėjančias pasaulio čempionato atrankos rungtynes – priverstiniai pasikeitimai. Dėl traumos į savo klubą Belgijoje išvyko Edgaras Utkus,
Futbolas
V. Ivanauskas: iš kiekvienų rungtynių galima kažko pasimokyti
Lietuvos rinktinė pirmadienį susirinko į kiek daugiau nei savaitę truksiančią treniruočių stovyklą, kurios metu bus sužaistos dar dvejos rungtynės pasaulio
Futbolas
Lietuvos rinktinė kontrolinėse rungtynėse susitiks su Kuveito ekipa
Lietuvos vyrų futbolo rinktinė išmėgins jėgas su seniai sutiktu varžovu – lietuviai kontrolinėje akistatoje susitiks su Kuveito nacionaline komanda. Rungtynės vyks
Futbolas
V. Ivanauskas prieš laukiančias akistatas pasaulio čempionato atrankoje: ieškome, kas šiuo metu yra geriausia Lietuvos futbolui
Lietuvos rinktinė jau kitą savaitę pratęs savo kovas atrankoje į 2022-ųjų pasaulio futbolo čempionatą. Mūsiškių laukia du mūšiai Vilniuje –
Futbolas
Išvykoje neatsilaikyta prieš Europos čempionus
Lietuvos rinktinė kitų metų pasaulio čempionato atrankos varžybose neatsilaikė prie naujuosius Europos čempionus – lietuviai išvykoje 0:5 (0:4) pralaimėjo Italijos
Lietuva
Futbolas
T. Ražanauskas prieš mūšį Italijoje: neturime ko prarasti
Futbolas
Lietuvos futbolo rinktinė ir toliau lieka be taškų: Bulgarijoje pralaimėta praleidus vieną įvartį
Lietuvos futbolo rinktinė pasaulio čempionato atrankoje ir toliau lieka be taškų – lietuviai sekmadienio vakarą po paskutinėmis minutėmis praleisto įvarčio
Futbolas
T. Ražanauskas po skaudaus pralaimėjimo: aikštėje buvo ir pozityvių minčių
Lietuvos rinktinė pasaulio čempionato atrankos rungtynėse kol kas lieka be taškų – ketvirtadienį lietuviai savo aikštėje 1:4 (0:1) neprilygo Šiaurės
Lietuva
Įspūdingas įvartis nepadėjo: lietuviai neprilygo Šiaurės Airijos rinktinei
Lietuvos rinktinė ketvirtadienio vakarą pratęsė savo kovas kitų metų pasaulio čempionato atrankos rungtynėse. Kol kas lietuvių taškų sąskaita išlieka tuščia