šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Komentarai
Patyčios? Tegyvuoja patyčios!
Didžiausiam Lietuvos politikos narcizui klouno kaukę pamatavusi hiphopo grupė „G&G Sindikatas“ jokios sensacijos nesukūrė.
Aktualijos
Namo nuoma Anglijoje. Ką būtina žinoti?
Susirasti tinkamą išsinuomoti namą Anglijoje neretai tampa sunkiu uždaviniu. Beveik visiems viename ar kitame gyvenimo etape tenka nuomotis būstą, tačiau tinkamos vietos paieškos gali virsti loterija, kurioje laimi ne visi.
Aktualijos
Rytų Londone už £700 siūloma išsinuomoti kambarį konteineryje
Internete pasirodė buto nuomos skelbimas, nustebines ir visko mačiusius londoniečius.
Aktualijos
Skaitytojos skundas: emigrantė pakliuvo į būstą pernuomavusių lietuvių pinkles
Į „Tiesos” redakciją kreipėsi mažametį vaiką viena Wisbech mieste auginanti lietuvė Violeta, kuri netikėtai susidūrė ne tik su tautiečių įžulumu, tačiau ir vietinių institucijų abejingumu.
Aktualijos
Perpildyto namo nuomotojas gavo tūkstantinę baudą
Rytų Londone namą nuomojantis savininkas nubaustas daugiau nei 10 tūkst. svarų sterlingų bauda. Negana to, kad name gyveno per daug žmonių, jis dar ir buvo nuomojamas nelegaliai.
Aktualijos
Pigiausi Londono rajonai kambario nuomai
Kambarių nuomos kainos Jungtinės Karalystės (JK) paskutiniu metu pasiekė nematytas aukštumas. Londoniečiai skundžiasi, kad neretai daugiau nei pusė atlyginimo skiriama vien padengti mokesčiams ir kambario nuomai.
Aktualijos
Patarimai ieškantiems kambario
Naujo kambario paieškos Londone dažnam virsta tikru išbandymu. Kai po ilgų vakarų, praleistų prie kompiuterio benaršant nuomos skelbimus, telefono ragelyje ir vėl išgirsti: „kambarys išnuomotas“, nereikėtų nuleisti rankų. Londone niekada nežinai, kas laukia už kampo, todėl kiekvienas papildomas skambutis gali atrakinti išsvajotų namų duris.
ŽYMA
G&G SINDIKATAS