ketvirtadienis, vasario 25 d.
Pramogos
Išradingoji Liudmila Jankot - savo pašaukimą atradusi floristikoje gėrį skleidžia kitiems
Gėlės - tai grožis, džiaugsmas, prisipažinimas meilėje, pagarba. Gėlės gali būti ne tik dovana, bet ir kasdienio darbo dalis.
Pasaulis
Kontrabanda: megztinyje slėpė 60 tūkstančių eurų
Muitinės kriminalinė tarnyba informuoja, kad Medininkų kelio poste pirmadienio, vasario 3 d., rytą sulaikyta didelė grynųjų pinigų kontrabanda.
Pasaulio lietuviai
Ana Vilkin: floristo profesija - sielos perlas
Kiekviena Anos Vilkin darbo diena prasideda tarp nuostabiausių pasaulio gėlių. Floristė maloniai pasitinka lankytojus, padeda išsirinkti pirkinį ir tarsi pati įžengia į daugelio žmonių šventes, patiria įvairias klientų nuotaikas. Savo ruožtu žmonės iš gėlių salono išeina Anos žodžio padrąsinti, palinkėjimo nudžiuginti.
Pramogos
Mindaugas Jonušas: Mano dabartinė veikla nustebino ne vieną
Būna tokių žmonių, kuriems likimas žada ypatingą dalią. Kaip palaimintam dangaus. Taigi, pažymėtajam ypatingu likimo ženklu tenka imtis ir šio ir to, pakeliauti iš miesto į miestą, išmėginti ne vieną darbą, kol suranda, kas likimo skirta. Būdamas ekstravertas, Mindaugas Jonušas mėgsta tokius darbus, kur tenka bendrauti su žmonėmis.
Gyvenimas
Aliona Ušanovienė: Vyriškos gėlės tampa madingos
Moterys ir gėlės - suprantamas ir įprastas sugretinimas. Gėlių puokštė, dovanota moteriai rodo vyro galantiškumą, pagarbą, dėkingumą. Sakoma, kad moterys renkasi tą, kuris sugeba jas sudominti. Didelė puokštė, egzotiškos gėlės, gėlės susijusios su prisiminimais – tai patikimi ginklai, kai kovojama dėl įnoringos širdies. Vyrams dėmesys taip nerodomas. Bet pagarba augalų vainikais žinoma nuo senų laikų.
Pramogos
Kokie kambariniai augalai pritrauks laimę konkrečiam Zodiako ženklui
Kai kurie augalai gali ne tik pagražinti jūsų interjerą, bet ir pagerinti gyvenimą. Svarbu tik parinkti tinkamą augalą pagal Zodiako ženklą.
Lietuva
Alytuje bus sodinamos Anglijoje gyvenančių alytiškių dovanotos rožės
Pasaulio alytiškių alėjoje netrukus ne tik sužaliuos praėjusiais metais pasodinti medeliai, bet turėtų pražysti ir rožės.
Temos
Kvapai ir jausmai
Indija tebegarsėja įspūdingiausia visame pasaulyje kvapų kultūra. Istorikas ir rašytojas Williamas Dalrymple’as ieško kvepalų gamintojų, bandančių atgaivinti senąsias tradicijas.
Pramogos
Teismas nepatenkino S. Jasaičio prašymo
Vilniaus Aukščiausiasis Teismas nesutiko patenkinti krepšininko Simo Jasaičio prašymo sumažinti išlaikymą savo sūnui, kuris gyvena su jo buvusia žmonai Vaida Jasaitiene.
ŽYMA
GĖLĖS