trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Finansai ir investavimas
BVP rodikliai
EBPO gerokai pamažino ekonomikos augimo prognozę 2020-iesiems
Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO) sumažino pasaulio ekonomikos augimo 2020 metais prognozę iki 2,4 procento.
Pasaulis
Per spaudos konferenciją skambėjo vienas už kitą keistesni Putino pareiškimai
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas šeštadienį užsipuolė seksualumo laisvės ir lyčių tapatybės idėjas, pareikšdamas, kad jos yra primetamos daugumai ir lėmė tokius politinius pokyčius, kaip Donaldo Trumpo išrinkimas JAV prezidentu.
Anglijoje
Japonijoje Britanijos premjerė Th. May susitiko su V. Putinu
Didžiosios Britanijos vyriausybės vadovė Theresa May Japonijoje vykstančio Didžiojo dvidešimtuko (G-20) lyderių forumo kuluaruose susitiko su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu.
Aktualijos
Anglijos lietuvių teisė į gydymo Lietuvoje kompensavimą
Nuo 2013 m. nuolatiniams Jungtinės Karalystės rezidentams atsirado galimybė  gydytis  kitose Europos ekonominės erdvės šalyse, įskaitant Lietuvą ir,  jei pacientas atitinka NHS reikalavimus, gauti kompensaciją už patirtas medicinines išlaidas.
Sveikata
Apsinuodijimas maistu: požymiai, vengimas, gydymas
Vasarą gyventojai dažniau nei kitais metų laikais skundžiasi įvairiais skrandžio ir žarnyno negalavimais – padaugėja apsinuodijimo maistu ir žarnyno infekcijų atvejų. Kol vasara dar žada palepinti šiluma, o iš daržų ar turgų namo grįžtame pilnais krepšiais gėrybių, specialistai įspėja saugotis užteršto, sugedusio ar netinkamai laikyto maisto.
Lietuva
Pacientė dėl aplaidaus gydymo prisiteisė solidžią sumą
Kelios sostinės gydymo įstaigos turės sumokėti pacientei už tai, kad laiku nediagnozavo ligos ir aplaidžiai ją gydė.
Sveikata
Stebuklingas vitaminas C ir kiti mitai apie gripą bei peršalimą
Apie gripą ir peršalimą pasigirsta įvairių mitų ir įdomių faktų, kurie gana dažnai neatitinka tikrovės. Vieni mano, kad apsisaugoti nuo gripo ar peršalimo ligų galima vartojant vitaminą C ir vengiant šalčio, kitų nuomone, pasiskiepijus įgyjamas visiškas imunitetas. Tačiau specialistai pataria ne visada aklai pasitikėti labiausiai pasklidusia informacija.
Komentarai
Protestuojantys prieš globalizmą neįžvelgia esmės
Per Didžiojo dvidešimtuko (G-20) viršūnių susitikimą Hamburge daugiausia dėmesio sulaukė du dalykai: audringi protestai ir pirmasis JAV prezidento Donaldo Trumpo bei Rusijos vadovo Vladimiro Putino susitikimas.
Aktualijos
D. Trumpas sako norintis „konstruktyviai“ dirbti su Rusija
Po susitikimo su Rusijos vadovu Vladimiru Putinu JAV prezidentas Donaldas Trumpas pareiškė norintis „konstruktyviai“ dirbti su Rusija. Jis teigė matantis galimybes kalbėtis dėl kibernetinio saugumo srityje bei dėl Sirijos.
Aktualijos
G-20 apžvalga: D.Trumpas išliko dėmesio centre, renginį temdė riaušininkai
JAV prezidento Donaldo Trumpo nesutarimai su kitais pasaulio lyderiais dėl klimato kaitos išliko akivaizdūs šeštadienį baigiantis neramiausiam iš iki šiol surengtų Didžiojo dvidešimtuko (G-20) viršūnių susitikimų.
Aktualijos
D. Trumpo ir V. Putino susitikimo ašimi tapo JAV prezidento rinkimai
Ilgai lauktame JAV vadovo Donaldo Trumpo ir Rusijos prezidento Vladimiro Putino susitikime Hamburge buvo aptartas ir galimo Rusijos kišimosi į 2016 prezidento rinkimus klausimas, pranešė valstybės sekretorius Rexas Tillersonas.
Aktualijos
Netrukus prasidės daug ažiotažo keliantis D. Trumpo ir V. Putino susitikimas
Vienas didžiausių įtempto Didžiojo dvidešimtuko (G-20) viršūnių susitikimo įvykių – Rusijos ir JAV prezidentų susitikimas. D. Trumpas ir V. Putinas jau paspaudė vienas kitam rankas ir netrukus susitiks privataus pokalbio.
Aktualijos
Politikos naujoko ir du dešimtmečius poste skaičiuojančio lyderio susitikimas
JAV prezidento Donaldo Trumpo ir Rusijos vadovo Vladimiro Putino laukia pirmoji akistata Hamburge vyksiančiame Didžiojo dvidešimtuko (G-20). JAV prezidento rinkimų kampanijos metu Donaldas Trumpas mėgo kartoti: „Palaikysime gerus santykius su Putinu ir Rusija“.
Aktualijos
D. Trumpas ir V. Putinas gali susitikti per ateinančius kelis mėnesius
Rusija ir Jungtinės Valstijos rengiasi prezidentų Vladimiro Putino ir Donaldo Trumpo susitikimui, kuris gali įvykti iki Didžiojo dvidešimtuko (G-20) viršūnių susitikimo Hamburgo mieste šių metų liepą.
Gyvenimas
Gydymo Lietuvoje kompensavimas: dažniausiai užduodami klausimai
2013 m. įsigaliojus Europos Sąjungos direktyvai dėl pacientų teisių į tarpvalstybinę sveikatos apsaugą, Jungtinės Karalystės rezidentams atsirado galimybė gydytis kitose Europos ekonominės erdvės šalyse, įskaitant Lietuvą, o grįžus į JK gauti NHS kompensaciją.
Sveikata
Neignoruok pirmųjų cukrinio diabeto požymių
Susirgęs cukriniu diabetu žmogus gali gyventi kelerius metus nejausdamas aiškių simptomų, tačiau laikui bėgant didelis cukraus kiekis kraujyje gali smarkiai pakenkti daugeliui organų sistemų ir sukelti širdies infarktą, insultą, nervų pažeidimus, inkstų funkcijos nepakankamumą, aklumą, impotenciją bei infekcijas.
ŽYMA
G20