ketvirtadienis, liepos 16 d.
Pasaulis
Brazilijos prezidentas atmetė G7 šalių siūlymą padėti gesinti gaisrus Amazonijoje
Brazilijos prezidentas Jairas Bolsonaro pirmadienį sukritikavo Didžiojo septyneto (G 7) valstybių siūlymą padėti jo šaliai gesinti gaisrus Amazonijos atogrąžų miškuose, pabrėždamas, kad Brazilija nėra Vakarų kolonija.
Pasaulis
G7 lyderiai apsvarstė grįžimo prie Didžiojo aštuoneto formato dalyvaujant Rusijai klausimą
Didžiojo septyneto (G7) lyderiai, susitinkantys Prancūzijos mieste Bjarice, apsvarstė grįžimo prie Didžiojo aštuoneto (G8) formato dalyvaujant Rusijai klausimą. Tai sekmadienį pranešė Japonijos naujienų agentūra „Kyodo“.
Aktualijos
D. Тrumpas verčia B. Obamai kaltę dėl Krymo praradimo
JAV prezidentas Donaldas Trumpas penktadienį pareiškė, kad jo pirmtakas Barackas Obama prarado Krymą.
Aktualijos
A. Merkel ir D. Trumpo nuotrauka iš G7 viršūnių susitikimo gali patekti į istorijos vadovėlius
Vokietijos vyriausybės paskelbtai oficialiai atkaklios kanclerės Angelos Merkel ir į kompromisus nesileidžiančio JAV prezidento Donaldo Trumpo nuotraukai galbūt bus lemta patekti į istorijos vadovėlius, nes ji puikiai atspindi pasibaigusio Didžiojo septyneto (G-7) viršūnių susitikimo dalyvių aštrius nesutarimus.
Komentarai
G-6 ir Donaldas Trumpas
Birželio 8-9 dienomis Kanadoje vykęs kasmetinis Didžiojo septyneto vadovų (G-7) susitikimas dar kartą aiškiai parodė, kaip skiriasi JAV prezidento Donaldo Trumpo ir pagrindinių Amerikos sąjungininkių požiūriai į svarbiausius pasaulio reikalus ir jų sprendimą.
Lietuva
Mokesčių inspektoriai landžios po gyventojų sąskaitas?
Finansų ministerija parengė pasiūlymą, kurį palaiminus, Valstybinė mokesčių inspekcija galės matyti gyventojų išlaidas, taip pat ir sąskaitos banke likutį. Pakeitimuose numatyta, kad bankai ir kitos finansų institucijos automatiškai teiks duomenis VMI apie gyventojų sąskaitų likučius ir įsiskolinimus.
ŽYMA
G7