šeštadienis, balandžio 10 d.
Pasaulis
Čilėje per gaisrą ligoninėje evakuota šimtai žmonių
Čilės sostinėje apie 350 pacientų šeštadienį teko evakuoti iš vienos ligoninės miesto centre, kilus gaisrui jos katilinėje, bet pareigūnai nepranešė
Lietuva
Dėl gaisro „Ekologistikoje“ poveikio ketinama tirti dar per 300 gyventojų sveikatą
Dėl prieš metu buvusio gaisro Alytuje esančioje padangų perdirbimo gamykloje „Ekologistika“ poveikio ketinama ištirti dar 309 gyventojus – antradienį pradedamas
Pasaulis
Artimieji Rytai
Sprogimo nušluotame Beiruto uoste – naujas didelis gaisras
Beiruto uoste ketvirtadienį kilo didelis gaisras, libaniečiams dar neatsigavus po praėjusį mėnesį sostinę sukrėtusio ir gyvybių pareikalavusio galingo sprogimo, pranešė naujienų agentūros AFP korespondentai.
Pasaulis
Prancūzų ugniagesiai suvaldė gaisrą Nanto katedroje
Prancūzijos ugniagesiai šeštadienį gesina gaisrą gotikinėje katedroje vakariniame Nanto mieste. Pasak vieno merijos pareigūno, gaisras kilo paryčiais Šv. Petro ir šv.
Verslas
Alytaus pramonė
Grįžtant į vėžes: Alytus ir vėl siekia augti padedamas pramonės
Alytus norėtų sulaukti daugiau investicijų, bet tam reikės rimtai paruošti namų darbus Galima teigti, kad būtent pramonė ryškiausiai įrašė Alytų į
Aktualijos
Radiacija
Černobylio miškų gaisro dūmai neturėtų pasiekti Lietuvos, ramina Radiacinės saugos centras
Radiacinės saugos centras sekmadienį pranešė stebintis susidariusią situaciją dėl Černobylio zonos miškuose siaučiančių gaisrų. Pasak centro, Lietuvoje šiuo metu radiacinis
Aktualijos
Piromanė, deginusi namus po sekso su šeimininkais, įkalinta
Laura Mallett jau anksčiau buvo teista už tai, kad po sekso su šeimininkais padeginėjo jų namus.
Pasaulis
Gyventojai, gelbėdamiesi nuo gaisro daugiaaukštyje, šokinėjo pro langus
Los Andželo vakaruose trečiadienį kilus gaisrui daugiaaukščiame gyvenamajame pastate žmonės buvo priversti šokinėti pro langus, pranešė miesto priešgaisrinės apsaugos departamentas.
Pasaulis
Per gaisrą žuvo keturi mažamečiai
Rumunijos vakaruose per gaisrą vienuose namuose žuvo keturi maži vaikai, kurie ten buvo palikti vieni, ketvirtadienį pranešė pareigūnai.
Pasaulis
JAV: Detroito ugniagesiai gali būti nubausti už asmenukę degančio namo fone
JAV miesto Detroito priešgaisrinė tarnyba atliks tyrimą dėl socialiniame tinkle „Facebook“ pasirodžiusios nuotraukos, kurioje ugniagesiai pozuoja degančio namo fone, praneša laikraštis „Detroit News“.
Pasaulis
Per keistą nelaimę bažnyčioje sudegė vyras
Lagose ketvirtadienį per gydymo apeigas vienoje bažnyčioje pastoriui supainiojus vandenį su benzinu sudegė vyras, pranešė gelbėjimo tarnybos.
Pasaulis
Po didelio gaisro kolegijoje 14 žmonių laikomi dingusiais
Ukrainos pietiniame Odesos uostamiestyje per gaisrą Ekonomikos, teisės, viešbučių ir restoranų verslo kolegijoje žuvo viena studentė, nukentėjo kiti 27 žmonės, o dar 14 žmonių laikomi dingusiais, ketvirtadienį pranešė Ukrainos valstybinės nepaprastųjų situacijų tarnybos atstovai.
Lietuva
Socialdemokratai po susitikimo su aplinkos ir sveikatos apsaugos ministrais: „nelaimė Alytuje atskleidė valdančiųjų negebėjimą tvarkytis"
Seimo Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) frakcija susitikusi su aplinkos ir sveikatos apsaugos ministrais suprato, kad ir politikams, ir gyventojams sudėtinga tikėtis gauti informaciją apie Alytaus gaisro pasekmes žmonių sveikatai ir aplinkai.
Lietuva
Alytaus meras: gavome vandens tyrimų rezultatus – tai geriau prisėskite
Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis gavo vandens iš degusio pastato rūsių tyrimų rezultatus. Tarša viena iš cheminių medžiagų normas viršija 645 kartus.
Pasaulis
Prancūzija: mečetę padegti bandęs 84 metų vyras norėjo atkeršyti musulmonams už gaisrą Paryžiaus Dievo Motinos katedroje
84 metų amžiaus vyras, įtariamas bandymu padegti mečetę pietinėje Prancūzijos dalyje ir sunkiai sužalojus du senyvo amžiaus vyrus, tyrėjams sakė, kad norėjo atkeršyti už siaubingą gaisrą Paryžiaus Šv. Dievo Motinos katedroje, dėl kurio jis kaltina musulmonus.
Pasaulis
Laineriui teko leistis avariniu būdu, lėktuvu skrido 344 žmonės, pagalbos prireikė 56
Barnaulo mieste Rusijos Sibire po avarinio lainerio nusileidimo į oro uosto medicinos punktą pagalbos kreipėsi 56 lėktuvo keleiviai, ketvirtadienį naujienų agentūrai „Interfax“ nurodė Tyrimų komiteto Vakarų Sibiro transporto tyrimų valdyba.
Pramogos
Degė visų pamėgtas „Coral Island” pramogų parkas Blackpoolyje
Dėl elektros instalacijos gedimų įsiplieskęs gaisras liepsnomis apgaubė atostogautojų pamėgtą „Coral Island” arkadą.
Pasaulis
Tragiško gaisro ligoninėje metu mirė aštuoni kūdikiai
Ugniagesių gelbėtojų bei greitosios medicininės pagalbos tarnybos pranešė, kad gaisro, kilusio vienoje Alžyro ligoninėje, metu, žuvo aštuoni kūdikiai.
Aktualijos
Temzėje įvykus sprogimui ir užsidegus laivui keleiviai, gelbėdamiesi nuo mirties, šoko į vandenį
Dramatiški vaizdo įrašai, paplitę socialiniuose tinkluose, užfiksavo kaip laive netoli Twickenham, pietvakarių Londone, Temzės upėje buvusiame laive įvykus sprogimui kyla didžiulis gaisras.
Aktualijos
Hackney: daugiabutyje kilus gaisrui ugniagesiai su liepsnomis kovojo visą naktį
Rytų Londono Hackney rajone įsiplieskęs gaisras atrodė išties šiurpiai, tačiau, kiek žinoma, nukentėjusių asmenų nėra.
ŽYMA
GAISRAS