ketvirtadienis, liepos 2 d.
Aktualijos
Britą apiplėšęs lietuvis pasiųstas į kalėjimą
Praėjusią vasarą pietryčių Anglijoje praeivį sumušęs ir apiplėšęs lietuvis buvo greitai surastas ir už tai pasodintas į kalėjimą.
Aktualijos
Kalinio deportacija iš JK kelia aistras
Buvęs kalinys bando sulaužyti nusistovėjusią tvarką, pagal kurią nuteistieji automatiškai deportuojami Jungtinės Karalystės.
Aktualijos
Migracijos tarnybos praktikuojama deportacijos sistema traumuoja vaikus
Pastaruoju metu Jungtinės Karalystės migracijos politika sulaukia vis daugiau kritikos dėl „nereikalingų ir traumuojančių" procesų.
Aktualijos
Ministras paskelbė žinią deportuotiesiems
Jungtinės Karalystės vidaus reikalų ministerijoje (Home Office) peržiūrėjus beveik 12 tūkst. deportacijos bylų paaiškėjo, kad dalis žmonių iš šalies išsiųsti neteisėtai.
Pasaulis
Drąsi mergina paskutinę minutę užkirto kelią deportacijai
Europoje prieglobsčio prašantį pabėgėlį iš Afganistano nuo deportacijos į gimtąją šalį išgelbėjo drąsi studentė – jai pavyko sustabdyti lėktuvą, kuriuo svetimšalis skraidintas atgal.
Aktualijos
Tyrimas: imigrantai deportuojami nežmoniškomis sąlygomis
Naujas tyrimas atskleidė dar daugiau detalių apie tai, kaip Jungtinės Karalystės (JK) Vidaus reikalų ministerijos Migracijos tarnyba elgiasi su iš šalies deportuojamais imigrantais.
Aktualijos
Deportacijos byloje lietuvis iš JK gavo didžiulę kompensaciją
Kilo dar vienas skandalas dėl Jungtinės karalystės politikos imigrantų atžvilgiu. Skandalo centre šį kartą – lietuvis, kuris buvo suimtas ir įkalintas deportacjos centre.
Aktualijos
JK Vyriausybė neteisėtai deportavo 7000 tarptautinių studentų
Tikėtina, kad Jungtinės Karalystės (JK) Vyriausybė neteisėtai deportavo apie 7 tūkst. tarptautinių sudentų, juos nepagrįstai apkaltindama sukčiavimu anglų kalbos egzaminų metu.
Aktualijos
JK Migracijos tarnyba bandė britą deportuoti į Ugandą
Greito maisto restorane dirbantis ir visą gyvenimą Didžiojoje Britanijoje gyvenantis jaunas vyras nemenkai nustebo iš šalies Migracijos tarnybos gavęs laišką, pranešantį apie jo deportaciją į Ugandą, kurioje jis nėra buvęs.
Aktualijos
Deportacijos skandalas išvertė iš posto ministrę
Pirmadienį apie atsistatydinimą pranešė už imigracijos kontrolę atsakingos vidaus reikalų ministerijos vadovė Amber Rudd – ji sulaukė kritikos po to, kai šalyje kilo neteisėtų deportacijų banga.
Aktualijos
Kaltinimai: valdžia turi naujus imigrantų iškeldinimo planus
Aiškėja, kodėl Jungtinės Karalystės imigracijos kontrolės pareigūnų veiksmai kartais yra sveiku protu sunkiai suvokiami – skelbiama, kad valdžia yra nustačiusi svetimšalių iškeldinimo kvotas, kurias reikia žūtbūt įvykdyti.
Aktualijos
Neteisėtų deportacijų banga – įspėjimas ES piliečiams?
Jungtinės Karalystės vidaus reikalų ministrė Amber Rudd raginama prisiimti atsakomybę už sumaištį, kurią sukėlė neteisėti sprendimai iš šalies deportuoti daugybę niekuo dėtų žmonių.
Aktualijos
Ligos simuliavimu apkaltinta moteris netrukus mirė
Kai iš Jungtinės Karalystės deportuojama moteris susmuko, imigracijos kontrolės pareigūnai apkaltino ją ligos simuliavimu norint išvengti išsiuntimo iš šalies. Tačiau Londono gyventoja nemelavo – ji dėl negalavimų netrukus mirė.
Aktualijos
JK užaugusi moteris deportuojama į šalį, kurios nepažįsta
Jungtinės Karalystės (JK) Migracijos tarnybą (Home Office) krečiant skandalui po skandalo, aiškėja protu nesuvokiami ir žiaurūs pareigūnų veiksmai. Pirmadienį jauna moteris pranešė savo advokatui, kad ją greičiausiai deportuos į šalį, kurioje ji neturi artimųjų ir nieko nepažįsta.
Aktualijos
Deportuoti iš JK panoro net britą
Viename imigrantų iškeldinimo centre jau keletą mėnesių laikomas Jungtinės Karalystės pilietis, kuris niekada nebuvo išvažiavęs iš gimtinės teritorijos.
Aktualijos
Imigrantas bus deportuotas iš JK dėl žiauraus elgesio
27-erių metų imigrantas iš Lenkijos Witold Kowalski buvo perspėtas, kad jis bus deportuotas atgal į gimtąją šalį už tai, kad kabeliu surišo ir beisbolo lazda sutrankė auką, kurią mėgino apiplėšti.
Aktualijos
Už kalbas apie islamą – deportacija iš JK
Savaitgalį Jungtinės Karalystės pasienio pajėgos deportavo iš šalies grupuotės, nukreiptos prieš islamo išpažinėjus bei pabėgėlius, lyderį.
Aktualijos
Lietuvis paauglys pasikorė Anglijos kalėjime
Lietuvis paauglys, kuris buvo suimtas už tai, kad iš parduotuvės pavogė saldainių, buvo rastas pasikoręs po to, kai prižiūrėtojai nereagavo į vaikino pagalbos šauksmą.
Lietuva
Sugrįžimas į Lietuvą prasidėjo vizitu areštinėje
Lietuvos oro uostuose dirbantys pasieniečiai per parą sulaikė keturis iš užsienio šalių grąžintus vyrus, nemalonumų su teisėsauga turėjusius ir Lietuvoje. Trys ieškomieji įkliuvo Vilniaus oro uoste, vienas – Kauno.
Aktualijos
Deportuojama moteris apginta – ji lieka JK
Nuo 1968-ųjų Jungtinėje Karalystėje gyvenančią moterį deportuoti panorę britų migracijos pareigūnai savo nepasiekė – išsiuntimui jau pasmerktai moteriai leista pasilikti kai kilo didžiulis skandalas, o deportuojamoji sulaukė milžiniškos visuomenės paramos.
ŽYMA
GAMTOS APSAUGA